Problém kvôli sestre

anonymtom
6. feb 2024

tehotna manzelka ma zacala bombardovat sms, nech okamzite pisem jej sestre ,lebo ju uraza a pise jej nepekne spravy a jej je strasne zle . zhodou okolnosti som mal svagrine vybrať v ten den dieta zo škôlky . tak som jej napisal iba nieco v tom zmysle ,ze koli jej spravaniu si moze najst niekoho iného kto jej dieta vyberie,hned mi volala a zacala,ze dieta za to nemoze a obmakcila ma a povedal som ,ze dieta vyberiem. to som povedal manzelke ,ale ta povedala ,ze nevyberiem to dieta aj ked ho lubi aby si sestra uvedomila ,ze nemoze sa tak spravat . tak som opat napisal ,ze viem,ze za to dieta nemoze,ale nevyberiem ho zo škôlky ,lebo nepojdem proti svojej žene . napisala ,ze nech si uzijem život s tou bosorkou . na to som uz nereagoval ,lebo nieje to moj štýl . o zrobil som chybu ,manzelka zrobila doma peklo.lebo sam sa jej nezastal a nenapisal jej ,ze je p... a neviem co všetko . a uz ma stihla pred kamoskami poohovarat ,ze ako som sa zachoval ,ze som jej na to nic neodpisal a jasne ,se vsetky stoja pri nej ...som iba ja debil ,alebo mate na to iny nazor ,ze som mal jej sestru poslat do ... proste je to jej rodina ,nech si to riesi..

anjelicek26
6. feb 2024

Mrzi ma, ze stojis uprostred dvoch nasratych zien, to je pozicia na zabitie... akokolvek to budes riesit, vyjdes s toho zle... tvojho synovca-neter by som zo skolky vybrala aj keby co bolo, proste to sa nerobi, ze dieta ostane niekde "visiet", lebo sa matka hada s tetou... to si spravil uplne spravne...

Udrz si chladnu hlavu a nepriklanaj sa na ani jednu stranu a povedz jej, ze nech si to vyriesia medzi sebou alebo proste prestanu komunikovat, teba nech do toho netahaju... nie si debil, drz si odstup a nevyjadruj sa k tomu akokolvek je to len mozne...

anonymtom
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
6. feb 2024

@anonymtom musis stat pevne nad vecou, nech si "ulavuje" pred kamoskami ako chce, proste bud "nad vecou", ine sa poradit neda, pretoze je to spravny pristup... ony sa rozhadaju, zblizia, rozhadaju, ponadavaju a zas dokola, ked zena pochopi, ze teba to nezaujima - aspon dosiahnes jedno - nebude ta tym zatazovat... mozno casom dozreju, mozno nie, ty sa "staraj" o dobre vztahy zo svojou stranou rodiny, to je jedine, co vies spravit a ovplyvnit... "postavit sa za vlastnu zenu" - nie sme vo vojne... nech maju akekolvek konflikty, nech si to riesia same... nebude mat tvoja zena "viac pravdu", lebo za nou stojis ako muz... proste takto to nefunguje...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
6. feb 2024

do peknej rodiny si sa priženil... dve trubky je ozaj výhra. 😀😀

januska12323
6. feb 2024

Dieťa by som vybrala v ten deň ale inokedy už nie a prerušila všetky kontakty so švagrinou. Žena nech sa upokojí a na sestru tiež vykašle. Ideálne zablokovať správy a hovory keď ich nevie prestať čítať.

mila23
6. feb 2024

ak by mala zena problem s Tvojou sestrou - vtedy by som povedala,ze OK, mal by si sa jej zastat..ale so svojou sestrou nech si to riesi sama.....nie cez teba....co Ty s tym mas? max s tou sestrou uz nekomunikuj kym su rozhadane

pribinak
6. feb 2024

Do tohto si sa ako chlap nechal zatiahnuť? Ako prepáč ale t si úplný pajác

Toto nech si sestry medzi sebou vybavia samé

sense
6. feb 2024

Nabudúce povedz obom ak majú medzi sebou problémy nech si ich riešia samé a nezatahuju teba do ich sporov

vikusjk
6. feb 2024

@anonymtom nenechaj sa svojou zenou citovo vydierat tym, ze jej je zle a bla bla, proste ak ma problem so sestrou, nech si ho riesi. zene pekne vysvetli, nech ta do tychto zenskych somarin nezatahuje. Zjavne vie, co na teba funguje a ze spravis, ako povie. Ak chce robit peklo, nech robi, bud ticho a zi si svoje, kym ju to prejde. Lebo ony dve sa udobria a ty ostanes ten zly.

diewcatqoo
6. feb 2024

Ty si tu uz nedavno pisal, ze? Vy ste cela rodina divna a ty sa k tomu este aj spravas ako nesvojpravny. Riesite totalne kraviny. Keby som ja chcela od mojho muza, aby napisal mojej sestre, ze je pi**, tak by mi povedal, ze tieto problemy si mam riesit sama a nezatahovat ho do toho. Nechapem, co sa furt v tom hrabes ako v hnedej kopke.

solange7
6. feb 2024

Tvoja zena je nevyzrete decko. Co ty mas spolocne s ich hadkou. Teraz si sa znizil na rovnaku primitivnu uroven ako tvoja polovicka.

betulinka1
6. feb 2024

@anonymtom prepac ale nechal si sa dobre zamotať medzi dve zeny. 🤣🤣🤣🤣 Nevadi poucis sa, zenu to prejde, teraz su to proste hormony. Švagrinej uz nikdy nechod pre dieta. A ked ta budu chciet zamotať do hádky, odpis zene, ze mas meeting, nech pise, iba keby jej bolo zle. Inak ta lutujem, asi obe nebudu uplne ok.

rorino
6. feb 2024

@anonymtom dostal si sa medzi dve bosorky😂,nech si to riešia medzi sebou,čo vôbec do toho teba ťahajú.Jadne,že máš byť na strane manželky,ale až keď si ona vyrieši svoj bordel,ty nie si hronozvod

lilyianka
6. feb 2024

@anonymtom debil nie si,len si na chlapa moc mäkký a nevieš si urobiť so ženou poriadky. Ona musí byť strašná fúria... nech si svoje s*acky so sestrou rieši sama, čo je nesvojpravna??

nika23t
6. feb 2024

@anonymtom aký išiel, takú našiel. Ešte si veľa srandy užijete, ako tak čítam 😊

tykat
6. feb 2024

@anonymtom mal si obidvom povedat nech si tieto prepicenosti vyriesia medzi sebou a netahaju do toho teba a este aj to decko. Sak si nejaky chlap? Nenechaj na sebe orat.

ibajaanikiny
6. feb 2024

@anonymtom tehotna,netehotna,prepina jej kvalitne. A ano,dieta za to nemoze,povedala by som obom,ze nech si to riesia medzi sebou a netahaju ta do toho. Vy ste vsetci divni a najdivnejsia je pomsta cez dieta. A ty si si mal dupnut,takto z teba urobila vola pred vsetkymi. Aspon sam vidis,s kym zijes,alebo do akej rodiny si sa “dostal”. Na toto nemam slov…