Prišla mi súkromná správa, že dotyčný pán si hľadá milenku

29. aug 2023

Dobrý deň žienky!
Včera mi prišla súkromná správa, že dotyčný pán si hľadá milenku. 😒 Profil založený v auguste!
Úprimne? Nemám žiadne fotky na profile a už som aj dávnejšie prispievala sem do diskusii. Proste prekvapilo ma to.
Teraz som sa tak len zamyslela. A ja mám veci na predaj. Ako obísť takýchto úchylov?

dadis
29. aug 2023

Ved zmaz a neries. Vies kolkym to asi musel poslat? Ani si nevsimne, ze si neodpisala 😆😆

pininka1
29. aug 2023

Aj mne to prišlo, ignoruj a vymaž.

sissy27
29. aug 2023

Ano, pisal aj mne… vraj lebo som prispela do nejakej diskusie o sexe 😂 nech som tam napisala cokolvek, tak urcite nie to, ze si hladam milenca (ani len v naznaku). Nechapem, ako z toho vydedukoval, ze by som mohla mat zaujem 🤦🏼‍♀️ a presne, tiez tu nemam jedinu fotku.
Inak pozrela som si potom jeho profil a uplne zufalo zdiela a reaguje na stare prispevky kadekomu, zrejme aby si ho niektora vsimla.
Nechapem, milion zoznamiek, appiek, sexualne ladenych stranok a on lovi tu 🙄 ani pekny, ani najostrejsia ceruzka v peracniku nebude…a ako pozeram, tak si vybera zeny z roznych kutov krajiny, ako chcel toto logisticky menezovat 😂 snad necaka, ze budu vsetky chodit za nim 😃

tosomja
29. aug 2023

Aj mne poslal. Načo riešiš?

autor
29. aug 2023

@tosomja Lebo chcem predať pár vecí tu na MK. Napadlo mi, či hoc aj takýto zúfalec s čerstvým profilom založeným, či nemôže zneužiť údaje žien. Napr. tel.číslo, alebo keď posielaš na dobierku apod.

autor
29. aug 2023

@sissy27 Veď práve! Aj ja som zostala prekvapená.

h2
29. aug 2023

😂 Aj mne písal, týpek z Vranova nad Topľou. Asi písal všetkým, čo sme prispeli do akejkoľvek diskusie o sexe. Podľa mňa je neškodný, len skúša. Napíše 100 ženám, 99 ho pošle niekam, ale možno 1 sa chytí. Nie je prvý, čo si toto fórum pomýlil so zoznamkou.

obleckodogymu
29. aug 2023

Mne sa včera ozval sugar daddy, že mi chce posielať 5000€ mesačne 😅a to mám zavretý profil, vidno mi len 1 profilovú fotku ..vymaž, nahlás a vybavené...

ankare
29. aug 2023

Aj mne písal. Ignoruj.

h2
29. aug 2023

@obleckodogymu Tebe písal, že ti chce posielať 5000€ mesačne a ty nič?! Veď nech pošle, keď ho to urobí šťastným, no nie? 😃

tosomja
29. aug 2023

A načo mu dávaš tel číslo? Ja nedávam ani kupujúcim, ani predávajúcim. A mne je jedno či si vytvorí účet dnes, alebo kedy, chce kúpiť, nech pošle peniaze na účet, pošlem tovar. A keď chce niečo iné, tak nech hľadá ďalej. Je to verejne fórum, kde môže prísť každý, niekto skúša, niekto provokuje, niekto nadáva, niekto okráda, je len na nás, čo si necháme.

petronellla87
29. aug 2023

Tolkym z vas pisal...A mne nic😔😁😁😁

karolinakr
29. aug 2023

@sissy27 🤣 čo to je zač?

karolinakr
29. aug 2023

@petronellla87 vyvijaš malo aktivity v sexualnych diskusiách 🤣🤣

karolinakr
29. aug 2023

@obleckodogymu 🤣🤣

karolinakr
29. aug 2023

Mbe raz pisala doňa Isabella Vargova z Madridu,že mi nechala dedičstvo 2 700 000, len škoda, že mi ich neposlala

petronellla87
29. aug 2023

@karolinakr 🤣🤣🤣

nikaeli
29. aug 2023

ako to súvisí s tým, že máš veci na predaj?
on hľadá milenku, nie detské oblečko 🙃
jednoducho naňho nereaguj..

h2
29. aug 2023

@petronellla87 Nebuď smutná, napíš do nejakej diskusie o sexe, že to máš rada a napíše aj tebe. 😂

hugger
29. aug 2023

Ignorovat nestaci, nahlaste adminovi, snad sa s tym nejako vysporiadaju.

Je to tu celkom fajn komunita, bolo by skoda keby sa zeny zacali bat bavit o comkolvek.

matik1
29. aug 2023

Ani mne nepísal...😉 aj tu je plno úchylov, treba nahlásiť a ignorovať. V roku 2020 som inzerovala oblečenie aj na bazoši, ale veľmi rýchlo som to vymazala, lebo to bola katastrofa. Nemôžeš dať fotku v topánkach, kde ti vidno prsty, lebo Ti budú písať, že Ti ich chcú masírovať, bozkávať a pod. sprostosti. Vrchol bol, keď prišla správa, že""wau, ste neuveriteľne krásna žena". A ja som mala foto bez hlavy😀. No a raz som zadala inzeráty a mužove tel. č., reku budem mať pokoj. Toho skoro porazilo, aké správy mu chodili😀

sissy27
29. aug 2023

@karolinakr uz ho ocividne viacere nahlasili, uz je po nom 😅 ale v zasade si o nic neprisla

karolinakr
29. aug 2023

@matik1 ale asi si neuveritelna žena, ja ked som inzerovala na bazoši, mne len poisťováci volali 😆

matik1
29. aug 2023

@karolinakr vidíš, mne len úchyláci😀 možno z nich nejaký aj poisťoval😉

ahhola
29. aug 2023

Napíš mu, ze ôk, len si náročná, 3 *za noc aspon😃

bbshop
29. aug 2023

Aj mne písal vcera...čudujem sa, že to vôbec riesis a pozastavujes sa nad tym

vladinka
29. aug 2023

Ja som dala pár veci na bazos na predaj o.i. dámske šľapky. A hned sprava na whatsapp,ze má záujem. Ale nemala som čas odpisovať,tak mi zavolal chlap (!) že či sú to také šľapky, co pri chodzi plieskajú, lebo ze on hľadá iba také 😂😂.... nuž zablokovala som ho a šľapky stále mám 😂

autor
29. aug 2023

@sissy27 Presne tento písal 🫣