Problémy s bývalými partnermi

14. feb 2022

Dobrý deň, už som tu písala...sme celkom bežná rodinka taka "poskladana" ja mám deti, on ma dieťa a jedno mame spoločne 🙂 väčšinou náš život letí rýchlosťou blesku práca, deti škola, bežné problémy a pod. Ja mam so svojím ex korektné vzťahy...sme na všetkom dohodnutí...no môj manžel a jeho ex je to ťažké poslednú dobu nechápem či je v kríze stredného veku, ale vypisuje hrozné bludy...čo sa mňa netýkalo, alebo len okrajovo som ignorovala, ale tak chlapec postrácal pár vecí a jedno z toho aj mobil, kt dostal od nás k narodeninám...a jeho mama začala vypisovať že "decko čo býva s nim na izbe sa mu hrabe vo veciach a ukradol mu mobil" "že sa to decko teší, keď muž kričí na ich syna a je zlomyselny" akože nevidím v tom logiku...pretože môj syn a mužov sú kamaráti, obaja majú mobil, tablet takže si nemajú čo závidieť...nechapem čo sa stalo...uz to zaslo tak ďaleko, že oblečenie ktoré kúpime chlapcovi...si jednoducho nechá u seba...a nám na výmenu pošle nejaké staré oblečenie, ktoré je chlapcovi malé...takže musíme kúpiť nové...už začala aj mňa osočovať, že nemám po chlapcovi posielať odkazy.... Áno raz som povedala chlapcovi aby jeho mama vrátila Rifle, tričká čo sme kúpili, že sa nedá stále nové kupovať....najprv to riešil muž ale bez reakcie...jedine čoho sa dočkal bolo, že keď môže cudzím deckam kupovať môže aj svojmu....nerobi to dobre, lebo aj chlapca hucka proti nám...

deti95060810
14. feb 2022

exova manželka je sama - nenašla si nikoho ? Lebo podľa tohto je nas*atá na celý svet....

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
14. feb 2022

zo zúfalým človekom plným hnevu nebojuj. Kašli na to a zariaď sa aby vám to vyhovovalo. Synovi kupuj veci v sekáčoch, keď ho odovzdávate matke, aby vás finančne neruinovalo kupovanie nových vecí alebo mu oblečte to, v čom prišiel od danej ženy. Snáď si časom nájde frajera aj ona a upokojí sa, alebo možno snáď aj dospeje a dozrie. Ty sa s ňou nevybavuj, nechaj to na partnerovi.

sense
14. feb 2022

Co sa týka veci, tak nové nech nosí u vás a domov ide v tých kt prišiel. Jeho ex môže mať nejaké problémy a preto reaguje tak ako reaguje... Inak si neviem predstaviť ze všetko funguje par rokov a zrazu nie
A riešiť by som to nechala jeho nemontivala by som sa do toho a ani nenecháva la jej odkazy.

kassandra25
14. feb 2022

Treba ho poslat domov v tom, v com dosiel a s cim dosiel. Co kupite vy jemu, nech ostane u vas aby ste prenho mali. Bud svojho priatela/manzela chces, alebo nechces. Ked ho nechces, staraj sa do ich veci nadalej, hlavne, ked chlapec ani nie je u vas....

lija22
14. feb 2022

ze decko, co s nim byva na izbe.. no to je sila. za toto by som jej dala facku. krava

autor
14. feb 2022

@cocolino234 no len, keď je u nás tie dva týždne tak mu musím niečo predsa obliecť...uz som mu dala s nové ale tak môj je starší a veci sú väčšie tak sme potom pokúpili v sekači...no keď šiel v jej starých už mu volala, že či nemôže vlastnému synovi kúpiť nové...🤦‍♀️ Ja by som jej rada zavolala, ale žiaľ mi nedvihne telefón...keď som napísala sms....volala manželovi "že nech ju neotravuj jeho frajla" a to už sme 5 rokov manželia...čo sa týka toho huckania...to sú také reči...on a môj je tam 2 ročný rozdiel...tak sa vedia zabaviť...párkrát boli reči typu ty sa k môjmu tatovi neozývaj choď si za svojim....ty si tu není doma...vypadni odkiaľ si prišiel a nielen môjmu synovi....aj vlastnému tatovi povie "vieš čo nekomentuj" a to bude mať 9....

autor
14. feb 2022

@deti95060810 je sama...

autor
14. feb 2022

@0silvia0 jasne, ja som to nechala na ňom ale tiež si nenechám dieťa urážať...aké by to bolo jej, keby som na jej syna hovorila, že je zlodej...to je dosť primitívne

autor
14. feb 2022

@sense tak doteraz bol syn len každý druhý víkend u nás...v podstate to začalo odkedy majú striedavu

autor
14. feb 2022

@lija22 veď to...nechapem prečo je taka nasrata na môjho syna...uz som sa ho pýtala či sa niečo deje...vravel, že nie...

sense
14. feb 2022

Tak zrejme keď majú teraz striedačku tak ani výživné nie je čo bývalo a to ju môže hnevať.

autor
14. feb 2022

@sense tak nech ju hnevá čo chce....ale to jej nedáva právo osočovať môjho syna, že kradne a hrabe sa mu vo veciach...ona sama ma nejaké problémy a jej riešením je útok na nás...smutné