Priateľ si ma nevšíma. Má niekto podobnú skúsenosť?

patricia2288
6. jan 2021

Ahojte. Nechcem sa nejak veľmi rozpisovať do podrobna, bolo by toho veľa. Priateľa poznám rok a pol, nikam sme spolu v podstate nechodili. Jeho život je každý večer krčma s kamarátmi, ja mám iné priority (nie nebol klasický alkoholik, čo aj cez deň pije, skôr radšej trávil čas s kamarátmi ako so mnou nech už išlo o akúkoľvek činnosť). Najprv sme sa stretávali neskoro večer, možno posedeli na jednom pive a išli k nemu alebo ku mne. zo začiatku mi to nevadilo, povedala som si, že nehľadá zúfalo vzťah a asi to nebude žiadny Casanova. On chodil všade s kamarátmi, ja som pozvaná nebola. Stalo sa tak asi päťkrát, že som bola s nimi, ale pri chôdzi išiel tri kroky predo mnou alebo za mnou a pri stole sedel na druhom konci ako ja. Keď som niečo navrhla áno, jasne pôjdeme a potom volal nejaký kamarát a nič z toho. Chvíľu sme spolu bývali, ale nič sa nezmenilo. Doma so mnou ledva prehovoril a keď nebol v práci tak iba hral hry na mobile a pozeral telku. V podstate už ho ani nemám rada a nebývam s ním. Vypisuje mi správy ako ma miluje, ale keď sa stretneme je to stále o tom istom. Jednoducho tým jeho správaním som sa nejak prispôsobila a už ani ja som s ním ku koncu nechcela ísť nikam vo dvojici. Teraz, keď sa s ním stretnem beriem ho iba ako kamaráta alebo ako na zahnanie nudy.nepotrebujem komentáre typu, že som bola hlúpa atď. Ale to mám iba ja takú smolu na chlapov? Alebo sa niekomu stalo niečo podobné? Depresie z toho nemám, čo sa stalo 🙂

nistika
6. jan 2021

ak si stretla jedného takého, tak je to omyl. ak si stretla troch, je to smola, ak ich stretávaš často, možno si ich nevedome vyberáš. z nudy sa s niekym stretávať nieje moc dobré. síce sa nenudíš, ale pravdepodobne si z toho stretnutia tak vyčerpaná, že to asi nestálo za to....z povinnosti k nemu to robiť nemusíš. niesi mu dlžna.

ivanizna
6. jan 2021

Koniec koncov za ľudí hovoria ich skutky hlasnejšie ako ich slová. Asi ťa až tak nemiluje, keď sa tak nespráva. Tiež si myslím, že po takýchto zbytočných stretkách riešiš iba zbytočné problémy. Aj taký krčmový typ mi nezaváňa za ničím dobrým, skús "loviť" v iných vodách, nie tých pivných 😉

pribinak
6. jan 2021

Kamaráti, krčma.... to je čo za priateľa? Všetky kontrolky by mi blikali !!!!
To fakt nie je v tvojim širšom okoli nejaký normálnejsi chlap?
Taký sa kvôli žene meniť nebude, to je jeho štandard a ty sa mizes aj na hlavu postaviť
Možno mu chyba sex a to je asi tak všetko

miadi
6. jan 2021

Aka je vlastne otazka? On je taky a iny nebude. Zbytocne snim stracas cas. Nuda sa da zabit aj inak. Zabudni nanho kopec lepsich ryb v mori.

miro1360
6. jan 2021

Dobrý chlap je hneď zadaný :D Inak myslím si, že máš skutočne smolu, niektorí ľudia to tak v živote majú.

babydesire
7. jan 2021

@patricia2288 no nic tak kamos do party,na zrely vztah este nedozrel,neni pripraveny..to je u mladych muzov bezne,,na vazny vtah hladaj zrelsieho muza..toto som ja zazivala furt kym som nato prisla

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz