Priateľ ma nechal cez smsku

4. jún 2023

Baby,

Boli ma srdce, neviem, co robit. Chodili sme spolu 2 mesiace, vsetko ok, povedal o mne aj mame a ta by ma bola rada stretla.
Chcela som pockat so sexom s on sa ma spytal, ci fakt chcem cakat, az kym mi povie tie dve slovicka. Ja, ze ano. No necakala som. Na piatom rande...
Pred dvomi tyzdnami som mu povedala, ze ho lubim, na co mi on povedal, ze ma este nemiluje. S placom som odisla domov. Nadalej mi pisal, ze chce pokracovat v randeni a inu nechce. Mama mu ochorela na covid, tazky priebeh, nevideli sme sa vyse tyzdna a vcera mi napisal bombu v podobe smsky v zneni, ze som donho viac nez on do mna a nemame toho vela spolocneho a netravime spolu dost casu. A potom, ci som tam a nech nieco poviem. Neodpisala som nic. Som z toho cela prec.

Co robit? Olutuje to este?

Dakujem!

aliziana
4. jún 2023

Ani neodpisuj. Tvár sa, že to máš na háku. Iba vtedy to možno oľutuje. A možno ani nie... prebolí...

anjelik107
4. jún 2023

Uplne ho vymaž z hlavy. Je to len taká krátka epizóda v tvojom živote. Všetko je v poriadku, len sa nestresuj.

autor
4. jún 2023

@anjelik107 dakujem za Radu, no upla som sa nanho. Nemala som s nim zacat spavat a hovorit o citoch

elanor
4. jún 2023

obavam sa, ze mu islo iba o jedno. To uz dostal, a o ine ocividne nestoji.
Nabuduce si trosku viac stoj za svojim slovom. Ked si raz presvedcena, ze stoji zaco pockat, tak cakaj. Nepodhadzuj sa prvemu chmulovi co stretnes.
Ten co zato stoji, bude ochotny pockat. Ten co nie, toho kopni do riti hned.
Kasli na neho, poplac do vankusa, ulavi sa ti, a casom zabudnes. Hlavne hlavu hore...
Mas na viac. A ten Pravy ta este len niekde caka.

autor
4. jún 2023

@elanor spavali sme spolu mesiac a pol. Kopol ma po tom, co som mu ja blbec vyznala lasku

elanor
4. jún 2023

no ved prave tam je problem. On ta mal iba na sex. Kamoska s vyhodami. To bolo vsetko. On ocovidne nemal zaujem o vztah. A ked si ty priznala, ze na tvojej strane je viac ako iba chtic, tak cukol, a vzal nohy na plecia. Nevyzrety jedinec. Naco by taky bol?

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
5. jún 2023

fešák sa zľakol...nabudúce lásku nevyznávaj...
to malo byť opačne - lásku vyznáva muž žene.

liv1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. jún 2023

@liv1 dakujem. Odvtedy sa neozval. Este o 3 hodiny neskor pripisal, ze nech prosim nieco poviem, ja nic a on tiez nic...

autor
5. jún 2023

@deti95060810 vybafla som to nanho pri sexe, no.

autor
5. jún 2023

@liv1 napisal, ze mu mam dat vediet, ci som ok.
Debil.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tykat
5. jún 2023

Napis mu ze hej, ze si ok len nemas cas odpisovat lebo upratujes.
Zabudni na neho, cim skor tym lepsie.

kassandra25
5. jún 2023

No chlapec sa ukázal ako "charakter". Uz len pouzit jeho zbrane. Tiez bezcharakter. Neodpisat vobec nic. Volá? Nedvíhať. Až ked bude chciet, tak príde.

toskanka
5. jún 2023

Autorka, netráp sa. Tento by ťa nechal, aj keby si so sexom čakala. Nie je to kvôli tomu, že si mu podľahla.

mirkava
5. jún 2023

Nič mu už nepíš, nezaslúži si, aby vedel ci si v pohode. Rozísť sa cez sms 🤦‍♀️.

mandzula
5. jún 2023

Uz ho neries, chybu si nespravila. Proste ta nelubi, tam nic nenaspekulujes.

cocolino234
5. jún 2023

@autorka Ty si mu to po tak krátkej dobe všetko naservírovala na tanier, že sa popravde vôbec nečudujem, že to ukončil. A nemyslím si, že to oľutuje, to by to inak neurobil cez sms. Až tak mu na tom nezáležalo a počas toho týždňa oddelenia mu došlo, že ho to už vlastne ani nebaví. A popravde? keby mne muž povie, že ma miluje po tak krátkej dobe, tak asi reagujem rovnako až na to, že by som to rozhodne neurobila cez sms. Niektorí ľudia jednoducho neradi hneď skáču do fázy plnohodnotného vzťahu aj keď by tam neskôr láska reálne mohla byť. A mať sex dneska už pri spoznávaní príde mnohým normálne.

Takže tá sms je jediné, čo sa mi nepáči a čo netolerujem u žiadnych ľudí (aj keď beriem do úvahy, že pri prvom vyjadrení jeho pocitov si s revom odišla, možno v takejto situácií by aj niekto iný, kto toto neuznáva, zvoliľ tákéto riešenie). Ale ty si zachovaj tvár a nevtieraj sa, vyliala si mu city a už to mu asi prišlo preafektované. Maj hrdosť a neozývaj sa.

danielahamar
5. jún 2023

Stáva sa aj horšie, po 8r. manželstva zoberie dieťa a napíše sms, že už nepríde 🤦‍♀️

jaskolka
5. jún 2023

Bohužiaľ, aj takto končia vzťahy. On chcel asi len "nezáväzne" si ešte užívať, ty už si to brala vážnejšie.
Bud rada, že to tak vyšlo už po 2 mesiacoch, proste ste obaja to vnímali inak. A nebudete zbytočne strácať spolu čas, lebo každý očividne chcem niečo iné.
Ver tomu, že mnoho ľudí toto prežije. Tipujem, že si ešte mladučká, tak do 20 rokov, ešte ti príde do života ten Pán Dokonalý

simona20201309
5. jún 2023

Prosím ta, pouc sa z toho a už NIKDY!!! NIKDY sa nevyspi s chalanom len preto, že on to chce, lebo jemu sa nechce čakať, ....NIKDY sa už nevyspi s chlapom, keď sa na to nebudeš cítiť!
95% chlapov je rovnakých a veľmi veľa chlapov sa zachová rovnako. Určite si mladá, možno bol tvoj prvý. Práve takéto skúsenosti s chlapmi spôsobujú mladým dievčatám to, ze strácajú sebahodnotu.

martinkatinka
5. jún 2023

Mame 18? Max 20?
Takze to su tie "prve lasky".
Nabuduce ked povies, ze chces cakat, no tak cakaj.
Neboj, dobre bude, pride iny....

hellwant
5. jún 2023

@martinkatinka Skôr to vyzera na cca 17

andymajdy
5. jún 2023

No čo ti poviem, buď rada že sa vyfarbil teraz a nie neskôr. Mňa odkopol manžel po 6 rokoch cez messenger ... Toto nie sú chlapi ale chlapci, na viac sa nezmôžu a nemajú odvahu. Buď rada, takého ti do život netreba, ver mi. Časom to bude okiš 🤗

mandarinka1984
5. jún 2023

Nič si z toho nerob....so mnou sa rozišiel cez sms po 2 rokoch!!! No k*k*t 🙂 teraz sa tomu už len smejem, nic lepšie sa mi nemohlo stať

mandarinka1984
5. jún 2023

@andymajdy no to je chudák

liljana
5. jún 2023

Taky je zivot. Jeden z paru sa chce rozist a druhy vacsinou nie je na to pripraveny. Nechaj tomu cas. Keby si to bola ty, co si mysli, ze tento vztah podla teba nema vyznam, ma pravo ti nadavat? Ale ak ti to pomoze, tak si ponadavaj ...

1gramofon
5. jún 2023

Aspoň bol predtým úprimný keď ti do očí povedal, že ťa ešte neľúbi a ty si to zobrala s plačom. Po tomto sa asi bal rozísť osobne. Keby si vtedy neplakala, ale zobrala to s hrdosťou, že nevadí ja počkám, tak kto vie, možno by si si ho získala tým že nie si slaboch. Keď ti píše, že ci si v pohode, tak to asi pre ten plač, že to trosku prehnane prežívaš, on sa asi fakt zľakol. Možno za tebou príde, to by som povedala, že keď to rieši cez sms, tak nech sa nečuduje,že sa ti nechce týmto zaoberat. Hlavne to spracuj, bud s tým v pohode keď ta uvidi

krisbar
5. jún 2023

napis mu "dobre"