Predavajuce v bazaroch na fb

Dnes o 20:01

Ahojte, viete co, dnes mi to neda, musim sa vystazovat, resp mam na Vas otazku...
Ake mate skusenosti s mamickami v bazaroch, ked im pride platba za oblecenie, alebo cokolvek, balik odosle? Alebo este otala dalsie 3-5dni a potom mozno balik odosle, ale aj to len vtedy, ked jej asi 3x napisete, ci teda ten balik odoslala?
Za 2 tyzdne to uz bola druha, ktota sice peniaze na ucte mala, len nie a nie balik odoslat, tak naco to potom predavaju, by ma zaujimalo, resp ked mamina robi nejaky vklad v skupine na fb, tam ma svoje pravidla uvedene, ze kto ma zaujem, ma hned reagovat a rychlo komunikovst, do 2 hod poslat scan platby atd... to vsetko splnite, ale naspat to uz nedostanete 😆😆😆?Normalne som mala tlak 200 dnes uz 🤯🤯🤯.
Ake mate skusenosti Vy? Mate aj nejake velmi zle skusenosti? Uz asi dlho nic na bazare nekupim 🤨.
A to este som ja dostala vynadane??? To uz kde sme.

biba_18
Dnes o 20:05

ja napíšem dopredu kedy balík pošlem - mám priestor iba každý druhý deň. ale vtedy ho pošlem…. ale ľudia sú rôzni. tiež to neznášam…

simona20201309
Dnes o 20:06

Súria ti tie veci? Nemôžeš mamičke napísať ze ti to súri a kedy by to mohla odoslať?
Pretože nie každý má postu pod oknom a niekomu sa neoplatí ísť 30km pre 2-3 eura.

kittykat22
Dnes o 20:07

pouzivam na bazar inu platformu. Platformu, ktorej meno nemozem vyslovit 😂 Cierny konik by mi prispevok okamzite zablokoval 😅

biba_18
Dnes o 20:10

@kittykat22 voldemort? 😲😲

autor
Dnes o 20:10

@biba_18 tak kazdy druhy den to je nic, ja skor mam problem, ked ani po 11 dnoch tie veci nemam. To mi pride divne prosto.

biba_18
Dnes o 20:11

toto už fakt nie…

hankab
Dnes o 20:12

Vies co, je to individualne. Tiez tak predavam bazarove veci a niekedy proste okolnosti to cele spomalia. Balik zabalis na druhy den, ochories a hned mas omeskanie. Alebo napr. my mame v obci postu otvorenu iba v stredy do 5, aj to ju stiham LTT poslednych 5 minut pred zavretim. Kedykolvek si v obecnom rozhlase o 8 rano, ked som uz v praci vyhlasia, ze z technickych pricin bude otvorena iba do 15. Nahanam sa z prace a prekvapko - oznam na dverach. Nasledne musim ist na dalsi den do mesta, platit parkovne a zabit tym hodinu po praci, kym vystojim rad a pridem domov.
Chapem tvoju netrpezlivost, ale nemusi to vzdy byt iba pohodlnostou predavajucej.

autor
Dnes o 20:13

@simona20201309 to ani nie ze suria, ale mam radaej ked to mam vybavene, ze viem ze to aspon odoslali do 3 dni je to v pohode. Aj ked si clovek nakupuje cez internetovy obchod mas to tak do 5 dni max povedzme ale ja uz 11 dni cakam a nic. To mi pride uplne odveci pristup.

lubkovaandrejka
Dnes o 20:14

Ozaj nerozumiem, preco tak zdrzuju. A ak sa im to neoplati lacno predat, lebo postu maju daleko, tak nech to daruju alebo vyhodia. Nwcudujem sa ti,ze ti z toho stupol tlak. Ja tiez predavam na jednej nemenovanej platforme, ale vzdy poslem na druhy den, niekedy aj v ten isty den, ked objedmaju rano. Ked sa neda poslat mne, poslem muza. Ale toto co podaktore stvaraju
.... Hlavne, aby ty si poslala € do hodiny.

lubkovaandrejka
Dnes o 20:15

A stalo sa mi to len raz, ze pani odpisala na treti den,ze posle balik na stvry, lebo je mimo domu, na piaty,ze este neni doma a potom objednavku zrusila. 😆 Clovek caka ako blbec a nic z toho.

biba_18
Dnes o 20:17

@hankab ale zas by bolo korektné dať to vedieť kupujúcej, či?

autor
Dnes o 20:17

@lubkovaandrejka no ved presne, udajne balik uz odoslala ale neverim jej normalne takze si na to teda este pockam. 😀 a naj ze este mne potom vynada ze ja ju bombardujem spravami 🤯

lubkovaandrejka
Dnes o 20:18

Mala by ti poslat podacie cislo, aby si ju nemusela teda "otravovat" :D Och boze. Skoda reci. Este tebe to da za vinu..

autor
Dnes o 20:20

@hankab ja vsetko rozumiem co pises, ale toto sa da dopredu napisat, ja to viem pochopit ale nechapem, ked sa ja mam dopytovat na 4 den ze teda prosim Vas a peniaze prisli? Kedze nic nedala vediet, aj ked scan mala hned... a prosim teda odoslali ste ho? Pani napise ze v ten den odosle a to uz preslo 5 dni odvtedy. Mne ide vies o tu komunikaciu... ze ked trena zaplatit mame platit hned ale odoslat nevedia ani za 10 dni.

simona20201309
Dnes o 20:20

Jaj tak 3-5 dní a 11dni je dosť rozdiel.
5dni by som ešte tolerovať- maximálne! Ale 11? No neviem neviem ci vôbec niekedy odosle

lubkovaandrejka
Dnes o 20:22

@simona20201309 mne sa uz zda aj tych 5 dni vela.. vsak ked chce nieco predat,tak aj pre nu je lepsie to vybavit a zbavit sa toho cim skor.

autor
Dnes o 20:22

@simona20201309 uz som sa s nou pohadala a poslala mi peniaze naspat... tak som jej napisala ze ked balik pride nech si posle postovne ak ho chce naspat. - ked poslala peniaze naspat, tak asi ani balik neposlala ...

autor
Dnes o 20:23

@lubkovaandrejka ja posledny mesiac tiez chodim casto na postu, tiez som popredala niektore veci po mensom synovi a posielala som to hned ked som mala oskenovane alebo na druhy den. Ak by sa nieco udialo hned píšem alebo poslem manzela alebo vraciam peniaze teda...

lubkovaandrejka
Dnes o 20:23

Ja si tiez myslim,ze ti ho neposlala.

lubkovaandrejka
Dnes o 20:24

No aj ja si to takto predstavujem,ze aspon da dotycna osoba vediet kedy balik posle, odosle podacie cislo a vybavene. 🙂

autor
Dnes o 20:25

@lubkovaandrejka no vsak uvidim teda ci nieci pride neverim ze by mu teraz nechala ten balik aj ked to bola jedna vec len, ale neverim, ze by mi peniaze poslala len tak zrazu

maranco
Dnes o 20:29

Tu môžeš sledovať kde je balík https://tandt.posta.sk/

lubkovaandrejka
Dnes o 20:31

@maranco ked jej pani nedala podacie cislo, tak tam nema co sledovat :D.

mircalla
Dnes o 20:32

Tu na MK mam vzdy balik odoslany max do 2 dni. Mozno raz sa mi stalo, ze o tyzden, ale mala to v podmienkach, ze chodi na postu raz tyzdenne. Vzdy kupujem len od predavajucich so 100 percent dobrymi hodnoteniami. Tiez pouzivam inu platformu a tam tiez v pohode, je tam casovy limit na odoslanie

blunka
Dnes o 20:36

100 % ti nepride balík ani peniaze späť.

mircalla
Dnes o 20:38

@autor A tie peniaze mas uz na ucte?

autor
Dnes o 20:39

@mircalla praveze mi nedavno poslala aj peniaze naspat takze uvidime ... ja som jej napisala ked si posle postovne balik jej odoslem naspat inak nie. Ale neverim ze mi to pride

autor
Dnes o 20:40

@mircalla mam ale neverim ze by mi poslala nieco ak by to poslala. Proste este mi vynadala do Onych... a uz mam krajsi den 😆

kikushaa
Dnes o 20:42

Ja chodim na postu raz za tyzden, castejsie sa mi fakt neda, ale zas ked nieco suri a napisu mi dopredu, tak odbehnem pocas obeda z roboty. Sama ked nieco kupujem rovno napisem, ze nech dotycna odosle az ked toho bude mat na postu viac.

hankab
Dnes o 20:42

Tak to je ine no, ak by mi odoslanie trvalo dlhsie ako 4 dni, tak kupujucej napisem. Ja teda ale tiez predavam hlavne cez bazar, ktoreho meno sa tu nevyslovuje 😁 cize tam to appka automaticky kupujucej zobrazi, ked je balik podany a nemusim ani pisat. Inak mam asi bozsku trpezlivost a nepotrpim si aby som mala balik do 2-3 dni doma, pokial to nie je nieco co mega urgentne potrebujem a neviem bez toho fungovat. A ak mi nieco take chyba, tak to bud nenecham na poslednu chvilu, alebo to radsej kupim v kamennom obchode, presne pre taketo dovody, lebo pocitam s tym, ze mozno tak 3% obyvatelstva odoslu zaplateny balik hned na druhy den.