Prvá láska

6. sep 2024

Ahoj neviem, kde začať, ale chcem sa vyrozprávať.
Keď som mala 14 rokov spoznala som na svadbe môjho uja jedného veľmi sympatického mladého muža, ktorý mal vtedy 22 rokov hneď sme si padli do oka a on ma celý ten večer pozoroval až, kým sa rozhodol osloviť ma dokonca tam mal aj partnerku, na ktorú úplne zabudol celý ten večer sme pre kecali mali sme si, čo povedať a bolo cítiť, že je medzi nami neuveriteľná chémia, keď sme spolu tancovali neuveriteľne som sa triasla a v ten večer som sa prvý krát zamilovala a milovala som ho asi rok vkuse, ako čas išiel ďalej spoznala som iných chlapcov, ale s mojou prvou láskou som bola v občasnom kontakte stále sa o mňa zaujímal dával mi rady bolo to také nenásilné internetové kamarátstvo, lebo sme od seba ďaleko. A teraz k veci prešlo 7 rokov a začali sme si viac písať volať po nociach baviť sa o intímnych veciach a ja som sa zamilovala zase vyzeralo to tak, že je moja spriaznená duša, lenže problém bol v tom, že ja som bola zadaná už 4 roky a on niečo riešil s inou v skratke nám to nevyšlo aj keď medzi nami bolo veľmi silné spojenie. Už prešlo 8 mesiacov a ja ho mám stále v hlave a viem, že ani ja mu nie som úplne ľahostajná. Teraz sme oboch zadaní s ľuďmi, ktorí pre nás nie sú tí praví a ani jeden z nás neurobí prvý krok a ja som zúfalá.

maranta_leuconeura
6. sep 2024

Naco ste obaja s ludmi, o ktorych si myslite, ze nie su ,,ti pravi"? Tak sa s nimi rozidte. Potom mozete rozvijat tuto vasu telenovelu

januska12323
6. sep 2024

Pre začiatok by stačilo začať si vážiť samu seba a nebyť s niekým len aby sa nepovedalo. Potom možno príde aj ozajstná láska.

earlgrey
6. sep 2024

Spoznala si svojho uja? 🤔

jakubrianka
6. sep 2024

Keby s tebou chcel byť, už dávno je. To je proste fakt, ktorý treba prijať. Zaujímavé je, že tá prvá láska je aspoň pre nás ženy, vždy veľmi špeciálna a to aj v prípade, že reálne ten človek proste nie je úplne ten s ktorým by sme to aj vydržali. Moja prvá láska, vždy keď sme sa stretli, bolo tam iskrenie ale ľúbim ho ako kamaráta, spomienku na detstvo. Posielali sme si listy z domu do domu na šnúrke cez cestu v noci keď dospeli zaspali (samozrejme že dorazil len ten z poschodia dole :D).

Skús tvojmu amorovi narovinu povedať a spýtať sa ho , či si mysli, že by ste niekedy mohli spolu byť, mať vzťah, rodinu. Nenechávaj to v takejto rovine namotávania. Ponižujes samu seba.

autor
6. sep 2024

@jakubrianka Bavili sme sa o tom ale neviem či to myslel naozaj alebo len zo žartu ale už 8 rokov mi hovorí že budeme nakoniec spolu ahh veľmi mi na ňom záleží cítim sa ako naivné dievčatko

lubkovaandrejka
6. sep 2024

@earlgrey na svadbe svojho uja spoznala prvu lasku :D

autor
6. sep 2024

@lubkovaandrejka on bol zo strany nevesty samozrejme

7miriam77
6. sep 2024

A aj ste sa odvtedy stretli, či komunikujete čisto len cez internet??? Je možné, že po tých rokoch tá chémia už ani nemusí fungovať, ty si dospela a on sa tiež rokmi zmenil. Ja by som vám obom poradila stretnutie a uvidíte.

jakubrianka
6. sep 2024

Namotáva ťa. Spýtaj sa ho čo preto spravil, aby ste boli spolu. A teda navrhni kroky, rozchody oboch vás, že idete na budúci týždeň na rande…ale toto je zrejme druhý krát, čo s tebou komunikuje poza chrbát svojej partnerky. Chcela by si takého?

autor
6. sep 2024

@7miriam77 mali sme sa stretnúť všetko bolo dohodnuté len ja som deň pred stretkom veľmi znervóznela a bola som trochu odmeraná ale nakoniec to zrušil on že mi nechce ublížiť

earlgrey
6. sep 2024

@lubkovaandrejka 🤣🤣🤣 jasné, niekoľko čiarok chýba asi preto mi to nedávalo zmysel, čítala som to dvakrát a aj tak 🤣 teraz som si to prečítala správne a už chápem 🤣 nepoznornosť...nič iné...

autor
6. sep 2024

dokonca som s ním chcela ukončiť kontakt vymazala som si ho zo soc. sieti ale on to nechcel akceptovať a poslal mi asi 30 správ a 15x žiadosť o priatelstvo a povedal mi že je tu pre mňa navzdory všetkému a aj jeho priateľke

grof_monte_christo
6. sep 2024

Tak mu povedz, nech sa venuje radsej svojej priatelke.

majkat12
6. sep 2024

🙈🙈🙈

1. 🚩 mal priateľku a pred jej očami si hrkútal s inou
2. 🚩 "tá iná" bola o 8 rokov mladšia
3. 🚩 "tá iná" mala 14 rokov
4. 🚩 mať priateľku a poza jej chrbát namotávať ďalšiu mu stále nerobí žiadny problém

🤷🏼‍♀️

autor
6. sep 2024

@majkat12 A na všetky svoje ex hovoril že sú toxické. Ja chápem že je to hrozné ale nedokážem ho dostať z hlavy a vždy keď sa o to snažím a darý sa mi on sa mi pripomenie

pralinka25
6. sep 2024

@majkat12 a pokracovanie moze byt ze vlastne nikdy nevyvinul realnu a dostatocnu snahu vztah vytvorit.
prazdne reci skutek utek ....

cele zle toto.

enmery
6. sep 2024

@majkat12 Pekne si to zhrnula. A ešte dodám, že ďalší red flag je, že o všetkých ex hovorí v zlom, všetky boli toxické. Ty by si bola tiež toxická a balil by iné za Tvojím chrbtom, ako to robil doteraz!Nechápem, že Ti tieto veci nevadia!A neťahaj za nas svojho priateľa, keď sa o ňom vyjadruješ ako o nepravom a vypisuješ si poza jeho chrbát s týmto a snívaš o ňon!Nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili Tebe!

januska12323
6. sep 2024

Keby si sa s ním aj náhodou dala dokopy budeš zachviľu tiež toxicka a nájde novší model.

majkat12
6. sep 2024

áno, to presne takíto chlapi zvyknú.. nie je to ani tak o tom, že ty si na neho prestala myslieť, ale o tom, že on sa iba začal nudiť.. 🤷🏼‍♀️
chápem, že to láka.. celé tie roky predstáv, aké to asi mohlo byť.. ale je to len vysnívané, realita môže byť úplne niekde inde a často aj býva..
ľahko sa napíše raz za čas a pomotajú medové motúzy.. keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú

mimikarol
6. sep 2024

Takže tam bol s inou, a ty si mala 14!!! Záletník a pedofil. Ďakujem pekne.

autor
6. sep 2024

@mimikarol Záletník možno no pedofil určite nie nič si ku mne nedovolil aj keď ja som v ten večer bola ochotná dať mu panenstvo tak veľmi ma očaril

autor
6. sep 2024

A jeho terajšia partnerka ma neznáša stále ho presviedča nech si ma blokne ale ona sa k nemu nehodí a navyše má 2 deti každé má iného otca a o tie deti sa stará jej mama ona si ich občas odfotí na instagram a tvári sa aké je dobrá mama

majkat12
6. sep 2024

autorka, to hovorí veľa aj o ňom, akú má partnerku 🤷🏼‍♀️
už ho naozaj netreba obhajovať.. treba spraviť hrubú čiaru a ísť ďalej 🤗
to, čo o ňom vieš, sú z veľkej časti rozprávky..

lindous
6. sep 2024

Sprav láskavosť sebe aj jej a buď ty tá, ktorá ho blokne… keby fakt chcel, už ste spolu 🙄 poznáš ju alebo to vieš od neho?? Aby aj o tebe takto raz nerozprával aká si krava toxická…

autor
6. sep 2024

Máte pravdu musím to s ním skončiť mám úžasného partnera ktorý si zaslúži niekoho lepšieho

autor
6. sep 2024

@lindous poznám jej ex ktorý sa stará o ich dieťa

lucmirka124
6. sep 2024

ma ta ako zabavku,,, ked sa nudi tak ta namotava,,, a rozprava ti ako v buducnosti budete spolu, sprav si sluzbu a odzamiluj sa..

autor
6. sep 2024

Ahh hnusím sa sama sebe že som taká naivná a že ubližujem môjmu priateľovi a aj tej druhej žene

grof_monte_christo
6. sep 2024

Ty len trpíš milostnou obsesiou, ktorá nemá s pravou láskou nic spoločne.

enmery
6. sep 2024

Mimo si ty a nie jeho partnerka!😉