Problém so svokrou

3. júl 2023

Ahojte, mám tušenie že svokre vadí/vadím alebo vadí ako sa obliekam (je teplo, som tehotná) nepovedala mi to rovno do očí...
namiesto toho sa hádala so svojím manželom (čo vcelku nechápem) a nakoniec povedala dôvod aj svojmu synovi - prešiel nejaký čas môj priateľ, mi to nechce povedať no ani nemusí ...

teraz nedávno som ku nim šla po dlhej prestávke a hneď mi tielko napravoval 🤔 máme isť na kúpalisko... no ona nechce isť, dovôd (ona bude variť, čo je dosť blbá výhovorka kedže oni varia už hneď ráno, myslím si že by som jej vadila v plavkách) že nech ide svokor (no hneď som priateľovi povedala, že zas bude že ty si bol tam snou keď mala na sebe plavky... a bude hádka a môj chlap mi povedal že práve preto nechce brať otca bez mamy (svokrovcov))

no a otázka znie ... čo mám akože robiť? s priateľom sa nedá o tom rozprávať, vždy to otoči oproti mne alebo vtiahne do toho moju mamku ... ja zas ustúpim... lebo robí zo mňa hnusnú, nechápavú, čo sa durdí už priliš dlho a blbosti no ... naposledy keď sme sa o tom bavili tak ma rozplakal s tým že prečo som ja taká aká som že dokedy sa chcem durdiť ... povedala som len toľko že čiže po tom čo sa očividne hádali kvôli mne že ma do toho jeho matka zamiešala čo nato nemala ani právo tak nemám ani právo sa hnevať že ma nemá za nič, rozplakala som sa a chcela som odisť von...no nepustil ma a zas som mohla si sama za všetko ...

nechcem tam chodiť ku svokre kedže ja sa podraďovať jej nemienim, ani deku cez hlavu nebudem nosiť niesom padnutá na hlavu a on ma núti už niekoľkokrát sme sa pohádali že on si kvôli mne musí vymýšlať, že prečo som zas neprišla...

Snáď ste pochopili tomu čo som napísala v skratke žiarli, že mám vačsie poprsie alebo zadok 😔 presne neviem čo jej vadí

Čo by ste robili vy kebyže svokra žiarli ?

colsami
3. júl 2023

Za prve, nie je to Tvoja svokra ale matka Tvojho frajera.

Za druhe, Tvoja naivita - isto neziarli, ze mas vacsie prsia ci zadok, bez ohladu na to ci si tehotna.

Za dalsie, tazko sudit, je rozdiel tielko a tielko, a tiez na akej postave a na akej navsteve ci prilezitosti.

Pises to cele chaoticky a prepac vyznieva mi to cele akoby si mala 15... Ved si normalne s frajerom vykomunikujte co treba a s cim je problem, a nerob z komara somara.
A ak mas vacsie prsia a do toho nejake tielka s vacsim vystrihom, aj ked je leto... To raz za cas ked mas byt na navsteve ci vonku s priatelovou matkou, si nemozes dat nieco menej vyzyvave? Neprezijes? A mas po probleme.
Ale ak sa "nemienis podradovat" tak to budes mat este v zivote tazke, ze Ti takato blbost nestoji za ustupok, nech uz sa Ti to zda akekolvek irelevantne.

gejb
3. júl 2023

Je to mama tvojho priateľa, nie tvoja svokra.
Priateľ si ta ani nezastal? Hanbí sa za teba? Trosku to tak vypada. Tu by som začala a porozmyslala by som ci s takým človekom chcela stráviť zvyšok života..a najmä s nim si berieš aj jeho rodinu a kedze priateľ je asi mamičkar tak mama bude pevnou súčasťou vášho života

autor
3. júl 2023

@colsami ja som kedysi už ustúpila a prosim pekne chodila k nim mikine a teplakoch .... a mam 4ky čiže v tomto je jedno "tielko či tielko" a čo je natom také chaoticky napísané ?dole som eštw napísala presne pre tento typ ľudí v skratke .... ona žiarli na imaginárne ženy svojho chlapa ktoré si nosí k sebe domov keď ona je v robote tak akože keď písem že žiarli tak žiarli ... snáď by mi nenaprával tielko a nepovedal že preto nechce brať otca bez mamy snami na kúpalisko 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

mirage
3. júl 2023

darmo sa chytas za celo, pises velmi chaoticky o nejakom hlupom probleme so stvorkami 🙂

autor
3. júl 2023

@gejb tak ano jeho mama len som to nechcela komplikovať kedže už tu bolo že som to napísala chaoticky...no nemyslím si, že si ma zastal 😞 neviem či sa hanbí alebo čo ale viem že s týmto dal prednosť mame predomnou 🤷‍♀️a ja mám to brať tak isto ako oni dvaja (svokor a priatel) ... "šak je to babina, ona je už taká, všetko bude dobre " no nemienim to tak brať, ja som priatelovi vravela že už ju neberiem ako budúcu svokru, kedže správna svokra toto nikdy nevypustí z úst, ani myslieť na niečo také ... aj dnes som mu vravela to ako keby moja mama malá také blbé myšlienky a začala si ho obzerať, sledovať ..alebo mamin priateľ že by žiarlil že ked tam ide že má na sebe ten môj tielko a neviem čo ... chápete snáď .... on ma vysmial a povedal že nikdy neviem načo moja mama myslí 🤦‍♀️🤦‍♀️

babulkomale
3. júl 2023

Zas kozy? Boze, nech je uz po lete.
A zaujimave ze same Barbie a Pamely medzi nami ziju, skoda ze nevychadzaju na ulicu.

autor
3. júl 2023

@mirage o hlupom probleme so 4kami? 🤣to som písala ako dodatok keď si napísala že nieje tielko ako tielko či ako si to vysšie napísala 🙂 pointa tu nejde o moje cecky (aj keď asi áno asi si ich dám zmenšiť kvôli svokre alebo ja už fakt neviem) ale o to že žiarli na matku jej vnučky 🤷‍♀️ čo podľa mňa nieje dôvod aby som "prežila" návštevu kedže výstrih nieje velký ani V-čkový ani výstrih po pupok 🤦‍♀️ to akože fakt mám ustúpiť kvôli takéjto hovadine čo má v hlave a nechať si to len tak a dalšie roky len si dávať pozor či si nedám niečo s výstrihom? ja som sa tu pýtala čo by tu ženy robili kebyže sú na mojom mieste, a ich svojra žiarli nanich 🙂 nič inšio 🙂

autor
3. júl 2023

@babulkomale 🤣🤣🤣 toto ma rozosmialo 🤣🤣 tak vonku po vačšinou vidíš laty (deti do 15r) ale ja som včera videla čo musela mať min.6ky 🤣🤣 ale zas ona mala aj postavu nato čiže tam zohrával aj tuk a všetko 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. júl 2023

@sheila121 dieťa bolo skôr ako svokre ši*** 👍 všetko to začalo menopauzou si myslím .... potom dlho kľud a 🤰 teraz som bola tehotná keď jej naposledy ši*** 🤔

dskjhfdlkdjhl
3. júl 2023

A si si ista, ze jej vadia Tvoje prsia/zadok? Nebude to skor napr. Tvoja povaha?

autor
3. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl vy ste asi nechápave... chlap vám dá nepriame nápovede na to čo vadí jeho mame ale pýtate sa ma toto? 🤦‍♀️aká povaha? ja som dosť komunikatívna, usmievavá, koľkokrát sme sa rozprávali spolu keď jej niečo vadilo na jej manželovi ... ja zato nemôžem že si tu robíte názor z pár viet a mojich reakcii (čo naozaj sa nedá inak reagovať) a to som nikomu nič zlého nenapísala .... ale zaaujímalo ma len to čo by ste robili a nie vaše poznámky 🤷‍♀️ktoré nemajú ani s tým spoločne tak niesom v tejto rodine pár dni nato aby som nepoznala čo aká je svokra prečo aká je...atď keď píšem že žiarli lebo si myslí že asi skočim svokrovi na kkt (alebo on pokukáva po mne neviem..) alebo ja už fakt neviem či tu musím byť nechutna aby ste ma pochopili.... priala by som vám niekedy aby sa vám vaše reakcie vratili 🙂 toľko k tomu

aurora33
3. júl 2023

Ona nie je tvoja svokra.

malapepka
3. júl 2023

Popri tom chaose, co som precitala, je problem, ze chlap sa ta nezastal, ked mala takmer svokra reci ohladom tvojho obliekania.
Co ak on s nou suhlasi? Co ak si mysli, ze ku nim by si sa mohla obliekat decentnejsie?
Ja ti napisem tak... nie si jedina tehotna na svete, nie si jedina tehotna v lete a ano, aj mnohe ine maju 4 prsia. A nie, ne vsetky chodia vyzyvavo ci lahko odete.
Staci, ked ku ,,svokrovcom,, budes nosit oblecenie, ktore viac skryje.
Ja si tiez obliekam veci podla toho, kam a ku komu idem. Pride mi to normalne. Obcas pocas dna aj 3 kombinacie prestriedam, ak mam viac behaciek.

autor
3. júl 2023

no už to teda prepísať neviem, na "problém s priateľovou matkou " 🙈 šak je jednoduchšie napísať svokra ako toto ze matka mojho chlapa, matka priateľa alebo? vy ste ako tým tetám vraveli, nazývali, ich kým ste nemali ešte svadbu s ich synmi?

dskjhfdlkdjhl
3. júl 2023

Ja som sa len normalne opytala a podla Tvojej reakcie asi nie som daleko od pravdy. Pytala som sa preto, lebo dost pochybujem, ze je problem v prsiach/zadku, skor si myslim, ze ma s Tebou iny problem. Tym som vobec nemyslela, ze mas zlu povahu, ale skor povahu, ktora zrovna jej nevyhovuje, resp. to moze byt nieco ine, co jej vadi.

autor
3. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl potom preco by moj chlap tak reagoval? a ďalej naozaj sme sa vedeli porozpávať predtým vždy som si ju vypočula

tykat
3. júl 2023

A na keru onu chodite na kupalisko so "svokrovcami"?
A preco musis ku nim chodit v tielku? Ziadne lahke letne saty nemas? Nic horsie ako tielko v teple na tehotnej zene si neviem predstavit. Sak v nom musis byt napchata ako v kon... zerve.

autor
3. júl 2023

čierne tričko som mala predtým než sa hádala so svojim chlapom s tými legínami čo som pridala naposledy a tieto sú moje tričká ktoré nosím a tielka 🤔tak akože ja fakt si nemyslím, že sa už dá viac skryť 🤔a to čierne tričko je xl čiže som si ním zakrývala zadok v tých legínach aby sme tu predišli narážkam že tu dobre že nie nahá chodím ku nim 🤔 tak ak toto je pre vás "too much" ja už neviem 😲 pásikavé mám dnes to som odfotila že to je taký najväčší výstrih ktorý mám 🤔 (rada nosím volne veci, obcas sa stane že dám niečo napasované ale to po chvilke ide dole kedze mi v tom nieje dobre) a ano niesom jedina tehotná to ja nevravím ale zas ona nemá byť asi tak blbá a čo len pomyslieť niečo na také hovadiny mám chuť jej to vykričať do ksichtu a neviem či tak ani nebude ze aký ma problém somnou a prečo o tom neviem ja 🤷‍♀️alw zas bude že som si dovolila a budem za pi** 🤔 (nikdy som naňu nič zlého nepovedala ani pred priateľom len tolko ze si neváži to čo má)

jaond19
3. júl 2023

Neviem teda, ale so svokrou sa vidim tak 4-5x za rok, a to byva 20km od nas.... naco k nim chodit?? Naco chodit s nimi na kupalisko? Vsak su dospelí, nech si robia svoj program, vy si robte svoj, tvoj priatel ma potrebu casteho kontaktu?? Co s nimi nevýletoval ako decko dost??

autor
3. júl 2023

@tykat saty nemôžem nosiť ku nim co si sa zbláznila šak by ma podrezala 🤣🤣🤣vyhodila balkónom.... neboli sme snimi na kúpalisku, chceli sme isť snimi nech netrčia doma a kedže dedo vie dobre plávať tak by mohol učiť malú 🤷‍♀️nič inšie sme na mysli nemali a to navrhol priateľ prvý takze tolko k tomu a tak ja saty nosím ale keď nejdem ku nim... raz som mala krásne kvetinkované 🤭 a môj chlap im volal.... že ked su ešte v meste tak sa stretneme .... ja som nechcela ist chcela som ist domov ale hned bola scena ze kolko sa teraz nebudem stretavat s jeho mamou ze ked som taka tak ani on nebude chodit k mojej 🤷‍♀️ vysvetlovala som mu ze tor nieje to iste ale napokon som bola donutena ist s nim za nimi ....a cely cas som mala prekrizene ruky na hrudi a sla som vzadu 🤷‍♀️ takze ja sa dost prisposobujem no uz nemienim kedze prsia budu vacsie a to nemam ako zariaadit aby neboli 🤔 takže neviem no 😀 odstahujem sa a hotovo ... bud jeho mama alebo ja 🤦‍♀️(blbost ja viem)

autor
3. júl 2023

@jaond19 byva o cinziak dalej 😀a hej su dost v kontakte ... a to som sa trz nedavno hecla asi v sobotu a sli sme snou na pohotovost a este som sa hecla a sadla si dozadu ku nej sak lepsie sa zmestime pri sedacke ako jej manzel snou 🤦‍♀️som blbá 🤦‍♀️ale tak to uz nezmenim... koľkokrát mu vravím sak ju nechaj nech ide busom či do roboty alebo znej ... ale kdeže nehrozi aj tak ide ... aj ked vie ze sa mi to nepáči ... no a oni nechodia nikam len praca a domov, vzdy sme mi robili program ... to skor ja sa vidim s mojou maminou tak asi 3/4x do roka

listy456
3. júl 2023

no jaka delusional by som musela byt aby som si myslela toto😀😀😀 no urco by svokra synovi povedala ze zavidi jeho zene tak nech chodis zahalena... 🤦‍ vyzera to podla vsetkeho ze svokre pride ze sa lahko obliekas a hanbi sa za teba chodit vonku a preto ta chlap zahaluje lebo mu to povedala..... treba aj mat kriticke myslenie. To ze to neni spravne ak sa obliekas normal je druha vec uz no. Daktore zeny nemaju rady ked idu po ulici a vsetky oci na nich a pri tebe ma svokra taky pocit tak sa hanbi s tym nic nespravos

autor
3. júl 2023

@listy456 sak ale ja snimi bezne nechodim po vonku, ale k nim ked idem a naposledy som nemala nič co by jej malo vadiť a nenosím na sebe kúsky ktoré su pre štetky a prečo by nepovedala? poznáš tú tetu "matku mojho priateľa"? myslím si že nie ... je dosť agresívna kričí je generál a jej chlap a syn sa jej podraduju vo vsetkom len nech je kludna a nech je klud 👍 takze asi tolko k tomu

autor
3. júl 2023

ale viete čo no kúpim si nejaký kúsok kde budu cicky vidno veľmi dobre 😀😀a pôjdem ku nej 👍buď alebo a keď sa zase uskutočni hádka tak už budem vediet na 100%

tykat
3. júl 2023

Juuuj tak teraz po fotkach chapem, si viac obdarena a v kombinacii so ziarlivou "svokrou" to musi byt peklo. No nic, len si to nejako upratat s priatelom, jemu asi huci mama, mozno aj otec huci ze mama huci a priatel asi chce mat pokoj tak by ta najradsej do plachty zamotal nech je klud. No nezavidim. Toto este bude peklicko.

autor
3. júl 2023

@tykat tak to mi je jasne ze chce mat pokoj a vie ze keby viem pravdu tak to by este len bolo rošambó akože ja som veľmi dobrý človek ale zas ak niečo s niekým mám tak to riesim s tou osobou 🤷‍♀️moja logika je takáto a nebudem tyrat svojho chlapa a syna 🤷‍♀️a potom len aj medzi mnou a mojim to nieje ruzove ....a presne preto nechcem ku nim chodiť ale som za blbú keď tam nechcem ist a vymýšlam 🙄 kedže cecky mi vidno ešte viac aj v tričku bez výstrihu tak ho nenosím nosím skôr vačšie veci aj kvôli slnku kedže som precitlivená beriem lieky mam aj masť ale nie vždy sa dá byť zahalená 🧚‍♀️tak dám tielko alebo šaty ale to už je zle 🤦‍♀️ včera ma môj ku nim dotiahol keď som mala kraťasy (bola som po práci, nebolo tak že idem ku nim, výstrih som nemala) tak som mu len povedala že čakám že čo zas bude 🤦‍♀️a on že zatiaľ mala dobrú náladu (ráno ju bral do roboty)

aurora33
3. júl 2023

Ja len že, podla mňa ti fakt nemá svokra čo závidieť. Takéto prsia by som nechcela. Mozno bude problém inde.

victoriab
3. júl 2023

nejdem to ani všetko čítať, tak v krátkosti - spamätaj sa, nikto ti nemá čo hovoriť, ako sa máš obliekať - pokial si dospela a svojpravna, je jedno, ci si chuda, tucna, prsnata, lata, velky zadok, ziadny zadok, vysportovana... je to tvoja vec a nikto nema pravo do toho kecat, na minisuknu ci tielko nepotrebujes povolenie alebo schvalenie od nikoho. takze bud viac asertivna, nsnechaj sa obmedzovat a pokial ma niekto potrebu nieco komentovat, pamataj, je to ich problem, nie tvoj. bud sama sebou.

autor
3. júl 2023

@aurora33 ona nezávidí ale žiarli na svojho chlapa alebo na mna ja som znej uz mimo ale skôr na neho 🤔 tak neni to sranda mat 🤣 to teda poviem v tomto je to jedina nevyhoda, že občas bolí chrbát 🙂 ale som si zvykla na ne 😊 za tie roky ...a chlap si tiež pochvaluje aj ked oni väčsinou nevedia čo to obnáša 🙄 alebo ako si to myslela lebo teraz akože neviem čo by malo okrem toho zle nanich 🤔a kde teda je inde problém