Priateľ pozerá na balkón, kde žije jedna mladá žena

28. júl 2024

Prosím poraďte mi, už som zúfalá. Denne si hovorím, že už si to nebudem všímať. Môj priateľ má výhľad na balkóny k ďalšej bytovke a neustále keď je na ňom (cigareta), tak sa pozerá na balkón, kde žije jedna mladá žena. Keď som mu to povedala, odpovedal, že neviem o čom hovorím a či sa nemôže pozerať tam kam chce. Keď sme vonku, tiež pozerá. Som z toho na nervy ani neviem prečo, asi preto že sa jednoducho cítim ako hlúpa. Na čo sa teda somnou stretáva? Stráca čas? Keď toto robí a ešte mi začal hovoriť veci, aby som si nemyslela ze to tak je? Aj teraz pred chvíľou to spravil, bvil sa somnou a zrak na ten balkón. Čo si o tom myslieť? Prečo to tí muži robia? Čo za tým hľadať? Nechcem sa takto cítiť, riešiť to v sebe.

viestta
28. júl 2024

Ja sa spytam inac: Na co ty stracas cas s chlapom, ktory ti nevyhovuje a ktory ti ublizuje?

pribinak
28. júl 2024

Vykopla by som ho aj s dverami. Potom si môže pod bytikom slečny rozložiť stan

danyelia
28. júl 2024

Podľa mňa to preháňaš...to ho fakt sleduješ na balkóne, kde sa pozerá? 😃

aurelia2000
28. júl 2024

Ona po tom balkóne behá nahá? Keď sa tam ten tvoj chudák nesmie pozerať...akou špeciálnou metódou kontrolujes 24/7 kam sa pozerá?

koniarova
28. júl 2024

Kúp mu tie klapky,ako sa dávajú koňom. A ty sa spamätaj preboha.

dominikamacakova
28. júl 2024

Keď som fajčila a chodila na balkón, tiež som pozerala po ľuďoch v bytovke oproti a ľudia po mne 🤔

svetlonos
28. júl 2024

No baby, ktorým sa to zdá prehnane - nepríde vám divná jeho odpoveď?
Nevieš o ocom hovoríš... In je kkt ale z nej chce urobiť debila aby prekryť očividne záujem o inú ženu. Aj ja sa pozriem aj môj môj muž, ale cumiet stále na to isté miesto keď je isto viac veci na pozeranie, je divne.
Autorka,
pošlú ho do prdele, uz na odpoveď vidno, že je kreten.

domini404
28. júl 2024

Ako tá mladá žena vyzerá? Resp. chodí nejako odhalená po tom balkóne? Akože tiež si vyjdem na balkón ocumieť trochu susedov, ale nikdy som nevidela nič, na čo by som sa dlhšie alebo opakovane pozerala 😀

samkolea
28. júl 2024

.. mozno je to ta, co tu “vytriasa” zadanych/zenatych muzov 😆, a rada by aj tvojho. Och pockaj, ta nebola “mlada” 😃😃. Prepac, robim si srandu iba. Tiez by ma to zrejme stvalo, a mozno naozaj sa nediva zamerne, iba tak bezducho cumi.

aurelia2000
28. júl 2024

@svetlonos Oproti ich domu je bytovka, zrejme s viacerými balkónmi. Ako ho ona zameria, že na ktorý balkón sa pozerá? Odpovedal správne, že sa môže pozerať kam chce.

3009
28. júl 2024

Prosím ťa a keď ti on prikáže kde sa môžeš a kde nemôžeš pozerať tebe sa to bude páčiť? Popracuj na svojom sebavedomí.

ss1908
28. júl 2024

no ja by som sa just pozerala na susedov balkon keby mne priatel rozkazuje kam sa smiem a nesmiem pozerat😂

gerber58
28. júl 2024

Hod ho cez balkón do bytovky k nej. Vybavené 😂

doriiis
28. júl 2024

Možno obdivuje jej muškáty a kvety na balkóne.🤷🏻‍♀️
Alebo ju chce vykradnúť a učí sa jej zvyky,že kedy je a nie je doma.

autor
28. júl 2024

Iste muškáty 😆. Keby to nebolo také okaté tak to predsa neriešim.

dadka1997
28. júl 2024

Tiez mam pocit, že to prehanáš , ty ho sleduješ kam sa pozera? Co si ma vypichnut oci ? Ty si pred druhymi muzmi zatvaras oci ? Nepozres sa ?

lakebabe
28. júl 2024

Nehnevaj sa ale čo ona na tom balkóne býva? Predpokladám ze dnu jej nevidno.

zuzanka.zuzu
28. júl 2024

no tak ju chce pretiahnuť... ako koooopec ďalších žien 🤷 ja sa ani nečudujem chlapom že robia čo robia, niektoré ženy sú neuveriteľné stíhačky 🙈 zajtra mužovi ukážem túto diskusiu aby videl aký poklad má doma 😂

kitycat
28. júl 2024

Ty mas dost

priscilla07
28. júl 2024

To bežné muži robia od narodenia do smrti 🥴. Niektorí len to lepšie maskujú áko iní, a tepli sa pozerajú po chalanoch. Môj začal nosiť kvôli tomu slnečné okuliare 😎 aby som sa zbytočne nerozculovala 🤣

mirkava
29. júl 2024

Nezáleží kam sa pozerá, ale ako sa správa k tebe. To ja sa tiež pozerám kade-tade.... keby môj muž vedel 😁 ale nikdy by som ho neopustila a kam sa pozerá on, netuším 😁.

rorino
29. júl 2024

@svetlonos a vieš naisto,že autorka nezvelicuje?Môže písať pravdu,ale či to nie je len jej uhol pohľadu.Ak nie,tak už ho mája poslať kade ľahšie,a ak áno,tak si len rozbije vzťah🤷

fantaghiro21
29. júl 2024

ja len , ze tiez niekedy z rodinneho domu a balkonu pozeram nie len na kopce, hory, ale aj na domy /dvor/ ale pri tom ani nepozeram... Sice to vyzera, akoby som pozerala, a pri tom pijem kavu a uvazujem o iných veciach, planujem atd....
Nemoze to byt jeho pripad? POzerat sice jedným smerom ale "doblba" ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petracandle
29. júl 2024

Buď je autorka žiarlivá stíhačka alebo to týpek extrémne preháňa a v tom prípade by to vadilo aj mne. Ja mám takého kolegyňu (starý škaredý chlap, takže by som oňho nemala záujem ani keby je posledný chlap na svete) a ten tak čumí po ženách, úplne prestane vnímať čo mu kto hovorí 😄 neviem si predstaviť toto mať doma 😄 tak preto autorku z časti chápem

autor
29. júl 2024
h2
29. júl 2024

@svetlonos Podľa mňa povedal "Neviem, o čom hovoríš", nie "Nevieš, o čom hovoríš". Len to autorka zle napísala.

fantaghiro21
29. júl 2024

tak na jednej strane pises do diskusneho fora , prosis o pomoc, co si mas o tom cele mysliet a na druhej strane ho velmi dobre poznas
Ak ho velmi dobre poznas, tak enmas potrebu pisat na forum
A pisat, ze prajes zenam aby sme mali takeho muza ako ty.
No holt, co si si nasla, to mas...
Podla mna zbytocne si domyslas vybuchujes tam, kde netreba.../Vidno to aj v komunikacii /

danica2711
29. júl 2024

dnes sa tu roztrhlo vrece so stíhačkami...?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz