Prečo sa ex chce znova dostať do môjho života?

7. mar 2024

Prečo sa ex chce znova dostať do môjho života? Vymazal ma ako nepotrebnú vec zo svojho života pre svoju slobodu (lepšia baba v jeho očiach) a zrazu sa zobudí, že som mu až tak zle veci nerobila a vlastne ho zaujíma ako sa mám keď už som sama, že by chcel zostať v kontakte...potom mi vyvoláva, a keď zdvihnem tak nič....nemá ani odvahu nic povedať....

ku_uk
7. mar 2024

Ser naňho. Má plne vajcia a chce ich vyprázdniť.

koniarova
7. mar 2024

Jednoduché riešenie. Nezdvíhaj a uprac si to v hlave.

mabenn
7. mar 2024

preco? lebo tito ludia jednak ostali na tom istom mieste vyvojovo a jednak zrejme casom padli na hubu...jedine, co si pamataju je len to dobre a chcu to zazit znova...zaroven si mysli, ze ty si tiez ako on ostala na tom istom mieste a neposunula si sa..otazka je: posunula si sa?

zuzanazu85
7. mar 2024

Ignoruj, nerieš,zablokuj. Jediné čo chce,vyhadzat sa,kým príde niečo nové.

gelifil
7. mar 2024

zo zahrobia???

deti95060810
7. mar 2024

som myslela že to bude niečo s mŕtvymi... 😉

timing
7. mar 2024

Ignorovat. Citi sa sam a uz si mu dobra aj ty.

deti95060810
7. mar 2024

nie každý sa chce hnevať a zle vychádzať s expartnermi... ale samozrejme ak ti ublížil nie si povinná sa s nim kámošiť.

kulumulu123
7. mar 2024

Zablokovat a neriesit

dadka1997
8. mar 2024

A preco si ho neblokneš ? Za to si mozeš sama ako ta vnima, nemas ziadnu sebauctu tak v tom pokracuj .. ak ju máš, tak mu daj jasne najavo hranice bloknutím

pochod
8. mar 2024

Nejaka ho poslala do čerta tak si povedal, ze budeš lepšia aj ty ako žiadna. Daj mu šancu a buďte spolu kym si zase nenájde niečo lepšie a odkopne ta 🤣