Priateľ zmenil termín oslavy kvôli ex

10. sep 2024

Zdravím. Čo by ste si pomysleli, keby váš priateľ zmenil termín svojej oslavy narodenín, pretože na ten pôvodný sa nedalo prísť jeho ex priateľke s terajším priateľom. Oni dvaja sú kamaráti, alebo skôr dobrý známy ale ne stretávajú sa často. S ex nebol dlho, v podstate spolu len spávali. Doteraz na žiadne oslavy sme ich nepozvali ani oni nás. A tento rok to už bude asi 5 akcia kde sme sa videli a len tak medzi rečou ich pozval na svoju oslavu a ona hneď povedala, že vtedy už niečo majú. On celý týždeň zadumany chodil a nakoniec rozhodol, že to o týždeň posunie a už sa jej pýtal či sa im vtedy dá..

gribka1
10. sep 2024

Divné to je, pýtala si sa ho, či len premýšľaš, čo to má znamenať.

ssimusska
10. sep 2024

Je to divné a pre mňa neprijateľné 😄.. inak s čím potrebuješ pomôcť?

biba_18
10. sep 2024

@ssimusska či mu má urobiť cirkus…

biba_18
10. sep 2024

ja osobne by som mu výstup neurobila - nie som taká povaha - ale určite by som sa voči tomu ohradila…

gribka1
10. sep 2024

Ja by som nemala vtedy čas.

tom_i
10. sep 2024

Kolega má s exmanželkou dobré vzťahy, ako tvrdí, je to matka ich syna. So súhlasom jeho terajšej manželky chodí na oslavy jeho narodenín aj s jej terajším partnerom. Dokonca ich pozývajú na opekačky a tak. Ale ich termín je pevne daný. Príde kto môže (inak aj u nás sa stanový termín oslavy, akcie, kto môže príde, kto niečo má nepríde, nik to nerieši, je nás veľa súrodencov s rodinami... takže sa nedá prispôsobovať)
Ale až teraz som si všimla, že to je expriateľka ... To mi hlava zas neberie...

ssimusska
10. sep 2024

@biba_18 Aha aha, tak cirkus určite @autorka, skôr sa o tom s ním v kľude porozprávaj

deti95060810
10. sep 2024

mňa by to celkom slušne sklamalo a napálilo zároveň...
by som rozmýšľala s kým je tento muž vo vzťahu a či má to vôbec zmysel...

autor
10. sep 2024

On s ňou ale deti žiadne nemá... Boli dosť mladý, keď boli spolu. Odvtedy ubehlo asi 10 rokov. So mnou je 7rokov. A doteraz nič a zrazu takéto stretávanie. Pýtala som sa ho na to, povedal, že chcel toho kamaráta na oslave. Zrazu. Ale s ním termín ani ne konzultoval. Neviem co si myslieť, on akékoľvek spojenie s ňou odmieta a tvrdí, že nejde o ňu.

mikadooo
10. sep 2024

Tak znovu by som šla za ním a pekne by som sa ho opýtala, že to je divné, že chce tam toho kamaráta, ale s ním ten termín ani nekonzultoval, nie? S nami to tu nevyriešiš, jedine s ním... 🤷🤷🤷. Mne by sa to nepáčilo, akosi zintenzívnil kontakt s ex... Ak by som mu to povedala na rovinu tak ako to cítim.

tiezjedna
10. sep 2024

@autorka "ne konzultoval", "ne stretávali" - píše sa to spolu "nekonzultoval", "nestretávali"... Nemáš zač🙏 A jasné, že ide o ňu.

sevrin
10. sep 2024

Možno mu sľúbili že pôjde do trojky.
Ak nie si s tým v pohode, tak mu jasne povedz čo si o tom myslíš aby mu to docvaklo hneď na prvý krát.

sasesoe
10. sep 2024

Otázka znie - či Ti to vadí (zjavne áno). A prečo Ti to vadí... Upodozrievať ho z niečoho? Nie si si istá sama sebou? Čo chces docieliť? Aby sa s ňou už nikdy nestretol? Zakázané ovocie najviac chutí .. porozmýšľaj a zariad sa podľa toho .. on je slobodný človek, môže si robiť "čo chce" mať na oslave koho chce, byť s kým chce.... A Ty tiež, tak sa podľa toho zariad. Ale nie kdiro, či že on má prečítať Tvoje myšlienky, ani krikom. Základom každého vzťahu je komunikácia. Byť schopný počúvať a rozprávať sa. Alebo sa vráťte z krátkej cesty ..

autor
11. sep 2024

@tiezjedna ja viem, autocorekt mi to rozdeľuje.
Tak áno, vadí mi to, ale nechcem byť nejaká hystéria alebo stíhačka, že mu budem zakazovať sa stretávať s niekým.

mondolina
11. sep 2024

je to jeho oslava. môže pozvať koho chce, môže meniť termín.

nelka93
11. sep 2024

Autocorrect ti to nerozdelí, hlavne nie správny výraz na nesprávny. Ale čo sa týka oslavy, tak by mi to bolo divne najmä ak sa doteraz nekontaktovali

simca06022011
11. sep 2024

tak ako, ja nie som ziarlivka a neviem co, ale mne by to veru prekazalo, uz aj to ze sa s nou mam stretavat a zrazu a ked takto meni termin kvoli nej, tak to by uz nedalo... a ja osobne by som sa spytala, ci je inak v poriadku... :D by som povedala, ze dalsi vikend mam ja nieco.. ze ci ideme hladat dalsi termin, aby jeho ex mohla prist. V konecnom dosledku, ty tam ani nemusis byt ak ide len o dve vybrane osoby... :D ostatni su pozvani a mozu predpokladam... nebudete tam iba 4...
Ozvat sa da aj bez dramy...

hara_vara
11. sep 2024

čo by som si pomyslel?
že je to blbec!
a je to určite ex😂?

alexis617
11. sep 2024

Nežiarlím, ale toto by mi už zablikala kontrolka vieš stará láska nehrdzavie a po rokoch vše zlé sa vytratilo a ostali len pekné spomienky a chtíč

tiezjedna
11. sep 2024

@autorka medzi stíhačkou a hlupaňou (ktorú z teba urobí chlap) je občas len veľmi tenká hranica... Byť tolerantná je skvelé a v zdravom vzťahu potrebné, ale všetko má svoje hranice.

lilka5566
11. sep 2024

Ja by som veru riadny cirkus spravila 😆😆 pokiaľ nie sú v kontakte a náhodne ich pozve na svoju oslavu a ešte ju presunie kvôli nej ,to by bola scéna ,a nech som za hysterku 😜

vilma7
11. sep 2024

Tak keby nešlo o ňu, ale chcel by kamaráta, tak snáď ma na toho kamaráta kontakt a môže to ilriesit priamo s nim.
A ešte je aj neúprimny.

mantilka
12. sep 2024

Tak oni spolu sexovali a ďalej sa stretávate? No neviem. U mňa vždy platí nedávať príležitosť....človek má jednoducho pudy a veľmi ľahko môže "skĺznuť na iný chodníček".
U toho tvojho je evidentné, že vyhľadáva prítomnosť.....treba to ukončiť.
Bola som vo vzťahu, kedy chlap mal v hlave ex....nič príjemné a žiaľ museli sme to ukončiť rozchodom. Odvtedy sme sa nestretli....netuším či sa k nej vrátil,
Blbec chlap....bola neuroticka....od takej utekať.

saralera
13. sep 2024

@biba_18 ja by som robila cirkus hneď jak by ich pozval 😂😂😂 ne ja by som robila cirkus keby ich len stretnem na ulici 😅 ne srandujem. Ale keby ich pozval a ešte aj preložil oslavu tak taký cirkus, že dovidenia 😂