Prišla som na partnerovu neveru

lubisa80
23. sep 2024

Prišla som na neveru priatela .. uz ked bol v uzkych priznal sa a o dva dni prosil o prepačenie … ide o to ze dotyčna nevie ze priatel bol vo vztahu so mnou.,naklamal jej hluposti ,,ak som sa ho spytala ci to uz s nou skoncoval usmieval sa …vyhovaral sa ze nieje vhodna chvila o tom hovorit alebo je unaveny … vraj je to cele domotane zamotane… tu je moja otazka ?? Mam dotyčnej napisat pravdu …??? Alebo nechat ??? Aj ked ma to dennodenne zoziera..

crazy_cat_lady
23. sep 2024

dotycnu by som asi nekontaktovala, ale priatela by som poslala kade lahsie..

0silvia0
23. sep 2024

@lubisa80 a čo s tým má dotyčná? Je to priateľ, nie manžel, môžeš to vyriešiť hneď a rázne.

kvietok2012
23. sep 2024

Na čo jej chceš napísať? Ved ona nič zlé neurobila... priatelovi otvor dvere a dovi...

h2
23. sep 2024

@lubisa80 Prosil o prepáčenie? Akože "Prosím ťa, prepáč, ale budem spávať aj s tou druhou."?

petamich
23. sep 2024

Dotycna je oklamana rovnako ako ty, tym, ze ju skontaktujes nevyriesis nic, kedze je v tom "nevinne", neda tato behne za inou, jeho by som riesila a nie panko je unaveny na rozhovor

maca1984
23. sep 2024

Jeho rieš, nie ju.

lubisa80
autor
23. sep 2024

@h2 tal
@h2
@petamich Spal raz s nou a potom dosiel ku mne zjavne bez problemov by v tom pokracoval dalej😡

stanulienkat
23. sep 2024

Na čo ho riešiš??? Už mal byť dávno tvojou minulosťou.

h2
23. sep 2024

@lubisa80 A ty jej chceš dať vedieť prečo? Aby ho nechala ona, lebo on ju nechať nemieni?

lubisa80
autor
23. sep 2024

Ked som mu povedala že jej dam vediet co robil … povedal napíš tak nebudem mať nikoho .. 🙈nechapem mužskej logike … tu som uz stratena

vikusjk
23. sep 2024

@lubisa80 akoze reagoval usmevne na to, ci to s nou skoncil a ty mas chut este nieco s nim riesit? omg zena, trochu sebaucty 🙏

lubisa80
autor
23. sep 2024

@h2 asi tak…

lubisa80
autor
23. sep 2024

@vikusjk to jej mam velmi malo🥹😭

sense
23. sep 2024

@lubisa80 vzhľadom na to ako reagoval, to a ňou neskončil. Lebo takto nereaguje chlap ktorý by naozaj ľutoval čo spravil

zobaka
23. sep 2024

nerozumiem, preco s nim chces este byt 🧐

lubisa80
autor
23. sep 2024

@zobaka 12 rokov spolu ja neviem sa odlepit a najhorsie ze sme spolu v praci a v jednom byte .;(.. cele zle toto

tamitamitami
23. sep 2024

Ja by som jej napísala nech vie čo je to za deb*la s prepáčením a jemu by som zbalila kufre. Tiež nechápem prečo sním chceš byť.

h2
23. sep 2024

@lubisa80 Preboha, to vážne? Akože zariadiš, aby ho milenka nechala, nech ho máš len pre seba? A keď si nájde ďalšiu, tak zase a zase a zase... ? 😦

personality
23. sep 2024

Keď jej napíšeš, tak Ti ten debil zostane doma 😀 ale to by Ti asi aj tak.

katik22
23. sep 2024

@lubisa80 toto sa stalo raz aj mne, že som nevedela o jeho priateľke .. tá si má našla cez soc sieť a opýtala sa od kial dotyčného poznám .. povedala som, že je môj priatel .. ona že koľko ? Ja že 3 mes .. . a ona že no.. môj už dva roky 😂😂😂ja že Okay 😂😂 a poslali sme ho do P obe . Bodka .. ja by som jej to dala vedieť.. normálne slušne .. nech neklame aj ju.. a skončila by som to s ním. Ale už ty musíš vedieť najlepšie.

hipuska
23. sep 2024

@katik22 to je ake super.

alickapusinka
23. sep 2024

Potrebuješ sa ponižovať urob zo seba víťaza a skonči tento vzťah ktorý je plný klamstva a pretvarky.Nájdi si takeho pre ktoreho budeš prva a jedina a nebude ťa podvadzať.S človekom ktorý by spal s inou ženou by som skončila hned bez vysvetlenia. A ešte hrdina sa usmieval čo je na tom smiešne že ani nevedel nechcel vysvetliť a ešte TI aj klamal.Vykašli sa na neho to fakt si myslíš že nemáš na normálneho chlapa nerob si srandu.A viac by som z neverníkom spať nešla nevieš s koľkými spala dotyčna osoba ta žena s ktorou spal ON.Aby si niečo nedostala nejaku pliagu ktoru nepôjde liečiť.

oliolijanka
23. sep 2024

Najoslobujucejsi pocit je uvedomenie, ze kazdy rozhoduje sam za seba.
Nemusis cakat, ako zareaguje ona, ci sa ospravedlni on, ci ti bude robit problemy.
U seba to mozes uzatvorit ty a potom sa mozes sustredit na riesenie "problemov" vyplyvajucich z tvojho rozhodnutia. Tvojho, nie jeho alebo jej rozhodnutia.

Staci si odpovedat na otazku: " Chces ostat byvat s chlapom, ktory mrda inu? Chces ostat s chlapom, ktory ta moze nakazit nejakym hpv virusom? Alebo iba herpesom na ustach, alebo tam dole?
Chces ostat s chlapom, ktory oklamal inu zenu? Chces ostat s chlapom, ktory ti mozno o tyzden zahlasi, ze s druhou caka dieta? Ze sa stahuje za druhou, lebo ona je lepsia milenka, kucharka... Chces ostat s chlapom, ktory ti mozno o tyzden zahlasi, ze sa mas odstahovat, lebo sa k nemu stahuje ina zena?
Chces ostat s chlapom, ktory ti sposobi neprijemnosti/hanbu v praci? Ved mozno ju zoberie na vas vianocny vecierok.."

Ak chces, tak nic neries. Vyriesia to ti dvaja za teba.
Ak nechces, tak to v sebe uzatvor a sustred sa na na to, ako budes o tri mesiace(?) byvat.

katik22
23. sep 2024

@hipuska vtedy moc nebolo 😂😂 plakali sme obe 😂 ale aspoň som mala aj ja aj ona “kamosku” , s kt.sme na neho mohli riadne kydať a spolu sa z toho dostať .

crazy_cat_lady
23. sep 2024

byt mate spolocny? na hypo? ci ste v podnajme? v prvom rade ries odstahovanie a rozchod, vsak panko podla toho ako reaguje v tom planuje pokracovat..

cimage
23. sep 2024

On ta ma za uplnu chuderu. Rata s tym, ze ked ho ty posles do prdele, tak pojde za druhou. Ja by som jej v slusnosti napisala, ze dotycny je xy rokov vo vztahu s tebou, ci o tom vie, alebo aj ju taha za nos. Najlepsie by bolo, aby ste ho obe poslali kade lahsie. Lenze on je bezcharakterny magor, ze by si hned nasiel dalsiu. Ja by som ho uz pri sebe nezniesla, este s takymi priblblymi poznamkami.

lubisa80
autor
23. sep 2024

@crazy_cat_lady nie kazdy zije oddelene len v praci mame spolocčny byt kde sme dva tyzdne spolu

majoranka24
23. sep 2024

@lubisa80 On ti este aj povedal, ze ked jej to povies, rozide sa aj s tebou!!! Nemas ziadnu hrdost??? Vykasli sa na neho, aj tak o teba nestoji.

hipuska
23. sep 2024

Jezin, toto sa stalo mne. Ale nespal s ňou, iba sa s ňou stretával, keď som na to prišla. Bola som sprostá, lebo som s ním zostala. Keď sa rozhodol, že "pre mňa", chudák, strašne plakal, že prišiel o najlepšiu kamarátku akú kedy mal ... asi po troch rokoch od toho incidentu sme sa rozviedli a on je dodnes s ňou...je len otázka, ako dlho ťahal paralelne dva vzťahy...

crazy_cat_lady
23. sep 2024

@lubisa80 v praci mate spolocny byt? cize dochadzate nejak daleko za pracou, preto mate vybavene ubytovanie? ved aj to sa da poriesit, nech ti zamestnavatel teda najde ine ubytovanie, prip. si najdi sama, alebo neviem, ako to mate poriesene..