Prestala som mať rada manžela

michaelabuzova
5. jún 2022

Ahojte prestala som mať rada manžela nebaví ma to už večné hádky nadávky. Sme spolu krátko máme spolu 14 mesačného syna . Rozmýšľam nad rozvodom Ale neviem či je to dobrá voľba bojím sa keď bude náš syn veľký ako nato zareaguje. Čo myslíte Čo mám robiť? Ja som si istá len v tom že sním už nechcem viac žiť ostávali by ste v takomto manželstve?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
5. jún 2022

@elizabet173 posledne dni sa ako keby roztrhlo vrece typu "nemam ho rada" "neznasam svojho muza" a podobne. Co sa to deje ?? 😨
@michaelabuzova napis aky mas konkretny problem, lebo inak je tazko radit, ked nevieme o co sa jedna.

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@elizabet173 my už si nerozumieme rok aj pol snažila som sa dať vzťah do kopy veľa krát ale len na par dní

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@bessie12 nerozumieme si vkuse sa hádame všetko mi nanom vadí . Lebo vkuse ma ponižuje prestala som ho mať rada preto jeho správanie

bessie12
5. jún 2022

@michaelabuzova a v com si nerozumiete ? Celkovo alebo len v nejakych veciach ? Mozes uviest konkretny priklad ?

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@bessie12 vo všetkom on je veľmi agresívni veľmi sa zmenil Keď sme spolu chodila taky nebol alebo možno bol len som otom nevedela

bessie12
5. jún 2022

@michaelabuzova Prejavil sa az po case ? Dufam, ze ta neudrel alebo minimalne na teba ruku nedvihol. Nemyslim si, ze sa zmeni, ked si sa snazila a z jeho strany ziadna naprava.

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@bessie12 pokúsil len sa mu to nepodarilo lebo som sa branila

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@michaelabuzova proste v našom manželstve nieje láska ale chlad

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
5. jún 2022

@michaelabuzova to nemyslis vazne, ze sa ta pokusil udriet ? A to si este s nim ? Hoci chapem, ze to bude pre teba tazke, lebo mate dieta, ale chod od neho prec.

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@bessie12 ja preč nepôjdem lebo on je umňa no ako u našich

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
5. jún 2022

@michaelabuzova o to lepsie pre teba. Tak ho vykopni z domu. Zasluzis si lepsieho muza ako je tento nasilnik a chrapun.

michaelabuzova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@bessie12 rozmýšľala som nad tým len neviem ako budem fungovať

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@elizabet173 nie ja som ho poznala veľmi dobre odkedy sme si spojili životy neznašame sa

bessie12
5. jún 2022

@elizabet173 to je uz asi 3 alebo 4. podobna tema tento tyzden ? mozno viac, neviem. Kazdopadne je to cudne. Zacinam si mysliet, ze pomaly kazdy muz je chrapun, hoci viem, ze to tak nie je. Teda aspon podla tychto tem na MK: 😅 Nechapem naco si robia deti s takymi debilami. Potom vyplakavaju na forach. A hoci som mohla byt jednou z nich, tak u mna zvitazil zdravy rozum. Ale rozumiem, ak to nebolo planovane, tak dobre, ze na ten potrat nesli a dali babatku sancu na zivot.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
5. jún 2022

@michaelabuzova rodicia ti urcite pomozu. Ja som vyrastala bez otca a nelutujem. Tiez to bol nasilnik. A hoci viem kto to je a kde zije, tak nemam absolutny zaujem o akykolvek kontakt s nim. To by som mu potom dala vsetko vyzrat. Slova nie su mec, ale ublizia rovnako ak nie horsie.

michaelabuzova
autor
5. jún 2022

@bessie12 vďaka sa rady

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mpg
5. jún 2022

@michaelabuzova Ja si myslím, že preto je tak veľa takýchto podobných tém, že vzťah je za začiatku vždy pekný, nie sú tam ani problémy s deťmi a keď sa to začne meniť, že problémy pribúdajú,voľný čas ubúda a treba to inak zorganizovať, tak začnú byť nervózní, začnú hádky. Miesto toho, že by si mali uvedomiť svoju novú úlohu (rodiča) a oceniť, že im partner pomáha alebo muži, že treba partnerke viac pomáhať, tak to robia s neochotou, bez lásky. Ale ani rozchod veľa nepomôže, lebo po ňom nastanú zase nové problémy a ani tie nové pozliepané vzťahy s rôznými deťmi nie je jednoduché zvládnuť. Teraz to dosť často tak funguje, že ľudia sa vo svojom prvom vzťahu nesnažia ho opraviť (ako veci z čínskeho obchodu), ale ho vyhodiť.

bessie12
5. jún 2022

@elizabet173 presne tak. Ak to nefunguje a jeden z partnerov nema zaujem o napravu ci uz spravania alebo celkovo vztahu, tak potom je zbytocne, aby spolu ostavali. Ten isty pocit mam aj ja. Prvy lepsi a hned dieta. A potom plac.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
5. jún 2022

@elizabet173 tak.ani sa nedivím, že to v x vzťahoch škrípe, keď to funguje tak, že "poznáme sa dva, roky, rok sa hádame a mame 2 mesačne dieťa" alebo ako tu bol nedávno príspevok, že sú spolu 9 mesiacov, 4 mesiace sa žerú ako psy,v ničom si nerozumejú, ale snažia sa o bábätko...🙈🙈🙈
No co v takých prípadoch písať tej žene ako radu?

mpg
5. jún 2022

@elizabet173 Je to aj touto dobou, majú dosť často jedno dieťa, ktoré doslova obsluhujú a venujú mu všetku pozornosť a potom, ak mu niekto niečo povie trochu prísnejšie, už ho nemá rada. Keď ešte mávali aj tri deti, tak tie už vedeli spolupracovať z domu, prispôsobovať sa, nebrať si to tak osobne.

liljana
5. jún 2022

Co znamena, sme spolu kratko? Za kratky cas ste stihli svadbu, dieta a teraz uz aj rozvod? Preco ste si spolu najskor par rokov neskusili spolocny zivot a spolocne byvanie, kym ste sa pustili do tohto vsetkeho?

haanovajana
5. jún 2022

Ja ti rozumiem,asi bude lepsie bez chlapa.

svetlonos
8. jún 2022

@michaelabuzova Ahoj. Ani sa nechcem zamyslat, co hrozne by ma prinutilo ostat vo vztahu kôli detom. Je to hruza des a hlavne pre tie deti. Oni su od malicka vnimavejsie ako si mnohi myslia. Prajem ti vela stastia.