Prečo sa mi páčia takí muži?

20. mar 2024

Ahojte. Mám 27 rokov. Neviem čím to je a nechápem to prečo sa mi páčia nie muži ale chlapci. Doslova 20-25 chlapci alebo aj keby v mojom veku ale chlapčenský typ. Plus submisivny, jemný, tensi hlas, chudý. A v podstate nie pekný. Som z toho zhrozená. Ja vyzerám celkom dobre starám sa o seba.a keď som už išla do vzťahu s takým chlapom vždy mi vadilo že to nieje poriadny chlap čo si vie buchnut po stole. Nepáčili sa mi ich detinské názory a postoje k životu, dokonca má vytacalo ze sú submisivni...láka ma k takým ale život a takým neviem uniest , chýba mi mať pri sebe chlapa, tá mužnosť , chýba mi aby ma niekto viedol. Tak nerozumiem prečo to somnou nič nerobí keď sa o mňa zaujíma konečne poriadny chlap. Chceli má chlapi ako hory a somnou to ani nebolo. Ale pri cudakoch to sommnou hneď ihneď. Nechápem prečo. Ja ako keby som si hovorila že muža mať nemôžem lebo .. neviem prečo . Mám nejaký blok. Ja sa asi stále cítim ako keby dieťa ešte a preto si hľadám deti . A si hovorím že nemôžem mať muža poriadneho alebo by mi prišiel jak môj otec, alebo sa takých hanbím. Áno to je toto, hanbím sa takých. Hanbím sa takých čo sú pekní, atď.. ja sa vôbec nechápem.

autor
20. mar 2024

Príliš mladšieho nechcem. Dokonca už len keď o 2 roky je starší príde mi to moc. Nechcela by som mladšieho vôbec. Ale láka ma k nim a to ma štve. Že čo to somnou je

rozkvet1
20. mar 2024

Pretože každý sme iný, každý máme svoj typ a ja nevidím nič zlé na tvojom type. Naopak je to veľmi milé. Väčšina chlapov si myslí že ženy sú len na starších, to vôbec nie je pravda

autor
20. mar 2024

@rozkvet1 ale s takým to nemá budúcnosť. Ja chcem už rodinu , zázemie. Z mladého nemám nič ..

larinka552
20. mar 2024

Ja si myslim, ze to moze suvisiet s tym, akeho mas otca a vztah s nim... Alebo aky mali tvoji rodicia vztah medzi sebou.

rozkvet1
20. mar 2024

To nemusí byť pravda. Poznámky zopár 20 az 25 ročných ktorí su otcovia (lebo byť chceli) a ide im to skvele

rozkvet1
20. mar 2024

@rozkvet1 poznám*

yelena159
20. mar 2024

Ja zas letím na chlapov, ktorí majú nad 40, nad 50, niekedy aj nad 60. Normálne jak magnety. 🫠
Ale je pravda, že sú takmer všetko celebrity. Mám 25.

simona20201309
20. mar 2024

Tak ak sa ti páčia 20-25 tak si radšej nájdi toho 25r a máš po probléme.

miadi
20. mar 2024

Mladsi submisivni chudsi .. chces byt dominantna.

deedol
20. mar 2024

alebo sa mozno niecoho bojis a ti mladi chudi slabi su vlastne neskodni. napr. ti nedokazu fyzicky ublizit

reanda
20. mar 2024

tak sa neriad len tym, kam ta pritahuje spodna cast tela, ale kam ta pritiahne srdce.. aj ty si este dost nevyspela, zda sa.. preto ti zrelsi muzi pridu ako otec

anketkarka
21. mar 2024

Máš niečo neporiešené s otcom, alebo nejaký silný zážitok s nejakým chlapcom z detstva. Presne ako to citiš. Nemáš poliečené ešte dieťa v sebe a to Ti ovplyvňuje vzťahy s mužmi. Možno by Ti pomohol nejaký terapeut poliečiť dieťa v sebe a vzťah s otcom. Inak si to budeš riešiť cez nevydarené vzťahy s mužmi. Je perfektné, že si to uvedomuješ, že to takto nechceš. Skús si predstaviť akoby vzťah s tým ,,chlapcom" čo Ťa priťahuje a ako by si sa v tom vzťahu cítila. Potom si skús predstsviť, že si vo vzťahu s tým mužnejším chlapom. Skús prísť na to prečo sa hanbíš, prečo Ťa nepriťahuje. Možno pri tých predstavách Ťa niečo napadne, spomenieš si na niečo a pochopíš, prečo Ťa priťahujú takto muži.