Priateľ robí na turnusy a som sama

29. júl 2024

Ahojte, chcem sa vás opýtať, ide o to, že môj priateľ odišiel pracovať do zahraničia na turnusy. Snažím sa robiť si sama výlety atd. Chodim do prace ráno, ale moja práca je len do takej 1-2 ako kedy. Ide o to, že som teraz úplne sama, kamarátky s ktorými som kedysi chodila vonka stále tak majú partnerov a väčšinu času trávia s nimi. A už prosté nemajú na mňa taký čas ako kedysi keď nikoho nemali, to je mi jasné. Chodím sa prechádzať sama so psíkom na rôzne miesta, už som bola takmer skoro všade na okolí a aj ďalej. Ide byť víkend a ja vôbec netuším čo idem robiť, deti nemám, doma upratujem snažím sa zamestnať si hlavu nejakú nejakými činnosťami, ale je mi smutno z toho že sa Nemám ani s kým porozprávať nemám s kým ísť von skrátka sa nudím a ja som tiež len človek a potrebujem sa občas porozprávať s niekým a nie byť stále sama, nemám problém ísť kamkoľvek aj sama ale viete aké to je pôjdete na diskotéku sama? Alebo len tak do kina, do ZOO? Môžem tam síce ísť sama ale stále tam chýba niekto aby bol so mnou a z toho mi je celkom smutno. Asi sa len potrebujem vyrozprávať možno hľadám nejaké utešene alebo niekoho kto to má tak isto ako ja, chcela by som počuť nejaké rady od niekoho. S priateľom si skoro vôbec cez deň nepíšeme ani nevoláme možno tak na chvíľku večer. A som z toho moc smutná. Pomaly padám do zúfalstva hoci Sa snažím naozaj vymýšľať výlety alebo si vravím že to bude ok že nemám strácať hlavu. Ale je mi z toho fakt smutno

mirkava
29. júl 2024

Skus si nájsť ešte jednu prácu, brigádu. Zamestnas sa, budeš medzi ľuďmi a aj si zarobíš.

evazhoufova
29. júl 2024

Vo takto zmysluplnejšie využiť volno- niečo sa učiť, hobby, dobrovoľníctvo?….

deti95060810
29. júl 2024

však sa vyber za partnerom... spravíš si výlet.

ahhola
29. júl 2024

A pritom mas riesenie pod hubou.. Kup listok, letenku a tahaj zanim...
Ale on asi nechce, vsak? Tam uz sa zabyval a doma ma v zalohe teba.
Radim ti dobre, v piatok smer Deutschland. 🤣✨
Nediskutuj, neohlasuj sa, len sa dostav s kufrom, aspon na cely august.

olimuc
29. júl 2024

Chod pracovat tam kde je on. Naco sedis doma?

viera
29. júl 2024

Aku ma priatel pracu?Ked si skoro nepisete a nevolate?Od kedy do kedy pracuje?

koniarova
29. júl 2024

Ty si skôr zariaď život nanovo. Aj s novým priateľom,ktorý bude mať záujem byť s tebou.

vler
29. júl 2024

Chapem ze na diskoteku nechces ist sama, ale kino a zoo uplne v pohode

petulka2021
29. júl 2024

Ahoj, ja to tak mám už roky rokuce, zvykla som si. Som rada sama so sebou, čítam si knihy, idem si na nechty, na nakup, pozriem si film, proste užívam si chvíle voľna bez práce sama. A samozrejme, keď príde priateľ sme stále spolu, pokial nie som v práci.

autor
29. júl 2024

@petulka2021 Veď áno ale nechty sú záležitosť cca 2 3 h z celého dňa aj ja chodím na nechty raz za mesiac cca. Knihy síce nečítam lebo ma to nebaví dlhé roky. Aj filmy pozerám ale vieš to sa nedá stále každý deň aj tie výlety aj tie prechádzky prosté človek potrebuje sa aj s niekým rozprávať

autor
29. júl 2024

@viera na stavbe robí 12tky +cestuje vyše hodiny Potom príde na ubytovňu, Urobí si jedlo Ide sa osprchovať už je 10 h večer zavola na 15 min. A potom ide spať a takto dookola a dookola

autor
29. júl 2024

@olimuc Ja som chcela aj by som šla ale s ním by som bývať nemohla tam, takže je to zbytočné

petulka2021
29. júl 2024

Nuž tak jedine ísť ku niekomu, najist si nových kamarátov, ktorí budú mať na teba čas, alebo ísť k rodine.
Ja študujem aj pracujem, takže ja som rada, keď som doma kde sú štyri steny a ticho a čas pre seba. 🤣

marcellka32
30. júl 2024

Tu to nebude fungovať, našla by som si priateľa, čo pracuje aj býva tu s tebou

melanta
30. júl 2024

Ja som chcela aj by som šla ale s ním by som bývať nemohla tam - no nemohla by si bývať na tej ubytovni zrejme. Ale môžete si nájsť spoločné bývanie. Ak nie, tak buď nech sa vráti domov, alebo ukončiť to. K čomu ti je vzťah, ak vlastne s tým človekom nemôžeš byť. To vážne ťa uspokojuje mať toto? A akú to má budúcnosť? Keby ste mali deti, nebudú svojho otca väčšinu roka vidieť? Nie, ja nie som zástanca takýchto vzťahov. Môj muž odišiel do zahraničia, išla som s ním. Ani nám nenapadlo, že by bol každý v inej krajine. Keby som povedala, že nejdem, neodišiel by ani on. Sme spolu, lebo chceme byť spolu, nie každý inde.

petulka2021
30. júl 2024

@melanta lenže je iná doba, bohužiaľ mladí ľudia to majú ťažké, preto mladí chlapci chodia do zahraničia zarobiť peniaze

melanta
30. júl 2024

@petulka2021 nie je žiadná iná doba. Každý sa môže rozhodnúť, ako chce žiť. Či menej peňazí ale byť s rodinou, alebo viac peňazí, ale žiť oddelene. A teda aj nechať vyrastať deti bez otca. Alebo hľadať spôsob, ako byť v tom zahraničí spolu.

marcellka32
30. júl 2024

@petulka2021 aj na Slovensku sa dá zarobiť, bez toho aby bol otec/partner celý čas preč

petulka2021
30. júl 2024

@melanta však nemajú deti, keď budú mať, nemusí robiť mimo svk

simca06022011
30. júl 2024

venuj sa sebarozvoju, uc sa, najdi si dalsiu pracu, rozne kurzy kde is najdes znamych, sporty... si mlada, nemas zavazky a pracu do 1-2hej? a potom sa nudis.. ako ticho (a v dobrom) ti zavidim...
s priatelom to moze nemusi vyjst dalej, to nevies, ja poznam kopu lkudi mladych co takto funguju, potom sa prestahovali bud do zahranicia alebo domov spat s peniazmi zo zapadu atd... aj ciel si treba niekedy pozriet aky mate, nie len to co je teraz a trochu nepohodlia. Je dost mozne ze osud to vyriesi sam...
a k otazkam, ano do kina, aj do zoo aj kamkolvek bys om isla kludne aj sama... a kamosky nie su? FB funguje rozoslem vsetkym byvalym kamoskam spravu ako sa maju, ci nechcu skocit na kavu a tak. TO ze ma niekto priatelov, neznamena, ze sedia s nimi = nie kazd ypotom skonci tak, ze ak muz vypadne z domu na cas, tak zena je na prasky ;)

mimka688
30. júl 2024

A odkiaľ si ? Som v podobnej situácii nápis míňal tak správu 🙂

hara_vara
31. júl 2024

nájdi si ešte jedného priateľa
😄

inuska1155
31. júl 2024

@hara_vara 🤣🤣😭😭

hara_vara
2. aug 2024

@inuska1155 😜😜😜👏👏👏