Priateľova sestra

2. sep 2024

Ahojte ako by ste riešili situáciu. Bývame cca 150 km od frajerovych rodičov a 100 km od mojich rodičov. Ja som takto cez leto skôr u našich mám tu viac kamaratiek keďže som celý rok preč. Ide o to že frajerova mama nás požiadala aby sme jeho sestru zavolali k nám cez leto na pár dni lebo je len doma snou ( má 25 rokov). Ja som jej povedala že jasne ale dako to nevychádzalo ona mala povinosti, ja som niekde stále bola, priateľ stále v robote a keď mal voľno tak radšej išiel on domov. Teraz keď tam bol sám na pár dni tak mu mama povedala že sme sa na jeho sestru dobre vy*ebali a nikde ju nezavolali. Ja som ostala trochu nasrata keďže ona nemá 5 rokov ale 25 a šoféruje a podľa môjho názoru keby tak veľmi chce byt snami tak aj ona sa môže ozvať prísť na aute. Mám ju rada ale zas kamošky že by sme dáke boli to nie. Ale ako to povedať jeho máme že je ako teliatko a že aj ona by mohla prejaviť daky záujem.

biba_18
2. sep 2024

to jej mama nevie že je ako teliatko? a btw, volali ste ju?

autor
2. sep 2024

@biba_18 ano veľa krát však študuje v takom istom meste kde bývajú naši.

lujza123
2. sep 2024

Tak na navstevu zvykne pozývať hostiteľ, je to také zvláštne sa k niekomu nanominovať na pobyt.
Byt tebou toto neriešim, zrejme súrodenci nemajú bohvieaký vztah ked si bracho na segru nespomenul cele leto. Ich mama sa do toho montuje lebo je jej to asi luto, no nespraví s tým nic 🤷🏼‍♀️. Ani ty nie

biba_18
2. sep 2024

no, jeho mame to nevysvetlíš nijako, len nabudúce sa dohodni priamo so "švagrinou" že akú má predstavu, resp. akú máš ty ... možno ona ani nechcela, len ich mama chcela. to ja netuším. ale priateľ by mal mame čím skôr povedať mame, nech sa iným nemontuje do života, kks, 25 a mama jej organizuje program ...

autor
2. sep 2024

@lujza123 ja jej vzdy poviem aby dobehla kedy bude chcieť aj cez leto aj hocikedy ale nesadli sme si zas nejak extra neviem sa snou rozprávať o ničom inom iba o VŠ keďže nikde nechodí a sedí s mamou doma. Zas priateľ je v robote nonstop robí ranné poobedne a nočné dookola.

autor
2. sep 2024

@biba_18 no len keby ju vidíš ona fakt len doma učí sa s mamou všade žiadne kamošky frajer trochu života. Aj sa mi na nu sťažovala že jej nič nepomôže ale však vždy si pomyslím že čo sa čuduje keď ju tak vychovala že nikdy nič nemusela.

biba_18
2. sep 2024

sú takí ľudia čo sú samotári, no ...

januska12323
2. sep 2024

Maminka je trocha premotivovaná. Dospelá žena si snáď vie vyriešiť voľný program podľa seba. Keď sa dcéry chcela na týždeň zbaviť mala to riešiť s ňou.

autor
2. sep 2024

@januska12323 ona to z nej spravila sama. Lebo ona by možno aj chcela inak žiť ale príde mi to že sa jej boji. Keď sme boli na svadbe vybavili sme jej tanečníka, taky pekný chalan zlaty. Jej rodičia totálne začali zazerať o polnoci zahlásila že ideme domov. My sme nesli a začali sme že aby ju nechali že veď po auto sa pôjde na ďalší deň. Nie oni nepojdu inak ako na svojom aute vy ostatné a ty ideš domov. A potom sa čuduje že je ako teliatko. Ja som ostala v nemom úžase vtedy.

h2
2. sep 2024

Tvoj priateľ mal mamičke povedať, že ste jeho sestru x-krát volali, ale že to ona sa vy*ebala (to vážne má jeho mama takýto slovník???) na vás a neprišla. Koniec debaty.

autor
2. sep 2024

@h2 mám pocit že predomnou sa kontroluje pre priateľom nie. Mne to je jedno či príde či nie nieje to moja sestra vlastne ešte mi to nieje nič. A zas niekomu robiť program sko malému decku sa mi tiež nechce. Pre moju svokru sú všetci J*bnutxy len jej dcéra Number 1 veď to aj vidno aké rozdiely medzi nimi robí.

janisa31
2. sep 2024

vies co, vobec by som to neriesila. keby to svokra povedala mne, tak jej na to poviem svoje, alebo s tou sestrou keby na to prisla rec. ale inak by som sa nepustala do nejakeho riesenia a vysvetlovania, lebo to je skoda casu, svokra si bude aj tak stale len svoje.

majlo1234
2. sep 2024

Netreba riesit uz. Co sa tyka veku a opisu, mozno bude mat nejaku diagnozu, preto ju mama chce socializovat aj u vas. Ja sama mam 30rocnu sestru, ktora sa sprava ako 12rocna a vzdy je rada, ked ju vezmem s kamoskami von

ivik4
2. sep 2024

Nonsens ze ste nevzali 25rocne dievcatko na letne prazdniny 😪. A este ju mama nemala kam cez leto isto dat na strazenie 🤣🤣

bg92
2. sep 2024

ma 25 rokov nie 10 :D :D absurdne ze jej takto mama riesi program :D vobec nechapem preco by ste 25 rocnu dospelu osobu mali volat k sebe "na prazdniny" lebo mama povedala :D tam vztahy nebudu nejako dobre nastavene.
Voci mame by mal dat brat raznu stopku, nema sa montovat ani do jeho sestry ani do jej a vasho sposobu travenia casu.

autor
2. sep 2024

@ivik4 no a to ja mám o rok menej😂😂😂😂

autor
2. sep 2024

@bg92 no ona sa k nej chová ako keby mala 5 rokov. Ideme niekde tak nemôže drzat ťažké tašky lebo chudiatko ona je chuducka ona nevládze.😂

janickacrazy
2. sep 2024

Preboha, to je šialené. Ako úprimne ti nezávidím takú svokru. Dúfaj, že sa takto nebude chovať k tvojim deťom v budúcnosti, by ma piclo. 😅

cimage
2. sep 2024

A chcela vobec ta jeho sestra ist k vam? Je to take cudne, ze 25rocnu posielaju na prazdniny k bratovi. Ja by som ju zobrala niekam von, do baru, na diskoteku, nech si uzije, nech sa utrhne troska z retaze.

autor
2. sep 2024

@cimage to si úprimne neviem predstaviť ona nepije a nevie absolútne tancovať podľa mňa v živote nebola na diskotéke. A mňa už táto fáza prešla.

sss777
2. sep 2024

Je jasné, že svokra je hyperprotektívna, ale nikde nepíšeš, že priateľova sestra k vám chcela ísť. Možno to chcela len svokra.
Zrejme budete dosť odlišní - ona študuje na VŠ, priateľ robí na smeny, takže asi má nižšie vzdelanie, ona nechodí po baroch, teba tá fáza prešla, takže asi si niekedy chodila.
Kašli na svokru, asi bola ona jediná, ktorá si pre ňu predstavovala prázdninový program

autor
2. sep 2024

@sss777 tak nemá vysokú nechal to ale je veľmi šikovný čo sa týka aút. Svokra je na ti nahnevaná lebo ona výšku má a chcela aby ju mali obaja. Ale však aj ja chodím na výšku a nežijem ako mniška občas ideme s babami niekde, na školské akcie. Podľa mňa ona k nám by aj išla ale ako keby nevedela komunikovať. My máme 1 izbový byt takže neviem si predstaviť keby je u nás viac ako 2-3 dni. Ale tak by som povedala že v nej sa našla tak preto je pre ňu na 1 mieste.

sss777
2. sep 2024

Tak to už je úplne divný nápad, že chce, aby boli traja dospelí v jednoizbovom byte, veď dovolenka by mala byť o pohodlí...
Tomu, že je svokra sklamaná z toho, že nebudú mať obaja výšku, rozumiem, ale ten zvyšok je pre mňa nepochopiteľný

autor
2. sep 2024

@sss777 ich spôsob žitia nechápe strašne veľa ľudí

rorino
2. sep 2024

Kým som nepočítala k veku,myslela som si,že ide o dáke 14 ročné dievča....asi toľko k tomu

vilma7
2. sep 2024

Ako sorry, ty máš robiť 25 ročnej koze?

mirithia
6. sep 2024

Kto chce kam, pomôžme mu tam.... Tej už nič nepomôže. Ani ju k vám nevolaj. Bude ti na oštaru. Keď to priateľ nerieši...Nerob si zbytočne vrásky 👍

mirithia
6. sep 2024

@cimage Chcela sa jej zbaviť 😁

autor
6. sep 2024

@mirithia ani si to neviem predstaviť povedal že ju zavolá na týždeň kým mi nezačne škola a ja kukam že veď ale tebe nedajú týždeň voľno 😂 akože ja nechápem čo tu snou mám robiť. Dúfam že sa to nezrealizuje 😂

mirithia
6. sep 2024

@autor Tak nech si to priateľ zariadi. Čo si navaril, nech si aj zje. Tiež neviem čo by som s takouto spiacou Ruzenkou robila.