Prečo muži dokážu vymeniť ženu za inú?

25. feb 2024

Prečo muži dokážu vymeniť ženu za inú po dlhom čase? Takú ktorá by pre nich spravila prvé aj posledné...
Uvedomia si to vôbec niekedy ako si zvolili zle svoju cestu?

viestta
25. feb 2024

Uvedomia ale nikdy nepriznaju

dskjhfdlkdjhl
25. feb 2024

Netreba pre chlapa robit prve aj posledne, treba viac mysliet na seba😉

medda_beda
25. feb 2024

Niekedy si to uvedomia a niekedy proste len prestanú mať city k tej žene.Ani my nie sme dokonalé.Ak niečo vo vzťahu nefunguje tak sa ľudia vzdiaľujú.

domi2425
25. feb 2024

kazdy si prve posledne vylozi inak, to co je tvojim jazykom lasky druhemu cloveku stacit nemusi, dokonca mu to moze vadit.. takze moze si to uvedomit a moze byt aj stastny ako nikdy predtym

h2
25. feb 2024

Preto, že pre nich robí prvé aj posledné. Stavím sa, že tá nová to nerobí.

lindous
25. feb 2024

To čo si ty myslíš, že že je pre neho dobrá cesta, pre beho dobrou cestou vôbec nemusí byť... napríklad ich to prvé aj posledné dusí (preto som napríklad aj ja ukončila dlhší vzťah, keď som si pri niekom inom uvedomila, že sa dá aj dýchať)... a tá nová nemusí byť automaticky zlá.... áno, zabolí to, ale nie všetky vzťahy proste vydržia navždy

muchacici
26. feb 2024

Možno si to uvedomí, ale možno vôbec nie. Treba sa s tým zmieriť, že tomu chlapovi to nemusí byť nikdy nejako extra ľúto. Inak tiež súhlasím, robiť prvé posledné pre druhého nie je dobré.

barka1
26. feb 2024

Ja by som dodala, že toto robia aj ženy, nie je to len výsada mužov.

dadis
26. feb 2024

Z mojich skusenosti muzi aj zeny odchadzaju /podvadzaju "velmi dobrych" manzelov/ky. Asi sa pri nich dusia, citia sa viac, vynimocni, nevazia si partnera/ku, ktora ani sama pre seba nema ziadnu hodnotu. Bola som rovnaka, ba az zavisla, vsetko som podriadovala jemu, moj zivot som mu stavala na oltar. To bol moj podiel viny na rozpade manzelstva. Co sa z jednej strany zda ako dobre, moze byt toxicke. Paradoxne som z toho precitla a z mojej "velkej lasky" neostalo nic a sama som bola schopna z takeho vztahu odist. A ci precitol? Ja si myslim ze nie, v jeho novej partnerke vidim presne to iste spravanie. Ja sa uz bojim tak velmi oddat "laske", svojho priatela milujem, ale stale som uz v pozore, aby som nesklzla do toxickej zavislosti na komkolvek. Vela mi pomohla terapia este pred koncom manzelstva.

martinmmartin
26. feb 2024

Chcu mat rovnocennu vzrusujucu zaujimavu partnerku a nie zlomenu dodavatelku servisu ktory si , ked pride na lamanie chleba, vybavia aj sami.

la_dolce_vita
26. feb 2024

Tiez si myslim, ze urobit prve posledne nie je spravna cesta. Nie kazdemu to imponuje. Vsak novych partnerov si hladaju aj zeny, je to normalne v zivote, ale obetovat sa niekomu nie je spravne. To si treba uvedomit, aj to, ze laska nie je povinnost, ten druhy nam nepatri. To su paradoxy lasky ☹

cookie29
26. feb 2024

@autorka a myslis si, ze tie zeny, ktore robia pre muza prve aj posledne, si uvedomia ako si zvolili zle svoju cestu? podla mna bohuzial nie a pre toho eventualne dalsieho budu robit este viac...

Znie to velmi zufalo, ale ...
- sme nahraditelni
- vztah nie je o obete jedneho
- vztah je aj o respekte a tazko respektovat niekoho, kto si nevazi sam seba do takej miery, ze robi pre toho druheho prve aj posledne

minenkak
26. feb 2024

Ale veď to isté robia aj ženy,nielen muži

yelena159
26. feb 2024

Je ignorantské spomenúť, že to robia len muži, keď to robia aj ženy.
Ženy môžu podvádzať, páchať domáce násilie, atď.

jamimo
26. feb 2024

poznám 3 prípady v okolí, priam identické. Uvedomili, priznali, prosili o návrat späť. Či skutočne úprimne, alebo zo zúfalstva, vypočítavosti, neviem. Dvoch exmanželky opatrujú na smrteľných posteliach. Chlap vo veku 50 rokov, na vrchole porevolučného podnikania, prekrvený rozkrok, odkrvený mozog. Krásne, mladé vlniace sa telo a sladké reči sú lákadlom. Milenka, rozvod... Krásny život, užívanie peňazí, cestovanie po svete, malý potomok... Až raz... po sfúknutí 60 sviečok na torte zaklopala na dvere nepozvaná pani Rakovina. Mladá kočička zo začiatku ukáže snahu, že jej na ňom záleží. Keď sa stav zhoršuje, prichádzajú obavy o budúce zabezpečenie a taktika ako získať majetok. (dom len na ňu a dieťa, firma, iný majetok...) Mladá kočička sa zmenila na nemilosrdnú hrabavú hydinu. Chlap v rozcítení podpísal. Dnes? Dvaja z 3 u exmanželiek na smrteľnej posteli, tretí býva u kamaráta z milosti. 🤷‍♀️
Samozrejme, že platí aj opačné garde 🤔
Láska nielen hory prenáša, ale hlavne majetky. (novodobé príslovie)

domkakvet
26. feb 2024

Robia to aj zeny.

kiki68
26. feb 2024

Lebo im vsetko dala a je schopna dat. Muzom treba vzdy davat iba nejaku cast, musia byt neustale v strehu, vsimni si, ze zeny, co nedaju chlapom vydychnut a su na nich potvory v podstate, tak tam sa chlapi drzia ako kliest. Za dobrotu na zobrotu ako sa hovori.

luccija
26. feb 2024

@kiki68 aj moja skúsenosť tie najväčšie harpye konflikty, problemy..majú najlepších mužov🙂niektorí ľudia potrebujú vzrušo a nie "všetko ide ako má"
Poddajna, submisivna žena sa ľahko prekukne a je nudna

maminkadeticiek
26. feb 2024

To iste dokazu aj zeny.Je to laska,vasen,pritazlivost.Deje sa to obojstranne.

janickacrazy
26. feb 2024

@luccija Veru, dievčatá, treba občas vystrčiť drapky, aby sa krásavec nestihol nudiť. To sú tie paradoxy, čím menej žena okolo chlapa behá ako handra, tým viac behá chlap okolo nej. Len pri niektorých témach na MK sa máme stále čo učiť. 😁😸

zuzanka.zuzu
26. feb 2024

a prečo nie? a prečo by ťa druhá mala byť zlá voľba? 😀

kiki68
26. feb 2024

@luccija tiez mam taku skusenost , ale tie zeny si aj casto vyberu taky typ, ze on je mlsny kocur a ona ho lubi ako kona. A on hned ako vie, ze je doma vsetko na poriadku ide na zalety.

luccija
26. feb 2024

@kiki68 ja mám spolužiaka super chlap žena mu porobila dlhy pobrala pôžičky on poplatil, prácu vybavil, o deti sa postaral ona ruka hore s kamarátkami, ale on ju ľúbi niektorí chlapi potrebujú zachraňovať ženy a ťahať z pruserov, ale veď aj ženy sú niektoré také😀

minenkak
26. feb 2024

Tá zlá cesta, asi bola tá žena, keďže ju opustili

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz