Priateľ a jeho konverzácie v mobile

18. okt 2023

Ahojte. Som v ôsmom mesiaci tehotenstva a v návale tehotenských hormónov som nahliadla priateľovi do mobilu. Nechcela som to urobiť, ale mala som tušáka, že niečo nie je v poriadku. V poslednej dobe sa hádame. S priateľom nie som dlho vo vzťahu, v podstate chodíme spolu od začiatku môjho tehotenstva. Viem, že je to nezodpovedné, ale stalo sa. Chcela som tomu vzťahu dať šancu. No ale k veci. Našla som mu v mobile konverzácie spred pár mesiacov (ešte zo začiatku nášho vzťahu, kedy ale vedel, že už som tehotná) , ako si písal s jednou babou (ktorú poznal ešte pred naším vzťahom). Nestretli sa, ale dohadovali sa na stretnutí, kde by šlo o jednorazový sex. Babe nevyhovoval termín stretka a vravela, že nepríde, na čo si ju môj urazený priateľ blokol. Ďalej tam mal konverzáciu s nejakou kamarátkou, ktorú spoznal cez Blablacar, keď ju viezol domov na východné Slovensko . Rozoberali také tie neškodné spoznavacie témy, ako keď si píšete s niekým, koho chcete viac spoznať. Čo rada fotí, čo číta atď. Ďalej posielal pred 4 mesiacmi žiadosti o priateľstvo niektorým dievčatám...Ja neviem, ako sa k tomu postaviť. 😑Prosím poraďte mi. Ďakujem

pribinak
18. okt 2023

No pocitaj s tým, že ten tvoj princ bude stále riešiť nejaké bokovky a jednorazovka, že monogamia nie je asi jeho cesta

Zariad sa podľa toho a začni uvažovať nad plánom B. Ak by bolo zle, máš kam ísť? Nejaké peniaze si odkladaj.

nifnea
18. okt 2023

Zial nikdy ti nrbudr verny.vyzera zr to ma ako hobby. Nie,ani dieta ho nezmeni😐

tanyag
18. okt 2023

Tak je jasné, že je s tebou "vo vzťahu" len kvôli tehotenstvu...a možno, aby sa nepovedalo, že sa "nespostaral"...ja by som sa na neho vykašlala...dieťa vychováš aj sama...

alexandraas
18. okt 2023

Posli ho do riti...ste vo vztahu len kvoli tvojmu tehotenestvu,prepac myslim si to..nikdy nebude verny ked pri tehotnej zene musi vyhladavat taketo "vzruso"

ankare
18. okt 2023

Debil. Toto nie je chlap na manželstvo a rodičovstvo. 😔

domkakvet
18. okt 2023

Je to velmi smutne, ale toto mozes cakat od neho uz stale, je to na rozchod.

olimuc
18. okt 2023

Neviem kolko ste spolu ale ak o zaciatku tvojho tehotenstva … uprimne … on nie je tvoj priatel, ale proste sa zadarilo tak je ako ze s tebou, aby sa nepovedalo. Ziadna velka laska, ale si len od neho tehotna a on hľadal vzrušo pred tebou a aj pri tebe. Chyba je u obidvoch, ze ste sa nedostatocne chranili a ty si to bohuzial vyzeres… nie je to clovek, kt vyzera, ze chcel rodinu a ci uz s tebou alebo nejakou inou… Pripravuj sa na rolu slobodnej matky… uzasny tatino a milujuci priateľ sa z neho po pôrode nestane.

januska12323
18. okt 2023

Ostáva s tebou aby to nevyzeralo zle, to je asi tak všetko. Pripravuj sa na rolu slobodnej matky.

romi2706
18. okt 2023

Píšeš že sú to všetko záležitosti spred pár mesiacov. Pre vás oboch je to asi situácia ktorá potrebuje čas. Možno si vtedy iba nebol istý, možno sa zľakol a možno sa boji aj teraz. Nevie čo vás čaká, má strach že sa nebude vedieť o vás postarať. Nepíšeš že by to robil aj teraz. Prečo sa hádate? Nepíšeš nič konkrétne. Ale hormóny sú sviňa, ja keď si spomeniem aká som občas vedela byť v tehotenstve nepríjemná a všetko som nafukovala... Veď si s ním normálne večer sadni a opýtaj sa ho čo vlastne chce a čo cíti. Mohol sa hneď na začiatku zachovať tak že by ťa poslal kade ľahšie aj s dieťaťom a neurobil to. Tak skús dať tomu šancu

babo561
18. okt 2023

Poviem ti to rovno a v skratke. Tiež som v tehotenstve nahliadla môjmu ex do mobilu. Presne to isté tam mal. Dnes som sama s malým. Prečo ? Lebo odišiel za jednou z tých v mobile. Je to len otázka času.

colsami
18. okt 2023

Tieto veci nie ze budu pretrvavat, oni sa este zhorsia po porode. Uplakane dieta, nevyspati rodicia, nervozna matka, intimita 0, proste prenho "obmedzenie na zivote".

Ak sa nevedel vzchopit a dat tomu sancu teda aj skrz vase tehotenstvo teraz na zaciatku vztahu, pochybujem ze tomu da sancu s miminom. Kiezby som sa mylila.

jajanka31
18. okt 2023

Ja by som asi postupovala tak ze 1.porod, 2. Zapisanie otca do rodneho lista. 3 dietatu by som dala svoje priezvisko. 4. Uz teraz by som si spisala navrh na sud pre urcenie vyzivneho a upravu styku otec / dieta. Momentalne by som cakala. Ked sa dieta narodi uvidis ako sa bude starat ako sa bude snazit a zapajat do starostlivosti k dietatu, k domacnosti a ked to teda bude ze fakt nic moc a on bude 99 % casu prec.. tak by som si papiere vytlacila a podala na sud.
Ak by sa cudoval preco moje priezvisko? No lebo manzelia nie ste a ked sa raz nahodou rozijdete dieta ostane s tebou.. to by som mu odpovedala.

hradnapani
18. okt 2023

@jajanka31 toto je velmi spravna pripomienka - autorka, daj svoje priezvisko, usetris si peknu kopu starosti do buducna ak ostanes sama. lebo inak meno dietata budes moct zmenit len s jeho suhlasom a to vacsinou tito oteckovia roka robia len velmi neradi.

vilma7
18. okt 2023

Ja by som s nim riešila už len jednu vec, a to rozchod.

vanilkovazmrzka
18. okt 2023

Neviem, podla mna to nie je na rozchod, lebo to by najskor musel byt nejaky normalny vztah.. 🫣

doriiis
19. okt 2023

No,za blbosť sa platí.Otehotniet s chlapom,ktorého ani nepoznáš....inak to skončiť ani nemohlo

danica2711
19. okt 2023

veď on len pokračuje vo svojom spôsobe života. Aj ty si bola plánovaná jednorázovka, akurát si zjavne bola prvá taká hlúpa, že mala sex s neznámym chlapom bez ochrany. Snažil sa zachovať ako-tak slušne, ale dúfam, že si nerobíš ilúzie, že je s tebou z lásky. Na tvojom mieste by som ho pustila z hlavy, postarala sa finančne aj emocionálne o ďalší samostatný život seba a dieťaťa a v ďalšom vzťahu používala aj rozum, nielen orgány o niečo nižšie

nazli24
19. okt 2023

Oh ..mohol to aspoň premazať omg.
Je záletník. Stále bude. Žiaľ. Rozhodni sa ...je to ťažké. Mám rovnakú skusenot

nazli24
19. okt 2023

@danica2711 sak práve...zdieľam s tebou názor...dievča jednorazový sex a nezabezpečí sa..ty vole..to je mi akosi neochopitelne...každý urobí prechmaty....ale keď zistila že je v Tom mala ist Nieco s tým robiť. Vsak on ju nechce ani

autor
19. okt 2023

@nazli24 ja som zabezpečená. Nemám chvalabohu núdzu o peniaze. Len som sa raz vyspala s kamarátom na sex a hneď som ostala tehotná.

nazli24
19. okt 2023

Ale tak mala si si dávať pozor omg..alebo zobrať tabletky po...veď on nechce ta proste...:(( je to smutne...ja neviem co v tejto situácii....vazne

harrisson
19. okt 2023

@nazli24 ja by som mu dal ešte sancu

jana0215
19. okt 2023

@nazli24 je zbytočné teraz riešiť, že si mali dať pozor. Je vo ôsmom mesiaci, takže ju to len viac zdeptá.
@autorka ste spolu krátko, neviem, aké silné city k nemu prechovávaš, ale pôsobí to na mňa, že ste spolu len preto, že si tehotná. To je vzťah o ničom. Zaslúžiš si niekoho, kto ťa bude mať naozaj rád a bude ti verný. Tohoto tĺka pošli kade ľahšie, vybav si výživné na bábo a sústreď sa momentálne hlavne naň. Časom si nájdeš lepšieho partnera. 🙂