Problémy vo vzťahu

dandelion48
7. okt 2023

Čauko, potrebujem sa vyrozprávať a poprosiť vás aj o radu hlavne. Mam menšie problémy vo vzťahu. Vlastne asi len ja. Priateľ to nevidí ako problém. Priateľ sa stretol počas týždňa so svojou veľmi dobrou priateľkou, ktorú spoznal počas vzťahu. Nazýva ju svojou sestrou a nemala by som na to prehnane reagovať, že raz pochopím, prečo to tak je. Šiel za ňou dosť veľku diaľku vlakom na intrak. To by mi ani tak nevadilo. Ale prišla ďalšia ,,facka". Cez víkend som chcela byť sním dlhšie ako deň predtým, ale šla som skorej domov, pretože som videla, že nejak ani nechce aby som s ním bola dlhšie. Odišla som, potom sme si vymenili pár správ, keď sa už večer neozýval. Na druhý deň som mu položila otazku, či ide na ten výlet na ktorý chcel ísť, on sa vyjadril k tomu, že áno, ale že mám hádať o koľkej prišiel domov včera, že to nie je práve chválihodné, ale aspoň pomohol kamarátke sa vyrozprávať. Teraz som si myslela, že to bola práve to dievča, ktoré mu volalo v ten deň, ale nakoniec to bola iná bývala kamarátka, ktorá sa len tak ozvala a bol vlastne s ňou od osmej večera do tretej ráno. Na to som sa ja nesmierne nahnevala, so slovami, že toto sa vo vzťahu nerobí, ale on na tom nič zlé nevidel, keď sa len rozprávali v aute. Tak dobre už sme to dali nejako dokopy až sa ma potom spýtal či nechcem vidieť v sobotu jeho najlepšiu kamošku o ktorej píšem hore...Pravdupovediac, nechcela som ju moc vidieť. Ale tak nrbolo isté, že sa stretnú. Ja som mala ísť konečne s kamošom a jeho priateľkou von, ale bolo mi hrozne zle tak som to odložila, tak som poprosila priateľa či by prišiel za mnou keď sa tak cítim a on na to, že može prísť až zajtra. Lebo je už dohodnutý s tou kamarátkou. Teda keby nebol tak príde. Vlastne u tejto kamošky som si všimla, že keď sme raz sedeli spolu vonku, tak mu prišla správa od nej, že ,,Aj ja ťa lubim". Na to som mu doma napísala, že čo to malo byť. On na to hodinu neodpovedal, až napokon napísal, že to ona len tak zo srandy napísala, že to nemyslela vážne. Ja sa pýta, či aj on jej take píše, alebo či navzajom, že on by si to nedovolil. Mám pocit, že mu dávam viac času ako by som mala, nemám čas ani na kamarátov. Okrem školy a jeho nemám na nič ine čas, taká je pravda. A on stíha všetko. Čo mám podľa Vás robiť? Mám mu dávať naďalej svoj čas? Ďakujem Vám za všetky rady :()
či to aj on jej tak píše a že nie. Mám pocit, že sa mu priveľmi venujem, chodim za nim a na ostatných nemám čas, lebo všetko

viestta
7. okt 2023

A na seba mas cas? Ak nie, tak s tym najvyssi cas zacat, travit cas aj inac ako s nim.

syslik81
7. okt 2023

@dandelion48 a na co ti je chlap kt je normalne ak mu ine pisu lubom ta? sa spytaj ako by sa on citil keby ty sama si s neakym super zrazu kmosom o ktorom ani nevie do rana v aute a place ti na rameni ..potom ti bude vypisovat ako ta lubi -ale vsak nevadi ..ved vie ze mas priatela .. predpokladam ze si mladucka a mas zivot pred sebou-nestracaj ho s niekym kto nevie co chce

olimuc
7. okt 2023

Venuj sa skole a svojim kamaratom na vazny vztah este riesite detske problemy. Pride odide. Nie je to tvoj manzel. Este chce poskusat, tak to ber rovnako. A nestracaj cas prilisnym analyzovanim

reanda
7. okt 2023

vo vztahoch, kde si mozem vyberat, s kym budem, tak si vyberam uz len ludi, s ktorymi mi je dobre a nemusim stale riesit nejake problemy a vkuse sa zamyslat nad tym, ci je to ci ono normalne, alebo som nenormalna ja, ze mi to vadi.. ak mi s niekym nie je dobre a nedostavam v tom vztahu, co potrebujem - nemam zaujem..
skoda, ze som to tak nerobila vzdy

hama_ba
7. okt 2023

@dandelion48 nestrácaj s nim čas. Prepáč, že to napíšem ale spáva s nou. Rozíd sa s ním, kým nechytíš nejaký bordel od neho. To píšem naozaj v dobrom a bez rypania

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexnina777
7. okt 2023

@dandelion48 zmeň pohľad na seba..naštuduj si čo to je sebaláska a sebeúcta.. mať svoju hodnotu a hrdosť vo vzťahu sa začína mať tak že si budeš vážiť najprv sama seba a potom si Ťa bude važiť a tvoj partner.. tento si Ťa rozhodne neváži., kolko máš
rokov? je k tomu milion článkov, kníh, pogoogli a zameraj sa na seba…na tohto pána zabudni, nie si jeho jediná…

monikkatt
7. okt 2023

@dandelion48 pre neho su priorita vsetky kamosky naokolo len nie ty.. zariad sa podla toho

zmrzlinka2021
7. okt 2023

@dandelion48 toto je problémový vzťah, nepokračovala by som v nom

januska12323
7. okt 2023

Samozrejme, že on to nepovažuje za problém. Mať dva a viac istých pichov naraz, ktorému chlapovi by to vadilo?

heln
7. okt 2023

@dandelion48 venuj sa svojim kamaratom, tento tvoj evidentne na teba nema cas, prenechaj ho kludne jeho kamaratkam, uz teraz ti dava na javo, ze nie si na prvom mieste.

lilitela
7. okt 2023

@dandelion48 Spytal sa ta, ci sa s nou chces stretnut, aby ti ukazal, ze nema co skryvat. Ale zrejme predpokladal, ze sa nebudes chciet. On bude asi riadny vychcanek. Zahrava sa s tebou, ako chce.

deti95060810
7. okt 2023

načo ti je taký chlap - u neho nie si na prvom mieste
kašli na taký vzťah...hneď za prvým rohom stretneš lepšieho...

marca12
7. okt 2023

Vo vztahu sa musis citit dobre,musis citit slobodu a zaroven oporu. Taketo problemy do vztahu nepatria. On je este nevyzrety,ked si necha kamaratky vyplakavat na ramene a s inymi si vypisuje lubim ta. Ja by som sa nanho vykaslala. Mas na lepsieho,pre ktoreho budes na prvom mieste ty.

h2
7. okt 2023

Chlapec to má rozohrané na všetky strany. Možno každej z tých kamarátok hovorí, že aj ty si len kamarátka.

vanilkovazmrzka
7. okt 2023

Myslim, ze ta klame a ma takto rozrobene viacere dievcata. Vykasli sa nanho, ked z toho nechces vyjst ako hlupana.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domkakvet
8. okt 2023

@dandelion48 nestracaj s nim uz viac casu.