Prečo sú ľudia na seba tak zlí?

1. aug 2024

Ahojte,

aj ja sa tu občas niečo spýtam. Ale niekedy komentáre,typu ze to sem nepatrí alebo tak... prečo? Alebo ze hovadina.

Ja napríklad žijem s babkou od mala a veľa krát proste mi nevie nejako odpovedať. Tak sa spýtam tu...

Ale prečo ste na seba tak zlí ľudia.. ved keď mam poznámku nechám si ju v hlave a neriešim:D

Nie som akože neviem aká úžasná.. ale proste.. prečo...

bloger
1. aug 2024

Nič si s toho nerob. Určité používateľky tu majú požehnanie MK. Neplatia pre ne žiadne pravidlá.

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
really8
1. aug 2024

Pretoze sa niektore pytaju totalnu koninu.
Pretoze to co niekto povazuje za zle inemu moze prist v pohode.
Pretoze niekedy to po dobrom nejde.
Pretoze su proste zli.

A niekedy ani nie su zli len na druhej strane je nejaka fnukna.

autor
1. aug 2024

@bloger ja netvrdím, že si nepoviem že preboha kukaj :D ale proste doma si to okomentujem a idem dalej
@really8

bloger
1. aug 2024

Súhlasím s tebou

lucia851
1. aug 2024

Pretože sú hnusné arogantne

really8
1. aug 2024

No len vies. Niekedy sa treba ozvat. Ked sa niekto opyta kolko je hodin je to ok? Ked sa niekto opyta ci babatku v brusku neublizi ked mala na ruke gumicku a otlacila ju je to ok? Ked niekto napise kolko stoji vstupne tam a tam bez toho aby si otvoril stranku danej atrakcie je to ok? Je ok byt ticho? Nie je lepsie povedat halo, si kompletna? Niekedy treba tvrdo lebo ludska sprostota nema hranice

zuzanita1609
1. aug 2024

A človek,keď chce komunikovať na sociálnych sieťach mal by sa obrniť určitou dávkou nadhľadu a nebrať si všetko k srdcu. Sme rozdielni a nie vždy,tak ako v reálnom živote,budeme obdivovaní ,v súlade so všetkými 😏.

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivus218
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zara1996
1. aug 2024

@esterr_ka suhlasim s tebou. Na MK sa ženy predbiehajú ktorá viacej tú druhú urazí.

martinmmartin
1. aug 2024

podvedomy strach z obmedzenych zdrojov . Ked ja tebe pomozem nieco ziskat tak na mna sa neskor nedostane = tvoja mizeria znamena vacsiu moznost zisku pre mna
Ak ty sa budes placat furt niekde pri dne tak mne nebudes zavadzat ked poletim vysoko

zuzanita1609
1. aug 2024

Netárajte žienky. Na urážky len ignor a je kľud. Keby sa tu len urážalo,zhadzovalo,už by koník nebol. Funguje to tu aj vďaka takým, ktore to berú stále len za platformu poradenstva a zábavy, stráviť voľný čas. Mnohokrát krát sa viac nasmejem,ako urazím 😊.

autor
1. aug 2024

Ja len proste, čo asi ide tým ľuďom hlavou. Viem, že niekedy sú tu fakt ze bizar bizar :DD ale sak sa zasmejeme s mojim a nejdem jej písať nič arogantne :D a to iste aj v bežnom živote... úplne priam smutne ako veľmi nepríjemný dokáže človek byt :D

really8
1. aug 2024

@esterr_ka neviem o akej teme je rec ale nepytala sa tam na nazor na saty? Tak ak raz boli podla niekoho nevkusne a gycove ti mali ostat ticho? Ved ked sa ma niekto opyta tak normalne poviem. Nebudem klamat len aby som bola za peknu

roja01
1. aug 2024

Ludske ego, pycha a nadradenost su obrovske prekazky v laske k bliznemu.
Len malo kto si vie uvedomit, ze z neho nehovori porozumenie, laska a empatia ale egocentrizmus.

zuzanita1609
1. aug 2024

A keď sa cítiš nepríjemne pri čítaní arogantných príspevkov , čo ti bráni proste vypnúť koníka? 😏 Je to dvojsečná zbraň vieš. Niekto vyhľadáva konflikt a potom sa hrá akože na "obeť". A naozaj,pri niektorých témach sa rozčúli aj ten najväčší kluďas 😉.

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2024

@zuzanita1609 ja som to nemyslela nejako zle celú túto tému... len mi tak napadlo, čo ide ľuďom hlavou.. toť vše

really8
1. aug 2024

@esterr_ka kazdy mame ine hranice no. Mne napr toto pride ovela menej nevhodne ako pisat spravy stylu urcite ta podvadza, urcite ma milenku… toto je cez ciaru

Modrý koník
2. aug 2024

@bloger Ahoj, pravidlá platia úplne rovnako pre všetkých. Pokiaľ zaregistruješ nejaké porušenie pravidiel, môžeš nám ho nahlásiť. Situáciu vždy a za každých okolností vyhodnocujeme na základe nášho Kódexu. Žiadne privilégiá ani požehnania pre nikoho na našej stránke neexistujú. Ďakujeme za pochopenie. Modrý koník team

janai1
2. aug 2024

a už máš po anonymnej téme 😅

really8
2. aug 2024

@esterr_ka
@janai1
Tak som si teda poctivo precitala vsetkych 6 stran. No a mne ta diskusia nepride nijak kruta alebo zla. Ani som nevidela nijaky sokujuci poburujuci komentar. Ale ako som pisala, kazda mame hranice niekde inde. Mna sa takyto nazor cudzieho cloveka nedotkne, niekoho ineho ano.

janai1
2. aug 2024

@really8 podľa mňa tam tiež nič zlé nie je 🤷🏽‍♀️ Už som ju to viac krát videla písať, preto viem aká téma to bola. Neviem prečo to @esterr_ka v každej téme tak spomína a hrotí

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
really8
2. aug 2024

@esterr_ka a tento tvoj posledny komentar nie je zly a utocny? Riesis slovickarenie pri blbych satach, pozri si tuto novu temu o manzelovi. To ti pride v poriadku nestastnej zene nakladat ze ju chlap podvadza? Len tak od stola? Ako by si sa citila keby ti niekto povie tieto saty su hrozne a ked ti povie muz na teba serie a ma inu. Co je horsie? Asi tie saty ze?

janai1
2. aug 2024

@esterr_ka ľuďom ako ja? A ja som aká? Prezraď mi

777januska777
2. aug 2024

Lebo je to internetový svet. Tak ako sú na internete ludia hnusni, dokážu byť aj v realite, len to teda nepovedia na plné ústa. A zas si uvedom, ze tretina ludi je zla ci neprijemna, tretine je to jedno a ďalšia tretina je zas milá. Ludia su ludia, nemyslím si, ze sa treba zameriavať na to ak sú negatívni, lebo aj negatívny človek ma v sebe veľa pozitívnych veci, len to možno práve nedá najavo.
A autorka ak sa chceš pýtať vec co sa zdá iným hlúpa, tak a co? Ved tebe sa hlupa nezdá a chceš ju vedieť nie? Ja si zas myslím, že hlúpe otázky sú stále lepšie, lebo nimi človek dáva najavo, že sa chce učiť, problem nastane ak hovorí hlúposť a mysli ju vážne a ani mu len nenapadne sa opýtať ci je to pravda.