Priateľ o mne nikomu nepovedal

1. mar 2024

Dobré ránko. 4 roky sa stretávam s jedným mužom. Obaja mame po 40. On je rozvedený. Pozná ho celá moja rodina, priatelia,susedia, známy ...No on o mne zatiaľ nikomu nepovedal. Ani len kolegom z práce. Vraj to nie je dôležité. Neberie ma nikam, kde by som mohla stretnúť niekoho z jeho známych. Stretávame sa väčšinou u mňa. Keď je so mnou, ma vypnuté upozornenia a snaží sa mať mobil mimo mňa . Keď mu aj volá niekto,radšej nedvíha a keď už aj dvihne, nikdy nepovie kde je...Strašne sme sa kvôli tomu pohádali, už tak ďalej nevládzem. Na otázku prečo je odpoveď, že už sa raz sklamal a nechce zas zažiť, že mu to nevyjde a všetci o tom budú vedieť...Ako by ste reagovali ?

marca12
1. mar 2024

To je ozaj divne. Nema on niekde dalsiu priatelku?

maminkadeticiek
1. mar 2024

Ja si myslim,ze odpoved co to znamena tusis aj sama.Podla mna je to cepkom zjavne o co tu ide.

marianarem
1. mar 2024

Tiez to.vidim tak, ze je mozno stale zenaty alebo.ma aj niekoho.ineho. 4 roky si veru.vydrzala dost. Radim rozchod.

syslik81
1. mar 2024

s nim stastna nebudes..bude budes takto zit a trapit sa,alebo si najdi niekoho kto bude dospely a bude vediet co chce... az pri takom budes stastna

unicornlady
1. mar 2024

Takéto správanie by som chápala na začiatku, keď nie ste spolu dlho.
Ale 4 roky !!!
A keď sa bojí stretnúť svojich známych. Tiež by som to tipla, že má určite niekde manželku, resp. priateľku.
S tvojimi známymi problém nemá. Ale pred svojimi sa chce skrývať.
Že si toto vydržala 4 roky sa čudujem. Ale tiež som v rámci slepej lásky vydržala vzťahy, ktoré som mala ukončiť. My ženy zvykneme dávať priveľa šancí niekomu, kto toho nie je hoden.

koniarova
1. mar 2024

Ozaj toto 4 roky trpíš? Zabila si tie roky. Pohni sa ďalej.

portret7
1. mar 2024

Žije dvojity zivot. Prever si ho.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
1. mar 2024

Jeziiis zbav sa takéhoto debila. Toto by som 4 roky nebola ochotná tolerovať

Je ti jasne aj samej že toto je čistý fake

mimka1402
1. mar 2024

Ja by som mala problém keby mi to urobil mi partner už po cca pol ročnom vzťahu a to, žeby ma nikomu nepredstavil, by som považovala za dosť veľký problém a dôvod k ukončeniu vzťahu.

sono2
1. mar 2024

Známa 9 rokov takto ťahala. On žil dvojitý život

ivik4
1. mar 2024

Ty mas 40 ???? Naozaj ked s tymto si ok?
Ved to je do oci bijuce ze vela toho taji

zuzka565
1. mar 2024

Je on naozaj rozvedený? Keby ste boli spolu 3mesiace tak ešte pochopím . Ale 4roky 😱 a on sa o tebe nezmieni? Prepáč ale je to choré a isté by som tak nevedela fungovať.

1sally12
1. mar 2024

4 roky? Ja som to ukončila po 4 mesiacoch keď o mne tiež nikto nevedel.

1angelika
1. mar 2024

A ty si bola niekedy u neho doma? Ak nie tak je to jasné..

anna777115
1. mar 2024

Takto, ako fungujete, nemá nič spoločné so vzťahom. Daj, mu ultimátum, že buď si dá do poriadku svoju minulosť v hlave a začnete spolu fungovať ako dvaja partneri, alebo rozchod . Toto, nemá žiadnu budúcnosť a zbytočne s ním stracaš čas a zabijaš možnosť žiť reálny partnerský život a nielen nejakú fixiu.

cacianka
1. mar 2024

V dnešnej dobe, každý nieko pozná, sa dá veľmi laho preklepnúť, využi to a nestrácaj čas .
Môže byť za tým čokoľvek, aj sklamanie, aj klamanie.
Nikto ale že nikto nežije tak sám vo svojej bubline, aby nemal niekoho v živote. Kolega, sused, spolužiak, bratranec, takže 4roky byť utajená milenka je ako zo starého filmu pre pamätníkov.

ibatanecnica
1. mar 2024

celé divné, už by som pátrala, či nežije dvojitý život

daniela2202
1. mar 2024

Niečo tají, taký čudák aj zostane a bude ti len na príťaž , nikam ťa neberie a ty si iná? .... ukončiť 👉

tykat
1. mar 2024

4 roky pravidelneho sexu zadarmo, uz teraz na tom pekne zarobil. Odpoved poznas.

jaskolka
1. mar 2024

A si si istá, ze je rozvedený? Lebo toto vyzerá, že buď má niekde inú partnerku, alebo ani vôbec rozvedený nie je.
Ako často sa stretávate? On žije a pracuje v tom istom meste, alebo "dochádza?"

jaskolka
1. mar 2024

@cacianka tak keď trebárs chlap robí na týždňovky,alebo má iný typ "cestovacej práce" tak celkom v pohode môže mať v Bratislave manželku a v Snine frajerku. Ak nemá sociálne siete (sú takí ľudia) a je dobrý klamár s dobrou pamäťou, tak prakticky nemá možnosť ani jedna z nich zistiť, ako to naozaj je.
Nehovorím ze to je prípad autorky, ale teoreticky je aj teraz možné, aby žil človek dvojitý život aj istú dobu bez akéhokoľvek podozrenia.

osky
1. mar 2024

Po 4 rokoch sa boji sklamania?
To urcite..
Po pol roku,dajme tomu roku..mali uz o tebe vediet.
A nie ze sa boji.
Vodi ta za nos.
Povedz mu,ze ty uz sklamana si a stacilo....
Aky je to zivot,v ktorom sa nedokazes uvolnit ani ty,ani on?
Mas moj obdiv...
4 roky by som s nim nevydrzala.

vanilkovazmrzka
1. mar 2024

🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩

darina77
1. mar 2024

Nemusí mať nikoho popri tebe, len sa za teba hanbí podľa všetkého

zuzubb007
1. mar 2024

4 roky to si robíš snáď srandu, hádam ti už doplo kde je problém, tak po pol roku by som chlapa poslala do riti, vie prečo ťa neukazuje nikde, a ty si prepáč chudatko toto trpieť je čisté zufalstvo

nikolani
1. mar 2024

Obávam sa, že má svoj život a ty doň nepatris, resp. si k tebe chodí len pre potešenie.. odporúčam čím skôr preč, nech máš šancu nájsť si normálneho chlapa, prip. viesť spokojný single život 🙂

cacianka
1. mar 2024

@jaskolka ved aj ja o tom píšem, ten chlap má za ušami, niečo tají a takéto utajovanie nie je na mieste. Netvrdím že ma má prevádzať ako v cirkuse po celej rodine, ani po všetkých valaloch , ale za 4 roky nikoho , ani človiečika , z jeho strany nepoznať, je mega divné.

betulinka1
1. mar 2024

Toto sa mi zdá už vážne ako vymyslená téma, vzhľadom na údajný vek autorky. Keby napísala, že ma 24 rokov ale 40 ročná žena neverím, že je s takýmto vzťahom OK.

enmery
1. mar 2024

Ja som čakala, že po číslovke 4 prídu mesiace a nie ROKY!!!Dievča, čo chceš od nás počuť?Že existuje stav, kedy toto milujúci muž svojej partnerke robí???Áno, keď ju podvádza, má inú, je v inom vážnom vzťahu, ona nie je preňho dôležitá a ani s ňou nikdy nič neplánuje do budúcnosti. A hlavne ju ten partner nemiluje, čiže nie je ani milujúci. Jeho výhovorky sú smiešne. Keď chlap miluje ženu a je s ňou tak dlho ako ty, chce to vykričať do celého sveta a nie že budú sa mu smiať, keď to nevýjde. Čo Ťa pri ňom drží????