Priateľ sa nechce zmieriť s rozchodom.

29. dec 2019

Ahojte, s priateľom sme spolu boli 5r, skoro celé moje štúdium na vysokej škole. Ja mám 28 a on 33, problém je, že obaja chceme od života čosi iné. On sa chcel zasnúbiť a vziať, mať deti. Ja nič z toho nechcem, nevedela som mu povedať či sa to o pár rokov zmení a nechcela som ho klamať. Tak som mu povedala aby sme sa rozišli. No ani to nechce, on chce svadbu a deti so mnou a ja nechcem. Požiadala som ho aby odišiel z prenájmu, lebo byt je na moje meno. Odmieta, stále so mnou chce spávať a ja ho vždy odmietam. Nechcem si hľadať iný podnájom a nechcem ho nejako prudko vyhadzovať, lebo to bolo pekných 5r. On je zodpovedný a dobrý chlap a ak túži po rodine verím, že si nájde inú ženu. No on nechce, dosť ma citovo vydiera. Ja nie som rodinný typ a on to vždy vedel, zmenil názor a rešpektujem ho, ale chcem to už mať ukončené a neviem ako na to...

janinah
29. dec 2019

Je to len prenájom,odíd ty,meno sa prepíše u prenajímatela.

autor
29. dec 2019

No len ide o to, že ja si musím hľadať nový podnájom a zasa platiť depozit, ktorý aj tu šiel z môjho vrecka. Plus to mám blízko do práce a je to dobre vybavené miesto, navyše je tu aj dosť nábytku môjho a ten nemám kam dať... chcela som skôr či niekto mal podobnú situáciu a chlap to potom pochopil?

deti95060810
29. dec 2019

asi to tak rýchlo nepochopí...tiež by som radšej volila odchod z podnájmu...

majarobo
29. dec 2019

tak zodpovedný a dobrý asi nie je.platila si depozit ,nábytok ,uvar ,sex po ruke a svadbou Ťa len viac pripútať. Oznámiť majiteľovi bytu zmenu a priateľa vysťahovať. chlap čo vydiera a manipuluje TO je najhoršie. on sa bude hrať a naťahovať čas až podľahneš. neustúpiť .Držím palce.

autor
29. dec 2019

Nábytok bol ešte z doby čo som mala od rodičov, takže to som nekupovala, ale dostala viac menej. A depozit som dala lebo mal v tej dobe finančné problémy, ako on bol starostlivý a aj nájom platil niekedy celkom sám. Zasa my sme si klapali v mnohých veciach a mrzí ma, že sa rozchádzame, lenže nechcem ho brdziť v živote po akom túži, keď viem, že deti možno nebudem chcieť nikdy. Ako je možné, že sa to zmení nejako náhle, ale nechcem ho držať v tej neistote. Aj na zásnuby mi dal pekný prsteň a ja som ho odmietla... lebo teda ni

miadi
29. dec 2019

Zbytocne si to komplikujes stoja ti tie nervy snim za to? Pre teba je to uz ukoncene ste rozideny a on este sniva ze si ho zoberies za muza takze to len tak nevzda. Lahsie ti bude vypytat depozit najst iny podnajom a nejaka firma ci kamosi rodina ti pomozu sa prestahovat. Alebo sa dohodni s majitelom ze zmeni zamok kym bude tvoj drahy v robote a ty mu das veci pred byt. Inak to bude na dlho.

evitka83
29. dec 2019

Dohodni sa s majitelom na vymene zamkov, partnerovi oznam, ze ma 2 dni ma vypratanie a ked ta bude fyzicky obtazovat, volas policiu za pokus k znasilnenie. To, ze to nevie prijat je jeho problem

clarke
2. jan 2020

Zbaliť všetky jeho veci vymeniť zámku dat kufor pred dvere a neotvarat keď už to ani tak nepochopí to už bude dosť zle ale nebude sa môcť tak k tebe dostat

dazdovka
1. jún 2020

oddel postele, pobal mu veci do krabic a presun k vchodovym dveram, tvar sa ze je vzduch, ked bude otvarat usta tvojim smerom, rob sa ze nevies na koho to hovori, tvar sa ze je vzduch, zdvihni mu najom, doved si noveho "frajera", tvar sa ze je vzduch, doved si kamosky a urobte si babsky vecer, tvarte sa ze je vzduch, nepolievaj jeho kvety, nekrm jeho psa, cokolvek na com mu zalezi zacni teatralne ignorovat...

marca12
1. jún 2020

Ako ste dopadli? Odisiel dobrovolne?

karolinakr
2. jún 2020

Otrasne, čo tu dáždovka radí. Takto bezohladne a sebecky sa správať k dobrému mužovi, len preto, že je zalubený a chce sa ženiť -by som sa do zrkadla nemohla na seba pozrieť
Ano, v dnešnej dobe je "in" byť egoista, ale každému, nech sa to vráti pekne...Na inom partnerovi. A potom už žiadne vyplakávanie, že prečo sa dejú krivdy a zlo na tomto svete- lebo aj ja som sa tak choval k iným v minulosti...