Prečo sa nechce stretnúť v meste ale na poli?

20. máj 2024

Ahojte. Zaujimali by ma vase nazory na tuto situaciu. Mam 19 rokov a cez internet som si zacala pisat s chalanom, ktory ma 21. Uz sme sa raz stretli v meste, bol uplne v pohode, teraz planujeme druhe stretnutie. Mne to vyhovuje v meste, kde sme boli aj predtym, ale on sa z toho zacal vykrucat, lebo vraj v ten den hraju jeho spoluhraci v tom meste zapas a ze by preto radsej siel inde. Ked som sa ho pytala, ci mu snad prekaza, ze by nas nahodou videli jeho spoluhraci, tak povedal, ze nie, ale radsej by aj tak siel inam. Navrhol mi, ze by prisiel ku mne (na dedinu) a sli by sme sa prejst na polnu cestu, kam chodim casto na prechadzky. Nepride vam to cudne, ze takto vymysla?

blondinka95
20. máj 2024

Nechce byť s tebou videny. Keďže ešte nevie co s vami bude

vyrovnanaosoba
20. máj 2024

Áno príde, nechce aby vás videli spolu.

jullyeverest
20. máj 2024

Za mojich čias to bolo uplne normálne 😅
Aký si mala z neho pocit pri prvom stretnutí?
Každopádne ak sa ti voľačo nezdá tak do toho nechoď. Dnešná doba je chorá. Sexuálne zneužitia, vraždy, zmiznutia.. to je žiaľ dnešná realita.

lindous
20. máj 2024

Akože tiež by som nechcela ísť na druhé rande tam, kde viem, že určite stretnem partiu 😅 ale to je nejaké mini mesto, kde je iba jedno miesto? niekde v nejakej malej cukrárni asi nenarazíte na partu spoluhráčov... no ale každopádne, ak on vtedy nechce ísť do mesta a ty sa s ním nechceš prechádzať u vás, prehoďte to na iný deň alebo vymyslite niečo úplne iné a choďte napr. na nejakú menšiu túru, kde budú aj iní ľudia alebo podobne...

h2
20. máj 2024

To, že namiesto mesta chce ísť do prírody, by som považovala za normálne. Ale ak ty chceš ísť radšej do mesta a jeho argument, prečo tam ísť nechce, je ten, že by ho tam videli známi, tak v tom prípade je to divné.

kiki68
20. máj 2024

Lebo je zadany, ma isto zenu a podla mna deti tiez

naneta258
20. máj 2024

Bud rada, aspoň môžeš zdrhnut keby niečo 😀 😀

kiki68
20. máj 2024

Este je druha moznost, ze to je seriovy vrah… alebo nieco z tej sorty

sella38
20. máj 2024

@kiki68 21 rocny?

melanta
20. máj 2024

@sella38 a čo, vraždiť sa môže až od 25 či ako? 😉😂😂

monikkatt
20. máj 2024

Este len zacinate randit tak chapem ze nepotrebuje aby vas videli jeho spoluhraci.. asi vie ze by si z neho robili srandu, takze ho chapem, zatial to nepotrebuje roztrubovat
Pises ze na tu polnu cestu chodis na prechadzky, vie o tom? Mozno mu to pride fajn a chce sa tam prejst.
Ale ak nechces tak treba zvolit moznost cislo 3 ktora bude vyhovovat obom🤷‍♀️

h2
20. máj 2024

@melanta Prečo vraždiť? Predpokladám, že sa to týkalo toho prvého komentára, či má ženu a deti. Nie, že by 21 ročný nemohol mať ženu a deti, ale veľmi pravdepodobné to nebude.

januska12323
20. máj 2024

Tak vymysli niečo iné, môžete ísť napríklad aj na túru, už je vhodné počasie. Ešte nevie čo z toho bude a nechce aby vám už pomaly robili kamoši svadbu.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
20. máj 2024

Nech uz budu jeho dovody akekolvek, tie neskumaj, ale rozhodne nechod s clovekom, ktoreho vidis druhykrat v zivote, na odlshle miesto mimo dosahu ludi.

lakebabe
20. máj 2024

Bud nechce aby vás videli spolu alebo sa chce prechádzať.
Ale v dnešnej dobe by som s cudzim chlapom kdesi na pole veru nesla, len pekne mesto ľudia signál atd

sella38
20. máj 2024

@melanta reagujem na prvy komentar dotycnej... ze ma zenu a deti...

patus_2
20. máj 2024

S takmer neznámym človekom by som určite na poľnú cestu nešla. Nikdy nevieš čo je zač. Ako ďaleko je to od dediny? Chodia tam bežne ľudia alebo je to úplne odlahle miesto, kde ľudská noha nevkročí?

kiwi3
20. máj 2024

moze byt len introvert a nepotrebuje vysvetlovat vsetkym s kym a preco bol. ale ak ho dobre nepoznas, chodte kvoli bezpecnosti radsej niekam medzi ludi. ak nema nejake postranne umysly, tak to urcite pochopi. ak s tym bude mat problem, tak aspon zides z kratsej cesty.

kiki68
20. máj 2024

@sella38 a ma 21? Co ked dojde 45rocny a pouzil iba fotos z netu? Preco na polnu cestu? Aby nemala ako zdrhnut? Pripadne to nikto nevidel?

kiwi3
20. máj 2024

@jullyeverest za tvojich cias boli vsetci normalni, len teraz su vsetci sexualni devianti? zaujimave. asi si bola len velmi zle informovana.

kiwi3
20. máj 2024

@kiki68 druhe stretnutie. ci na druhe pride niekto dalsi?

sella38
20. máj 2024

@kiki68 prepac, ale ja sa tu nebudem dotahovat s clovekom,ktory necita a pise hluposti, teda s tebou.... autorka pisala, ze uz sa raz v meste stretli, takze vie, ako vyzera.
Ze som sem vobec liezla... 😅 Porucam sa.

h2
20. máj 2024

@kiki68 Veď už sa raz stretli.

kiki68
20. máj 2024

Keby je to iba o hanblivosti, tak sa stretnu v inom meste. Stale sa mozu stretnut v nejakom bare. Nikdy by som nesla na prve stretko niekde na pole. Ked to nevyjde, tak nemam ako bezpecne povedat, ze konci zabava a nazdar.

kiwi3
20. máj 2024

@kiki68 ake prve stretko? ty si teda dost mimo

h2
20. máj 2024

@kiki68 Tak ešte raz: Veď už sa raz stretli!!!!!!!

kiki68
20. máj 2024

@h2 ehm tak je stale divne, ze chce dalsie stretko v poli, mne to nepride bezpecne pre zenu ist kdesi do pola za chlapom. Pokial ho nepoznam rok

h2
20. máj 2024

@kiki68 Autorka písala, že sa jedná o miesto, kam sa chodieva prechádzať sama. 🙄

petulda333
20. máj 2024

Chce sex 😉