Priateľ so mnou nechce byť na Vianoce

17. sep 2024

Ahojte chcem počuť Vaše názory. S priatelom sme sa bavili o Vianociach. Ja som mu navrhla, že by sme si už mohli spraviť Visnoce spolu ( minule roky sme ich trávili oddelene). Moj navrh bol, že pojdeme spolu na nejaké dohodnuté miesto kde si prenejmeme byt, navarim večeru a sprabíme si spolu Vianoce, dalsie dni by sme obehali rodiny. No on o tom nechce ani počuť, že prečo to nemože byť ako doteraz. Som z toho smutná, lebo sa cítom tak že somnou nechce byť…

really8
17. sep 2024

Stedry vecer sme spolu travili az ako manzelia.

zojazoja
17. sep 2024

kedysi....uplne normalne ho chapem.. Stedry vecer sme s frajerom stravili spolu az ked sme spolu aj byvali..inak sme vzdy boli na Stedry vecer kazdy u svojich rodicov. A neviem ani kde si chcešk prenajat byt na 1 den...1 vecer...pochybujem, ze niekto prenajme byt na 1 vecer.

januska12323
17. sep 2024

Prenajať byt len kvôli štedrej večeri s frajerom? Bývate oddelene tak oslavujte s rodinou, na návštevy jeden k druhému môžete ísť po večeri.

autor
17. sep 2024

@zojazoja
@januska12323 my spolu byvame u jeho rodicov. Nie po veceri nemozeme ist, rodiny sú z iných štátov.

autor
17. sep 2024

@zojazoja cez booking sa apartmány prenajímajú aj na jednu noc

unicornlady
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
unicornlady
17. sep 2024

Bývajte teda na Vianoce u rodičov na striedačku, raz s jeho rodinou a nasledujúci rok s tvojou.

Cítila by si sa v cudzom byte, kde nemáš nič osobné, príjemne? Ja si to neviem veľmi predstaviť, pre mňa sú Vianoce rodinná záležitosť, teplo domova, vianočné pesničky z CD-čka.

autor
17. sep 2024

@unicornlady existuje Booking, normlame si prenajímam apartmán na jednu noc..Ano citila by som sa príjemne, kedže by som bola s človekom ktoreho milujem. O striedačke sme sa bavili, ale nechce.

matullienka
17. sep 2024

A Vianoce teda trávite oddelene? Ako dlho ste spolu? Neuvažujete o tom, , že by ste šli bývať samí?

beata_k
17. sep 2024

Ak spolu nebyvate, tak prenajat byt na jeden den je totalna saskarna.( Ano, booking poznam, vyuzivam. )

tiezjedna
17. sep 2024

Mňa by asi vytáčalo, keby sa všetko malo točiť okolo toho, čo on chce, resp. čo nechce. Prečo vlastne bývate u jeho rodičov?

lubkovaandrejka
17. sep 2024

My sme to kedysi robili tak,ze 23. Sme boli spolu, dali si sviatocnu veceru,darceky a 24.bol kazdy so svojou rodinou, teda,este v case ked sm sme boli frajeri. Bolo to fajn,lepsie ako nic :D

natall113
17. sep 2024

Prenajímať byť na jednu noc kvôli vianočnej večeri je maximálne divné...

ivik4
17. sep 2024

Mne by bolo velmi smutno z toho . Vianoce sme travili spolu dvaja hned ako sme spolu zacali byvat a potom sme sli po oboch rodinach pocas sviatkov

autor
17. sep 2024

@matullienka Vianoce trávime oddelene, spolu sme 3 roky. Šetríme na byt… Sťahovanie buduci rok jeseň.

michaelam2
17. sep 2024

Nemozes byt s nimi na vianoce? Ci chces byt silou mocou len s nim sama?

h2
17. sep 2024

A nemôžete stráviť Vianoce spolu tam, kde teraz bývate, čiže spolu s jeho rodičmi? Potom na druhý deň by ste išli zase spolu k vašim. Prenajímať si byt na jeden deň, na Vianoce, vyzerá za týchto okolností dosť blbo, ako keby ste chceli mať od tých jeho rodičov pokoj.

autor
17. sep 2024

@beata_k byvame spolu u jeho rodičov

autor
17. sep 2024

@tiezjedna Kvôli jeho práci.

petulda333
17. sep 2024

My sme sa striedali. Jeden rok u jeho rodicov a druhy rok u mojich

autor
17. sep 2024

@michaelam2 nie s nimi byť nechcem.. Na Visnoce chcem byť s niekym, na kom mi najviac záleží

maca1984
17. sep 2024

Ak bývate spolu u jeho rodičov, tak potom nerozumiem, aký význam má prenajať si byt na jednu noc. Akože aby ste boli spolu na Vianoce sami dvaja ?

autor
17. sep 2024

@h2 Nie nechcem tráviť vianoce s jeho rodičmi a súrodencami.

beata_k
17. sep 2024

U rodicov v detskej izbe? Zrejme je cas, najst si vlastny najom.

autor
17. sep 2024

@maca1984 ano sami dvaja

michaelam2
17. sep 2024

Ale ved by si bola aj s nim…naozaj je to zvlastne ze byvate u nich a zrovna na vianoce by ste sli prec

autor
17. sep 2024

@petulda333 o tom nechce ani počuť, bol to môj prvý návrh

autor
17. sep 2024

@michaelam2 Ja s nimi nechcem byť na Vianoce, mám na to svoje dôvody. Keby sa dal na striedanie, tak by som to vydržala. Inak chcem byť len s ním

petulda333
17. sep 2024

Pochybujem,ze to bol tvoj prvy navrh,ked sama pises,ze s nimi byt nechces

h2
17. sep 2024

No ale vieš, keď tam celý rok bývaš, tak ti to nevadí na práve na Vianoce chceš zdrhnúť... to je také, hmm...
Veď choďte bývať spolu sami, to bude hneď iné.