Priatel všade volá bývalú priateľku svojho brata

klaruska898
14. júl 2024

Ahojte je podľa vás normálne keď priatel si vola s bratov ou ex? Chodí snami aj na výlety...keď ideme ako partia...no mne to vadí a keď mu to poviem že nechcem aby ju všade ťahal tak sa kvôli nej pohadame...že je to dobra kamarátka...veď dobre ale aby bola všade snami aj na dovolenku ideme 2pary a ona sama...dokonca nový byt ukazal mne až s ňou....aj darčeky na vianoce bol s ňou kupovať a oklamal ma že bol so sesternicou...preháňam to ja alebo už neviem.

moonlight1210
14. júl 2024

@klaruska898 nie, neprehanas.
Co chces teda robit?

klaruska898
autor
14. júl 2024

@moonlight1210 neviem nerešpektuje ma ale že vôbec v tomto...ale ja musím odstranit každého kto vadí jemu.

som_realistka
14. júl 2024

Ak ty musíš prispôsobovať svoj okruh priateľov a on nie, tak je to na zamyslenie.

betulinka1
14. júl 2024

@klaruska898 kasli na to. Nema to vyznam. Akoze neviem kolko mate rokov, my sme boli partia chlapi a zeny ale nikdy sa nikomu netrepal do vztahu a nechodil po vyletoch. A to sme sa poznali od detctva. Ani keby ma niekto zavolal tak nejdem sama s párom ani na vylety, na dovolenku uz vobec.

klaruska898
autor
14. júl 2024

@betulinka1 ale pre ňu je to asi normálne...stále sa pýta čo mám proti nej...proste vadí mi extrémne že je všade

moonlight1210
14. júl 2024

@klaruska898 a odstranujes kazdeho, kto jemu vadi? Robis to na jeho poziadanie/prikaz/vycitku? Ak ano, preco?

klaruska898
autor
14. júl 2024

@moonlight1210 lebo to nazývam rešpekt keď viem že mu to vadí...ja chcem aby sme boli šťastný ...nepotrebujem priateľov medzi nás dvoch ak nam to ma zničiť vzťah...Asi mám ružové okuliare..

danieli
14. júl 2024

Ale nieee, toto nieee, uz by ma nebolo, mam sa velmi rada a o to viac mam rada vylucnu pozornost mojho partnera, s kolacikom sa podelim aj kusok cokolady obetujem, ale tuto by som bola sebecka

moonlight1210
14. júl 2024

@klaruska898 ja to nazyvam hlupostou, nie respektom.

Respekt sa prejavuje inak, nie odstranovanim priatelov zo svojho okolia (ak to nie su toxicki ludia).
Ked mas skutocny respekt od partnera, tak necitis sa ohrozena inou zenou.
Ked mas skutocny respekt, neukaze novy byt najprv jej. Nezdiela veci najprv s nou, potom s tebou. Lebo mu to ani nenapadne urobit.

Ty nemas respekt a ani neprejavujes respekt odstranovanim “nezelanych “ ludi, co sa nu nepacia. Ty prejavujes podriadenost, a preto ani nedostanes jeho respekt.

Ty ziskavas len to, ze odstranujes ludi zo svojho okolia.
Co partner zvycajne pocituje ako uistenie, ze sa nic nedeje, ak si robi po svojom a ignoruje tvoje zelania. Lebo ty neodides. Nema ho co ohrozit. Stracas na cene. Z piedestalu do ulohy doplnku.

Fnukat nepomoze. Takze zmen toto a vybuduj si jeho realny respekt. Potom on bratovu exku zacne odsuvat na tretiu kolaj celkom rad i sam. Bez poziadania.

maminkadeticiek
14. júl 2024

Davno by som s nim nebola.

sima234
14. júl 2024

Neviem, ale my to máme zase naopak. Máme kamaráta, ktorý nikoho nemá a chodí s nami na dovolenky, aj keď ideme páry. Aj keď niečo chcem pre muža, tak nemám problém ho kontaktovať, aby mi pomohol, poradil, zistil nenápadne u muža, či by to bolo ok, ak chcem nejakú darček a pod. Mne to také čudné nepríde.

domka222
14. júl 2024

Keby sa ma opýtala, že čo mám proti nej,narovinu by som povedala,že nič, ale vadí mi,že je všade s nami

lauricka
14. júl 2024

Myslím, že je na mieste spýtať sa aj jej, či jej nie je blbé, že chodí všade s vami, či ju to niekedy napadlo, že by si niekedy privítala aj súkromie so svojím priateľom. A priateľ, keby bol normálny a by si mu povedala, že ti to nepríde OK, tak by ju nabudúce nevolal. Teda, keby bol úplne normálny, tak by ju nevolal vôbec. Tak ja neviem, či ti úplne za to stojí. Treba mu to povedať napriamo ako je a keď sa nič nezmení, tak nech si chodí s ňou a nájdi si niekoho, kto za to stojí.

lauricka
14. júl 2024

@sima234 lenze keby jeden z vas povedal, ze si to nepraje, tak by ste to tomu druhemu nerobili napriek, nie?

klaruska898
autor
14. júl 2024

@lauricka jemu som povedala že si ju neprajem všade aby bola snami...povedala som že to skončím ak bude všade stále a jeho odpoveď bola dobre...proste ona je na prvom mieste

rozculena
14. júl 2024

@klaruska898 a načo si mu potom ty? Asi na nič,keď je v pohode s tým,že ho necháš.Nechápem,o čom ešte rozmýšľaš.

pralinka25
14. júl 2024

@klaruska898 nie som ziarlivka ale vsetko ma svoju mieru a mat vecne privesok by ma nebavilo. a nie neodstranoval by som zo zivota na jeho poziadanie nikoho. nakoniec zostanes bez neho a este aj bez priatelov. to sa proste nerobi. daju sa udrzat aj priatelstva v rozumnom duchu. oba vase pripady su extrem. to co robi on aj to co robis ty.

klaruska898
autor
14. júl 2024

@pralinka25 a v čom som ja extrém?

denkabemommy
14. júl 2024

@klaruska898 akože spýtam sa ťa úplne na rovinu má pozlátený penis alebo milardy na účte, keď si stále s ním?

brendaa
14. júl 2024

@klaruska898 čo na to jeho brat, nevadí mu to? A jej nie je neprijemne vo vašej spoločnosti? Sa čudujem veď chodila s jeho bratom. Skús ho vášnivo pred ňou pobozkať... hmmm😅....
Ja na tvojom mieste mu urobím papá a zaželám mu všetko dobré. Ty si nájdeš niekoho, kto si bude vážiť tvoju lásku a tešiť sa s tvojej pritomnosti.

klaruska898
autor
14. júl 2024

@brendaa ten problém že mi sa nebozkavame že vôbec len pri sexe...inak sme jak dvaja cudzí vedľa seba.

brendaa
14. júl 2024

@klaruska898 hmm ani pohľady... za ruku nič? ak ho prekvapiš, čo by bolo?

klaruska898
autor
14. júl 2024

@brendaa vôbec,neviem ako vy zareagoval....aj som mu povedala že mi to chyba objatie,pusa nejaký dotyk...ale nezmenilo sa nič...a keď som sa chcela pritulit zakaždým výhovorka že nech sa nestisnem že ho všetko boli s roboty..

konikmodry111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
som_realistka
14. júl 2024

Prepáč, má ťa sem tam na sex, lebo bratova ex síce má rada jeho spoločnosť ale ešte mu "nedala" možno nie je jej typ, možno ho len využíva ako doprovod a robí jej to dobre, ale ak mu raz "dá" tak si skončila. Ukonči to, a nájdi si niekoho pre koho Ty budeš priorita.

brendaa
14. júl 2024

@klaruska898 čudné ani keď ste sami.... A čo jeho brat, ako reaguje na blízky kontakt s jeho ex?

klaruska898
autor
14. júl 2024

@brendaa brat je sním v pohode....ani keď sme sami ,raz za rok čo sa pritulime...

brendaa
14. júl 2024

@klaruska898 ako dlho ste spolu? Ako ta berie švagrova ex?

klaruska898
autor
14. júl 2024

@brendaa sme spolu rok a pol...a ta jeho beata ex ma berie by som povedala v pohode...ale ona je taka že rada vypije a môj priateľ nemá rád alkohol možno to je čo mu na nej vadí a preto to ostalo len pri kamarátke...jemu by sa tiež nepáčilo keby chodíme s mojej sestry ex niekam...

maminkadeticiek
14. júl 2024

Ty sa ho drzis absolutne nedostojne zubami nechtami ako taka chudera.Su v tom prachy alebo chora zamilovanost?