Priateľ sleduje bývalú "kamarátku"

radka92198281
9. aug 2024

Ahojte, môj priateľ pozerá po tajomky na tiktoku svoju bývalú "kamarátku". Neviem, že či to mám brať športovo alebo ako, pretože ja som si kvôli nemu tiktok odinštalovala, pretože som chcela, aby sa cítil neisto.

mojemenonikto
9. aug 2024

To, že si odinštalujete TikTok bola nejaká dohoda, alebo len tvoja iniciatíva? Samozrejme to, že ju pozerá potajomky môže niečo naznačovať. Ak v sebe nespracoval rozchod s ňou a stále mu chýba, tak môžeš byť iba náhrada. Neviem, či chceš byť v takej pozícii.
Vie o tom, že to vieš? Ak áno, tak by si mu mohla navrhnúť, že si ju pozriete spolu a podľa toho ako sa zatvári možno budeš vedieť viac.
Hlavne mu nezačni robiť scény, teda pokiaľ ho nechceš zatiaľ stratiť.

thirstymonk
10. aug 2024

To je normalne znakom dobreho vztahu, odinstalovat si tiktok 😅 symbol lasky.

jaskolka
10. aug 2024

@radka92198281 nechápem, ty si si odinštalovala tiktok, aby sa on cítil neisto?
A vlastne aký význam má taka blbosť, ako tiktok?

evcagabi
10. aug 2024

@jaskolka pre 15rocnych dost velky vyznam 😅😅😅

oktobermimi
10. aug 2024

@thirstymonk 😂v dnešnej dobe to je ako, odinštalovať TINDER alebo Pokec ked si "zadany"🤣

lindous
10. aug 2024

A on to od teba vyžadoval alebo si to spravila sama od seba? Ja teda neviem, ja tiktok mam aj keď som zadaná, neviem prečo by sa môj snúbenec mal cítiť neisto za to, že tam pozerám recepty, pár dermatológov a videá so zvieratkami 😅😂

domkakvet
10. aug 2024

@radka92198281 ano, vadilo by mi to.

karolinakr
11. aug 2024

@lindous 😅

karolinakr
11. aug 2024

nikdy som od nikoho nežiadala niečo odinštalovat a ani by som to kvôli nikomu nespravila, to neprichadza do uvahy...
Naištaluj si ho naspäť ako prvý krok

user62056819
14. aug 2024

Moja manželka si do dnes píše s ex a nevadí mi to. Občas čekne aj moju ex, ani to mi nevadí.

sisska96
15. aug 2024

Aj zvyknem pozerať čo nové má ex 🤷🏻‍♀️