Priateľ chce, aby som s ním išla na stretávku zo strednej školy

5. sep 2023

Priateľ chce, aby som s ním išla na stretávku zo strednej skoly. Zdá sa mi to nevhodné, pretože na som na tu skolu nechodila. Čo si o tom myslíte?

sasa1310
5. sep 2023

nevhodné

h2
5. sep 2023

Že je to nevhodné. Presne preto, že nie si ich spolužiačka.

autor
5. sep 2023

@h2 ja si myslím to isté, ale očividne sa mu to nedá vyhovoriť 🤣

h2
5. sep 2023

Akože nedá vyhovoriť??? Nejdem tam a hotovo.

autor
5. sep 2023

@h2 ja nejdem, len on ma stále volá. Chcela som viac názorov nezávislých, že je to blbosť

sovica
5. sep 2023

Ak sa celá trieda dohodla, že idú s doprovodom partnera, tak je to OK. Ak sa dohodli, že bez partnerov, tak určite nie je vhodné tam ísť.

melanta
5. sep 2023

A je to stretávka kde je dohodnuté že každý príde aj s partnerom? Ak áno, išla by som. Ak nie, tak snáď ako dospelý vie ísť niekam aj sám.

h2
5. sep 2023

A to je ich prvá stretávka? Ja ich mám za sebou už niekoľko a nikdy tam nikto partnera nebral. (Na stretávky z VŠ zvykneme brať deti, ale to je špeciálny prípad, to bývajú víkendové akcie na chate v horách. Stretávky zo strednej mávame v podnikoch v meste a sú len ten jeden večer. Tam ide každý bez partnera.)

banalu
5. sep 2023

To ako mu vobec toto napadlo? 😂

nepic
5. sep 2023

@autor
Možno sa chce s tebou pochváliť,ja na tom nevidím nič zlé.

spadnutaslivka
5. sep 2023

Skôr by som "chápala", že sa chce on vtrepať na tvoju stretávku, akože zo žiarlivosti. Pokiaľ nejde o stretávku vyslovene s tým, že berieme si rodiny, tak nie je dôvod, aby si tam išla. (Tiež mávame z VŠ stretávky s rodinami, ale to máme celodenný program, je to trochu iné ako klasické stretávky zo strednej)

cimage
5. sep 2023

Pokial tam budu aj partnerky inych spoluziakov, tak ok. Ale stretavka je o nich, budu spominat co spolu prezili, atd.

autor
5. sep 2023

Nejde o stretávku s rodinami, pozvaní sú len spolužiaci. Jemu samému sa tam moc nechce ísť, tak ma chce asi pribaliť.

spadnutaslivka
5. sep 2023

nech nejde, keď sa mu nechce. Kopec ľudí nechodí na stretávky

autor
5. sep 2023

@spadnutaslivka ja na tie svoje tiež nechodím.

januska12323
5. sep 2023

Tak nech nejde ani on.

mia_von_prag
5. sep 2023

Je to nevhodné. Ak tam nechce, nemusí ísť ani on.

domkakvet
5. sep 2023

Nevhodne

h2
5. sep 2023

Stretávka nie je povinná. Keď nechce, nech tam nejde. Choďte radšej spolu niekam.

vanilkovazmrzka
5. sep 2023

Ked sa chce chvalit peknou frajerkou, nech im ukaze tvoje fotky. To postaci.

viera27
5. sep 2023

Aj sa zamyslel nad tym,ako sa tam budes citit ty? Vyzerala by si ako totalna stihacka,co ti sice pri bande neznamych ludi moze byt ukradnute, ale na druhej strane naco si robit blbu reklamu. Bohvie kedy a pri akej prilezitosti ich este stretnes. Nevraviac o tom,ze na nalade by ti rola nezvaneho hosta rozhodne nepridala a len by si to pretrpela. Tak naco ti to chce robit?

autor
5. sep 2023

@viera27 tiež sa pýtam

walentina7
5. sep 2023

Na svoju nechodím,nie to ešte na jeho 🙂

harmona
6. sep 2023

A tak zas, ak su dohodnuti, ze ten kto ma partnera moze prist aj snim, tak by si to mala brat tak, ze sa tebou proste chce pochvalit. Netreba zakazdym vo vsetkom hladat len to zle

autor
6. sep 2023

@harmona nie, ja som čítala chat čo si písali a proste nikto nejde s partnerom.

h2
6. sep 2023

Priateľovi povedz, či si uvedomuje, do akej pozície tým stavia teba. Že sa tam budeš cítiť, ako piate koleso na voze a tak ťa budú brať aj jeho spolužiaci. A okrem toho budeš za stíhačku, ktorá ho nechcela pustiť samého. Lebo oni nebudú vedieť, že na tvojej účasti trval on.

jamacka
6. sep 2023

Ja si myslím,že na tom nie je nič zlé.Ked chce,aby si s ním šla, tak choď. Iné by bolo,že sa mu sama natíska,ale keď ťa vola,tak choď a nepočúvaj blbé rady,riad sa svojim srdcom.

h2
6. sep 2023

@jamacka Ale ona tam ísť nechce. Tak neviem, čo sú v tomto prípade blbé rady.

jamacka
6. sep 2023

@h2 Nechce ísť preto,lebo si není istá či je to vhodné. A príde mi úplne trápne keď niekto rieši na koníkov,či má ísť či nemá ísť s partnerom na stretávku. To si majú doma vydiskutovat takéto veci.Ked sa nechce jednému ani druhému,tak nech nejdu vôbec a nech si spravia nejaký spoločný vilet radšej.
Zachviľu tu budú niekeri riešiť už aj ako si riť utrieť na hajzli.

h2
6. sep 2023

@jamacka Ona vyslovene napísala, že chce viac názorov. Ona v tom má jasno, nechce ísť, nezdá sa jej to vhodné. S priateľom sa o tom rozprávali, veď píše, že mu to nevie vyhovoriť. Čo je zlé na tom, opýtať sa na názory iných ľudí? Veď na toto diskusné fórum slúži. Vždy lepšie, než tisíc diskusií, či vidíme čiarku na teste.