Problémy s kamarátkou

14. mar 2024

Pekný deň prajem všetkým.
Chcem poznať Váš názor na danú situáciu s kamarátkou, resp. spoluziackou. Intenzivne sme sa spolu rozpravali, aj sme vzdy spolu chodili na cvicenia. Trvalo to asi rok a pol. Teraz som prisla po skuskovom do skoly a kamaratka prestala so mnou komunikovat. Raz sa mi stalo to, ze stala som na zastavke a ona prisla a postavila sa tak, aby som ju nevidela. Pripadne si odo mna odsadla. Ako ja chapem, ze meníme sa, mozno zistila, ze nie sme take kamosky, pripadne sa ma potrebu socializovat s inymi spoluziakmi, ale toto nebavenie sa mi pride blbé. Máme este rok do konca skoly. Ako by ste reagovali na situaciu Vy? Stalo sa Vam nieco podobne? Ja sa priznam, ze prestala som to riesit, ze prestala som sa tiez bavit a nevyhladavam ju. Len teda pride mi to cele cudne, nie sme male deti, veru, okrem nej som tam moc kamaratov nemala😒

veronika33
14. mar 2024

jej si sa spýtala, že prečo si od teba odsadla?

nifnea
14. mar 2024

Poznam poznam velmi dobre od dospelych zralych zien (teda len vekom)rozumom asi nie

autor
14. mar 2024

@veronika33 nespytala som sa, ja som bola dost v soku uprimne..fakt si nespominam, zeby som jej nejako ublizila, alebo ohovorila ju...som nekonfliktna, skor tazsie znasam komunikaciu s inymi, som introvert..mrzi ma to, lebo sme vzdy dobre sa porozpravali :( a aj ma to trapi, no asi to neovplyvnim

autor
14. mar 2024

@nifnea priznam sa, ze nerozumiem a zase nechcem posobit ako furia, ktora obieha okolo" kamaratky"

nifnea
14. mar 2024

Napisala by som ti moj pribeh ale mam tu dve svagrinne tak nemozem verejne

liz_lemon
14. mar 2024

spytaj sa jej, mozno doslo k nejakemu nedorozumeniu, mozno jej niekto na teba nieco povedal

hipuska
14. mar 2024

Opýtaj sa jej. Mozno sa jej niečo donieslo, čo nemusí byť pravda

autor
14. mar 2024

@hipuska ale co take...ja po skole idem rovno domov, nakolko mam male dietatko :(

autor
14. mar 2024

@liz_lemon naozaj netusim co sa jej mohlo doniest, zijem usporiadane, neohovaram, fakt sa ma to dotklo

autor
14. mar 2024

@liz_lemon myslim dotklo to, ze sa so mnou prestala bavit :/

syslik81
14. mar 2024

sadnem si vedla nej v lavici a spytam sa na rovinu co sa deje ...

autor
14. mar 2024

@syslik81 ja to zatial robim tak, ze som v uzadi a som radsej ticho, vysledok je, ze radsej idem sama. Aj teraz dva dni dozadu som sa jej pytala, ci si mozem dat k nej do skrinky veci, vzdy sme si davali spolu, odkazala mi, ze tam ide spoluziak a ten spoluziak, ze on ma skrinku tam, mam si dat kludne k nemu...akoze ja by som rada, aby som neriesila taketo somariny, ale zda sa mi, ze aj ostatni spoluziaci so mnou nekomunikuju..preto som radsej ticho a idem si sama

h2
14. mar 2024

Píšeš, že nie ste malé deti, ale presne tak sa správate. Dospelí ľudia si veci vyjasnia.

liz_lemon
14. mar 2024

no, ved prave preto sa jej musis spytat, lebo mozno ide o nejake nedorozumenie, ktore sa da vysvetlit

domkakvet
14. mar 2024

Opytaj sa jej, ci sa nieco stalo.

vanilkovazmrzka
14. mar 2024

Sak jej napis spravu ze ci nepojdete spolu cvicit? A ked nezareaguje, mozes sa opytat ze co sa deje.

hipuska
14. mar 2024

Niekedy, ak.ma jedna kamarátka dieta a druha nie, môže tu druhu začať "zanedbávať ". Ja toto odcudzenie vidím veľmi často. Jedna nechape druhu, pretože sa im zmenia priority. Ak ste všetko robili spolu a ty zrazu utekas domov za dieťaťom, môže sa to aj jej dotknúť. Ze ti je dobra iba na urcite veci. Dúfam, že chápeš ako to myslim

yelena159
14. mar 2024

To mi pripomína moju 7 ročnú náladovú sesternicu. Týždeň sa so mnou baví a potom sa z ničoho nič na mňa hnevá, mračí sa na mňa, nerozpráva sa so mnou. A to jej nijako neubližujem. Po niekoľkých dňoch je zase normálna, no potom znova. A takto sa to dookola opakuje. Pravdupovediac, neviem, čo si o tom mám myslieť. Nikdy som sa s nikým takým nestretla. Len dúfam, že s toho vyrastie.

zanka777
14. mar 2024

Píšeš že nie ste malé deti ale pritom sa tak správate ..... Ona sa odmlčí zo dňa na deň a ty sa jej nevieš normálne opýtať čo sa deje..... Celé to je detinské

svetlonos
14. mar 2024

Mne sa toto stali na strednej, hrozne ľúto mi to bolo. Sedeli sme v jednej lavici, chodili na obedy, obcas sa stretli aj po škole, naozaj sme si dobre rozumeli, zdoverovali sa. A zo dna na deň sa so mnou bavit prestala. Cudovali sa aj ucitelky. Ja som sa jej pytala co sa stalo, ci som povedala nieco neumyselne, co by sa jej dotklo. Nic sa nestalo - bola jej odpoved. Do dnes neviem preco sa so mnou prestala bavit.