Priateľova rodina

26. aug 2023

Ahojte baby, idem si k Vám vyliať srdce. Mam priateľa a čakáme spolu bábätko. Všetko je super až na jeho rodinu. Mam dosť silný pocit, že ma neprijali a doslova som im ukradnutá. Okrem priateľovej starej mami, to je kus zlatej ženy. Jeho rodičia a sestra nula bodov, žiaden záujem, ani bu ani mu. Dokonca jeho rodicia ani neprejavujú záujem o tých mojich, čo chápem lebo neprejavuju ani o mňa a nieto ešte o mojich. Len ma to mrzí, človek sa teší, že sa zväčší rodina a opak je pravdou. Dokonca "svokra" keď vola s priatelom a vie, že som pri ňom ani len mu nepovie, že pozdrav ju...boli ma z toho srdce. Chodím tam ako za trest, keď nemusím tak k nim ani nejdem.

minenkak
26. aug 2023

Tak ,len sa s tým zmieriť, očakávanie niesu dobré. Každá rodina má nejaké iné zvyky,dávajú si inak najavo city alebo nedávajú,možno tiež čakali niečo iné

pribinak
26. aug 2023

Koľko ste už s priateľom spolu?

autor
26. aug 2023

@pribinak rok

@minenkak neviem co čakali, nejdem sa obhajovať, nepotrebujem aby sa mi páchali do zadku ale aspoň ten záujem aspoň taký zo slušnosti. Ja k nim prídem na návštevu spolu s mojim a ja som cely čas ticho, mňa sa tam nikto nič neopýta za celú návštevu...

pribinak
26. aug 2023

To je dosť krátko.

minenkak
26. aug 2023

Však nemusíš chodiť na návštevu keď ti není u nich dobre,nie s každým si každý musí sadnúť

opica_skorica
26. aug 2023

Prečo si ticho?
Veď hovor ty, pýtaj sa, zlepši vzťahy a komunikáciu. Alebo sa o to aspoň pokús, veď za to nič nedáš.
PS: záujem zo slušnosti? A to by ti k čomu bolo? K lepšiemu pocitu?
PS2: pokús sa o skutočnú komunikaciu, keď ti na tom záleží, tak pre to i ty niečo sprav.

autor
26. aug 2023

@opica_skorica skúšala som ale padla strohá odpoveď alebo keď som niečo vravela tak ma nikto ani nepočúval...

majlo1234
26. aug 2023

Ste spolu kratko, ono to mozno pride postupne. Nie su tradicne zalozeni?(ze ich mozno skrie, ze nie ste zobrati a uz cakate babo, a co povedia ludia?)

januska12323
26. aug 2023

Raz choď, raz pošli frajera samého. Alebo aj vôbec nechoď nemusíš sa im pchať keď nie je záujem z oboch strán.

autor
26. aug 2023

@majlo1234 myslím ze nie. O tom že čakáme ani nevedia som v druhom mesiaci. A nejako ani nemám záujem im to povedať skôr ako je nutné 😔

opica_skorica
26. aug 2023

Tak inak, zisti si témy, ktoré ich zaujímajú a o tom hovor.
Keď je to turistika, tak o nej. Keď pes, tak o ňom. Keď varenie, tak o tom… keď ti zalezi na dobrych vztahoch, treba popracovat na tom.
Komunikacia je zaklad. A pridat i usmev. Zamracenu tvar nevidi nik rád. Možno ti v tom poradí ich starká, ako na nich.

ahhola
26. aug 2023

Akú mali oni predstavu o svojej neveste?vytiahni z frajera🙃
Možno sú to ľudia, keby im synacik dotiahol princeznú Dianu, by to s nimi nehlo.
Každý si dnes žije svoje a už nevesta je vzdialená rodina😃na ktorú nemajú mentalnu kapacitu.

glorikarebeka
26. aug 2023

Mňa by zaujímalo či to trápi aj tvojho priateľa lebo ak nie to by ma hnevalo viac

deti95060810
26. aug 2023

kašli na nich... buď rad že nebývate spolu v jednom dome...
inak za mňa nič zlé z ich strany - nie každý je spoločenský typ...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samimami777
26. aug 2023

Pfuu, ste spolu sotva rok a ty si už v 2. mesiaci tehotenstva.... No , pekne... Ono normálne rok je veeeeľmi krátka doba , to sú ešte také tie vzťahy čo netreba brať na ťažkú váhu nakoľko kopu ich skončí ... Ktovie koľko takto priateliek tam doviedol . Ak si už 4tá alebo piata tak sa asi nechcú moc pútať alebo zoznamovať keď je z ich pohľadu veľká šanca že za chvíľu privedie aj tak druhú 🤷. Bývate s priateľom spolu ? Možno by bolo dobré keby priateľ oznámil rodičom že vzťah s tebou myslí vážne , že chcete spoločné bývanie a rovno oznámiť že čakáte spolu dieťa takže budeš v jeho živote pekne dlho odteraz (okolo 4.teho /5.teho mesiaca to bude už aj tak vidno) a mali by si "zvyknúť" na teba a budovať vzťahy ak chcú mať pekné vzťahy s vnúčatkom. Možno práve vnúčatko ich prijme sa k tebe viacej otvoriť

autor
26. aug 2023

@samimami777 áno bývame spolu, bábätku sa tešíme, bolo to nečakane ale vážime si ze mame takú možnosť.

heleninamama
26. aug 2023

Koľko máš rokov? A koľko má potenciálny otec?

autor
26. aug 2023

@heleninamama 29 a 33

zuzanockamt
26. aug 2023

Pokiaľ ste len rok spolu, tak neviem, čo si čakala. Veď to je veľmi krátka doba. A ty už by si chcela byť súčasťou rodiny. Asi ťa berú len ako dočasnú známosť, nič vážne.

lily246
26. aug 2023

1. Ste spolu krátko.
2. Možno sa im nepozdávaš (tvoja práca, vzdelanie, správanie,...), možno dúfali, že donesie nejakú lepšiu.
3. Možno si už x-tá priateľka, ktorú im predstavil a čakajú, kedy im donesie zase ďalšiu.
4. Možno si obľúbili tú predošlú a hnevajú sa, že je s tebou a nie s ňou.
Podrobnosti o ňom a jeho minulosti vedia možno lepšie ako ty. Ako ti to vlastne on zdôvodnil?

sense
26. aug 2023

A ako sa zaujímajú a prejavujú záujem tvoji rodičia o jeho?
Inak nemusíš ku Kim chodiť, nech ide on sám....

simca06022011
26. aug 2023

Bud rada:D nevieš ešte co žiadas...
Mimochodom myslím ze prehanas. Nie každý má takéto.potreby rodinkarit

nelca0510
26. aug 2023

Vieš,ale ty si im cudzia. Si pre nich iba ďalšia priateľka ich 33-rocneho syna. Keby ste sa aspoň zasnúbili,aby videli,že to myslí s tebou vážne,lebo za rok stihnúť bývať spolu a už aj počať dieťa je vážne rýchlo.

danica2711
27. aug 2023

no tak im asi nie si sympatická, to sa stáva, veď ani z tvojich slov necítiť nejakú vrelú sympatiu voči nim. Navyše si pre nich cudzia osoba, žiadna nevesta, synových frajeriek sa im tam možno už vystriedalo dosť, príde - odíde...