Prečo sú ľudia v dnešnej dobe tak zákerní?

14. jún 2024

Ahojte mam otázku? Prečo ľudia v dnešnej dobe sú tak zákerní. Prečo pozerajú na výzor nie na to co ma človek vo vnútri, Prečo majú chuť len piť a myslia len na seba. Prečo využívajú ľudí len keď ich potrebujú a keď nič nepotrebujú ani o nás nezakopnú. Prečo je život plný skazenych ľudí. Môj život bol od začiatku na nič celý život som presedela medzi 4 stenami, v škole šikana nikdy som nemala priateľov vždy som bola sama. Skončila som s traumou neviem nadviazať kontakt neviem sa s nikým rozprávať až po čase ktorý mi žiaľ nikto nedá každý má využije len keď sú na tom zle a keď je dobre už sa neozvu. Tiež som len človek áno mam muža deti 2 naozaj priateľky. Mam ľudí ktorých by som nedala za nič na svete ale tiež som len človek tiež mam chvíle kedy by som sa chcela porozprávať zájsť von a nie všetko dusiť v sebe cítiť sa osamelo.

viestta
14. jún 2024

Mas muza, vsak sa rozpravaj s nim o tom co ta trapi. Mas priatelky, rozpravaj sa a stretavaj sa s nimi. Chodte von ako rodina, chod von s priatelkami, chodte von s rodinami priateliek. Nenechaj sa zneuzivat, pretoze kazdy si k tebe dovoli len to co mu dovolis ty. Bud obozretna pri nadvazovani kamaratstiev, predides tym sklamaniu

0silvia0
14. jún 2024

Kto ma chut len pit? Kto sa pozera len na vyzor? Zrejme mas v okoli takychto ludi, staci ich ignorovat a vsimat si tych, ktori su kvalitni a charakterni.

vanilkovazmrzka
14. jún 2024

Mas muza deti a dve kamosky, mas viac ako dost vela ludi. Nad cim vlastne nariekas? Ze ta nemaju vsetci radi? Ze sa vsetkym nepacis? To kazdy predsa. Skor dumas nad zbytocnostami, miesto aby si si uzivala to pekne co v zivote mas

reanda
14. jún 2024

v kazdej dobe su aj zakerni aj nezakerni ludia.. zalezi, ktorych si viac vsimas

miadi
14. jún 2024

Mas tak vela a citis sa osamela ? Ved mas kopec ludi nedus v sebe pocity otvor sa im viac . A tych co ta chcu vyuzit treba ignorovat a zmiznu ti zo zivota.

evickuska
14. jún 2024

cele to co si napisal/a mi znie, ze mas malo sebavedomia... zacni od seba, neries inych, zacni sa milovat a rozmaznavat a ver mi, ze okolie uz na teba nebude mat taky vplyv 🤞👌

libertz
14. jún 2024

hned som si spomenul na toto meme. Pises stylom jak keby ta nikdo nemal rad a nikoho si nemala vobec ani nic. Nakonec tam z teba vypadne ze mas manzela, deti a aj kamaratky. Jako tu uz bolo napisane, asi len fnukas ze ta nemaju vsetci radi.. zacni si vsimat to co mas radsej, kolko ludi nema partnera ci rodinu...

pralinka25
14. jún 2024

Co. nechapem. tento prispevok nema hlavu ani patu. nedava zmysel. mozno trpis depresiou a lebo nieco take.

lenkakravcova
14. jún 2024

Nie každý pije. My nepijeme 🙂 možno hľadáš ľudí podľa určitých kritérií na nesprávnom mieste.

minenkak
14. jún 2024

Ja mám len muža a s tým sa rozprávame,ty máš ešte dve kamarátky, šťastný to človek

gribka1
14. jún 2024

Pozri, hovoríš o svojom okolí, takí nie sú všetci, takže nezovšeobecňuj. A neviem čo chceš, máš všetko, manžela, deti a dokonca, nie každý to má ... až dve priateľky.