Prečo sa musia vždy starať cudzí ľudia?

17. apr 2024

Som zaskočená. Volala mi známa, či fajčím. Lebo sa k nej dostalo že som tuhá fajčiarśka. Pri tom si dám niekedy 1-2 cigarety. Že ma videli fajčiť. Akože vážne? Prečo sa niektorí ľudia musia starať do cudzích, a ešte klamať?

mariejenka
17. apr 2024

Koľko máš rokov?? Co je komu to toho či fajčíš,a koľko?

syslik81
17. apr 2024

mala si povedat ano ale neboj tvojho manzela-priatela nie ...

gribka1
17. apr 2024

Neprežívaj to, zasmej sa. Očividne sa ľudia nudia, nemajú zaujímavé životy a takto si to spestrujú. Úbohé, ale časté.

autor
17. apr 2024

@mariejenka 28..

Viem baby ale posledné co potrebujem aby sa to roznieslo a nedajbože by sa to dozvedel niekto z rodiny

gribka1
17. apr 2024

No keď nefajčíš osamote, bez svedkov, tak si môžeš byť istá, že sa to dozvedia.

mariejenka
17. apr 2024

To nemyslíš vážne toto .ze mas strach pred rodinou.. Ale na betón si môžeš byť istá,ze sa to dozvie každý 🙂 a duolom im to povedia,ked si este z toho "posrata" prepáč za výraz.

diewcatqoo
17. apr 2024

To si jak moja svagrina. Kazdy z nej citi, ze fajci, aj ked sa snazi prekryvat to parfemom a zuvackami, ale kazdemu tvrdi, ze nieeee.. lebo nedajboze sa to dozvedia rodicia (to nam povedala, ked sa nas s manzelom opytala, ci nevadi, ak si pri nas zapali). Ma 40.
Je kazdemu akurat tak na smiech, lebo kopec ludi ju aj videlo, ze fajci. Ale nieeee, ona samozrejme nefajci. Povedz mi, preco ma dospela osoba potrebu tajit, ze fajci?

danieli
17. apr 2024

No nechcela by som mat take tenke vztahy, aby som sa doma takmer 30-rocna bala priznat cigaretu dve…ludia sa vzdy staraju, aj slnko vzdy rano vyjde, aj ludia budu vzdy klebetni, ja som sa dopocula, ze mne minuly rok nejaka pani okna umyla na celom dome, tak si vravim, srdce moje hadam aj od zavisti puknes, ze si to mozeme dovolit, ale k veci, okna som si umyvala sama ako kazdy rok…zbytocne vrasky

colsami
17. apr 2024

Divne ze Ti v 28 niekto vyvolava vraj fajcis... Chore.

A este divnejsie ze ked uz fajcis a pokladas to za OK, tak sa ako 28 rocna s tym skryvas pred rodinou. 😁

autor
17. apr 2024

Nemam tenké vzťahy len sme brodí e nefajčiari a všetci majú odpor. Skôr mi ide o ten princíp prečo sa musia ľudia starať. :D a ano občas si zápalom o samote. 😀

autor
17. apr 2024

Viete bola som celý tvorí vedená k tomu... toto nemôžeš to je zle. Toto nie a podobne ..

gribka1
17. apr 2024

Škoda, že to nemalo účinok na teba😀 Ja som rada, že u nás to zabralo a nefajčí sa. Jednoduché riešenie, fajči len vtedy, ak máš istotu, že ťa nikto neuvidí. S ľuďmi si nepomôžeš.

katka700
17. apr 2024

Prosím ťa s*r na takéto jpp kecy. Nabudúce sa spýtaj kto ťa videl a kedy. Jasné že nepovie. A ty jej povieš "ľudia toho toľko nataraju, keby si počula čo sa hovorí o tebe"

autor
17. apr 2024

@gribka1 no vieš je to asi jediná vec ktorú som mohla respkwtivne mala za neresť. Lebo som nič nemohla... a do teraz to nejak ostalo vo mne....
@katka700 jasne že som sa pýtala a nepovedala ...

petronelag
17. apr 2024

Len to fajčenie je škodlivé zdraviu a prikláňať sa k nemu, neviem z akého dôvodu, je dosť zlé riešenie. A keď to niekto videl a povedal, povedal len pravdu.

vanilkovazmrzka
17. apr 2024

Zivot na dedine 😃

bublinka1426
17. apr 2024

v 28 mas strach z toho co si o tebe pomysli rodina?

katka700
17. apr 2024

Zrejme ta videla ona a vyryva. Niektorí ľudia nevedia byť priamy lebo sa boja že urazia a skúšajú takéto okluky čo celú situáciu zhorší. Zažila som kolektív kde takto komunikovali. Čistá katastrofa.

autor
17. apr 2024

@vanilkovazmrzka veru ... dedina. Tu si domyslia, odmyslia

autor
17. apr 2024

@bublinka1426 ano predstáv si že mám. Hovorím že vždy som"musela" byť dokonala.... a nejak sa to vo mne zakotlivilo

viestta
17. apr 2024

Tak fajcis, to je fakt. Ked nechces mat "zle meno" u rodiny nefajci, ked fajcis, tak proste musis ratat, ze budes znasat aj nasledky a to, ze sa to dozvie rodina.
A uz si dost stara na to aby si o sebe rozhodovala sama, rodina je fajn, ale nemas sa bat zit zivot po svojom.

bublinka1426
17. apr 2024

nik nie je dokonaly,

anjelicek26
17. apr 2024

Jedine zvláštne je, báť sa v tom veku, ze sa to dozvie rodina...

bublinka1426
17. apr 2024

@anjelicek26 tiez si myslim. clovek je uz od 18 dospely a zodpovedny sam za seba a svoje zdravie.

autor
17. apr 2024

@viestta ano mas pravdu bojím sa ho žiť po svojom. Vždy sa riadim "inými"

viestta
17. apr 2024

Tak zacni zit svoj zivot. Mas najvyssi cas

autor
17. apr 2024

@viestta ďakujem za povzbudenie. No mala by som sa vzchopiť lebo podridovať sa niekomu stále a žiť s tym kto si čo mysli je hrozne... ubíja to

viestta
17. apr 2024

Zacni riesit ako sa osamostatnis.

bublinka1426
17. apr 2024

mas 28 nie 5 rokov. si dospela. zi podla toho. podla seba.

gribka1
17. apr 2024

A čo najhoršie sa ti môže stať, ak sa to rodina dozvie. Budú ťa nenávidieť, kričať, či sa bojíš, že budú sklamaní?