Priateľ a nedôvera

29. máj 2024

Ahojte tak už vopred píšem že to bude na dlho ale tieto dni sa mi nedá ani poriadne spať čo by ste si mysleli na mojom mieste.

Tak aby som začala nejak od začiatku s psrtnerom žijeme máme naozaj dobrý vzťah nehadame sa a snažíme sa obaja pracovať čo najviac aby sme sa mali dobre. Budúci rok by sme radi riešili vlastne bývanie .

Ide o to že partner chodí na brigády (security) akcie dni mesta, niekedy zápasy, inokedy zas len Strazenie večerných akcii divadlo alebo nejaký klub.

Aby som sa dostala k podstate. Teraz cez víkend bol strážiť v klube( jeho kamarát nemohol tak zaskakoval) už tam rad bol ale je to príležitostne na pr hodín za dobre peniaze. Odchádzal v piatok na 23- do soboty 5 rana. Ja som bola doma povodne chcel či nepôjdem s ním ale mne nebolo dobre a vravím si že tam nebudem sedieť v klube do rana poriadne nik tam nechodí také sa tam len nudí.

Celý večer mi písal čo ako pýtala som sa ho ako to prebieha cca o 3 ráno som sa zobudila a ešte nebol doma( naposledy končili skôr napriek tomu že klub ne do 5) písala som mu kde je bol tam stále ale že už by šiel domov bla bla . 4:36 mi pristala správa že ide konečne domov. Mne sa tu noc nedalo vôbec spať bolo mi strašne a teraz aby sme sa konečne dostali k veci o 4:38 mu pupka správa v zneni( neber to nijak zle že som ti poslala žiadosť o priateľstvo a že ti píšem je to koli kamarátke , bála sa tá opýtať)

Teraz som nechápala čo sa deje priateľ spal budiť som ho nechcela tak som konfrontovala pani, tá mi povedala a teda bola slušná nijak vulgárna že jej kontakt dal on sám že to že ma priateľku si všimla az po tom čo mu napísala že by inak na zadného chlapa s kamoskou nešli. A teraz vtip poobede v sobotu mu poslala žiadosť tá druha (jej kamoska koli ktorej akože pýtala kontakt) žiadosť priateľ zrušil potom mi o tom povedal že ju rušil, pravdaže tvrdil že nikomu kontakt nedával prečo by to robil a podobne. Aké fb si zmazal celý ho desktivoval čo mne ako prvé napadlo že nechce aby som niečo videla . Alebo sa niečo dozvedela proste ani tie dievčatá nekonfrontačná nech si nevymýšľajú nič… na to mi tá druha začala posielať hlasovky ako jej priateľ povedal že mu ma zatancovať že si ma k nemu sadnúť a podobne ( priateľ je typ človeka čo aj mne keď sme sa zoznámili písal až o dva dni po tom čo som mu dala číslo aby som si nemyslela že je zúfalý :D skôr je staromodny sociálne siete veľmi nepoužíva a podobne) preto mi nejde do hlavy prečo by to robil, avšak našla som mu v telefóne že v tu noc googlil hotel kde bola jedna z tých dievčat pravdepodobne ubytovaná(už tam raz bola a pravdaže to vešala na Instagram) a teraz ďalšia vec priateľa som sa na ten hotel včera pýtala keď sme šli okolo že či nevie čo je to za budovu a tváril sa že vôbec netuší takže zatajuje aj to ja som už od víkendu na prášky z toho že sa vlastne vôbec neobhajuje tvrdí že som paranoidna ale vysvetlenie nejaké adekvátne nemá

autor
29. máj 2024

A teraz neviem. Či mám veriť im alebo jemu je to tvrdenie proti tvrdeniu. Fb si úplne zmazal ešte v tu noc čo sme sa koli tomu pohádali teda sobotu

magic08
29. máj 2024

no tak vidis to. Tebe pisal ako sa v klube nudi a pri tom sa nechal balit 2 babami 🙂 lichotilo mu to, ved komu by nie, bol zvedavy čo bude, tak skusil... a kedze ma doma ziarlivku, tak pre istotu vsetko zmazal, aby nemal dusno

anna777115
29. máj 2024

@magic08 Tak to, že, je autorka žiarlivka, ospravedlňuje jeho nevyzrete správanie?Ty, by si bola s takýmto partnerom v pohode a nevadilo by ti že priateľ pred tebou zatajuje, zahmlieva a robí z teba paranoidnu stíhačku...!?

tamtamka26
29. máj 2024

a možno si zrušil fb presne pre to, aby ho hentaké náhodné obzeračky z klubov nemohli vyhľadať a otravovať.

magic08
29. máj 2024

@anna777115 a ja som kde konkretne napisala, ze ho to ospravedlnuje? citaj s porozumenim, prosim

foxanda
29. máj 2024

Tak neviem ako to vy máte medzi sebou, že si kontrolujete mobily, ale mne osobne by sa nepáčilo, keby mi partner lozil do telefónu. Vraví sa dôveruj ale preveruj, no v tomto prípade mi to príde trocha prehnané.
A k tej dôvere... Ak už teraz nevieš, komu máš veriť, či partnerovi, ktorého si najlepšie poznáš práve ty alebo nejakým babám, ktoré ani len nepoznáš, tak si premysli, čo je podľa teba správne urobiť v takomto vzťahu.

zelenina1
29. máj 2024

Su len 2 moznosti.

1. Tvoj priatel bol zdvorily, so slecnami interagoval v unosnej miere a oni si to zle vylozili.
2. Tvoj priatel bol koketny, lichotil mu zaujem opacneho pohlavia a bohuzial si mu na to prisla.

natmel
29. máj 2024

Uplnú pravdu sa podľa mňa nikdy nedozvieš, bude to niekde medzi tým čo tvrdia dievčatá a tým čo hovorí on. Každopádne si myslím, že v klube s tými babami flirtoval a užíval si ich poznornosť, to však neznamená, že sa stalo niečo viac. Niektoré dnešné ženy sú veľmi dotieravé a chlapi sú slabí nato aby ich poslali kadeľahšie. Tvoj priateľ sa ale určite nezachoval tak ako by sa od štastne zadaného chlapa čakalo.

mihalnickajanicka
29. máj 2024

chlapovi to zjavne lichotilo :(

autor
29. máj 2024

Tak baby tému by som ukončila. Priznal sa mi vytiahla som pár argumentov a šlo to z neho von. Takže sa nudil, babám povedal že vlastne z nášho mesta vôbec nieje klamal im aj o veku a že keby som tu správu nenašla tak by ju znazal a nikdy sa s nimi už nekontaktoval

autor
29. máj 2024

Tvrdí že nič viac za tým nehľadal , baba mi ale v hladovka poslala ako jej vravel aby s akú otočila a či mu zatancuje je mi na grc . A pravdaže je to čele pravda

autor
29. máj 2024

@anna777115 dakujem, pravidelne chodí na akcie nikdy ma nenapadlo ku skontrolovať mobil ani nič ešte sám povie že nech si ho vezmem že nemá čo skrývať ale nebmohla som tu noc spať akoby som tušila že nieje niečo dobre

magic08
29. máj 2024

ako som vravela na zaciatku. Chalan sa nudil, hentie dve ho balili, tak si kratil čas.

autor
29. máj 2024

@magic08 mala si pravdu. Ja od soboty hľadám spojitosť ako môžu klamať ona preco by to robili, a dozviem sa toto? Sklamal ma na plnej čiare

magic08
29. máj 2024

ano, verim ti, kazdeho by to sklamalo. Co s tym spravis, je uz len na tebe

koniarova
29. máj 2024

Neverila by som mu ani nos medzi očami. Nezrušil by si len tak účet na FB. Nebuď naivná. A určite si len tak z pasie ten hotel googlil. 😁To isto.

autor
29. máj 2024

@magic08 dakujem moc fakt neviem čo budem robiť. Akonáhle u mňa niekto takto nadštrbi dôveru je ju veľmi ťažké u mňa získať spať. Dám tomu čas musím sa na to vyspať vyriešiť to s chladnou hlavou

anna777115
29. máj 2024

@magic08 Ja, som to napísala na margo tej žiarlivosti. Lebo,vo veľa prípadoch ako aj v tomto dáva partner auterke svojím konaním dôvod na tie pocity ktoré práve má a nenanyzavala by som ich žiarlivosťou.

anna777115
29. máj 2024

Pardon, preklep,"nenazyvala", malo byť.

anna777115
29. máj 2024

Autorka, normálne sa s priateľom o Tom porozprávaj. Vysvetli mu , že podozrievavá, si kvôli tomu že ti on dal na to dôvod a že dôvera vo vzťahu môže byť len vtedy, keď je tam úprimnosť a nie žiadne klamstvá a zahmlievanie pravdy.

oli18
29. máj 2024

Ty si cudzinka? Divne napisane.

vilma7
29. máj 2024

No neverila by som mu ani nos medzi očami.

domkakvet
29. máj 2024

Tak si dobre premysli, ci ma vyznam s takym flirtovacom este stracat cas, podla mna nie.

alexis617
30. máj 2024

Ja by som ani za jedného chlapa ruku do ohňa nedala každý si rád zaflirtuje a rád si híčka vlastné ego keď o neho má iná zaujem hlavne si všímaj čo roby ale nenapadne nepýtaj sa ho len sleduj

magic08
30. máj 2024

@anna777115 lenze v tomto pripade partner autorke dovod na ziarlivost nedal, keby mu nelezie do mobilu. 🙂 nezastavam sa, ani nikoho neobhajujem, len konstatujem a drzim sa faktov.

mnamko
30. máj 2024

@magic08 nedal? No nehnevaj sa ,ak priatel alebo manžel nemá čo skrývať,neni problém pozrieť spravu hlavne vnoci,čo keď sa v rodine niečo stalo,moj tiež tak raz pocul sms na mojom telefóne a išiel pozrieť a bývalý švagor potreboval pomôcť s autom neďaleko nás

autor
31. máj 2024

@mnamko tiež som za to že to nemá byt medzi partnermi vôbec problém. A sam je za to tiež ja som heslo od mobilu nechcela on na tom trval že nechce aby som mala dôvod mu neveriť . A presne že sa môže čokoľvek stať človek nikdy nevie aj polohu mi zdieľal sám od seba