Prečo mi to robí?

22. sep 2024

Rozišli sme sa len pred pár dňami. Už som to nezvládla lebo ma psychicky ničí. A včera mi napísal: spala u mňa iná.
Tak som mu napísala: tak si to uži a on ze- treba užívam si .
A blokla som ho. Prečo mi to písal? Prečo mi ubližuje stále ?
Veľmi ho ľúbim ale nechcem mať pri sebe niekoho kto si neváži moju lásku.

monicazbb
22. sep 2024

Jasne že nespala 😀. Detinské hluposti, nenechaj si ovplyvniť svoju naladu. Spravila si dobre aj ako si odpisala a blokla.Skončilo.Bodka, nepiš mu ani v ramci odpovede ak bude pisat inym sposobom. Vydrž mesiac..zide z oči, zide z mysle.

egonsk
22. sep 2024

mas uz aspon 15?

mable123
22. sep 2024

Źúfalosť, je veľmi zlá vlastnosť človeka... Každý bude s Tebou zametať ako s handrou ak si to nenastavíš...

mikitilik29
22. sep 2024

Lebo je to kreten, ktorý vie ze ho máš rada a vie ako ti ma ublížiť.

pribinak
22. sep 2024

Lebo mu to dovolis.

Sú prečítaj po sebe text….velmi ho ľúbim…Kriste na nebi ….co lubis na takomto kretenovi?

biba_18
22. sep 2024

kamoška mala takého bývalého, furt jej vypisoval podobné veci. raz si odfotila bratove nohy na gauči a po jednej takej sms mu ich poslala… ak nemáš tú možnosť, popros kamošku nech ti odfotiť svojho frajera 😂 no, čo sa týka tvojho bývalého, proste je tiež dotknutý tým že si ho nechala. tak chce aby si sa tiež trápila tak ako sa trápi on. nič za tým nehľadaj, proste sa cez to musíte obaja dostať…

pribinak
22. sep 2024

@biba_18 čo má fakt 15 rokov? Zablokovať všade kde sa dá a hotovo. Nech si nájde inú hlupanu ktorá mu bude toto tolerovať

viestta
22. sep 2024

Nevie prezrat to, ze tebou uz nemoze zametat. Nenechaj so sebou zametat, lebo kazdy si k tebe dovoli len tolko, kolko mu dovolis. Uplne najlepsie bude ak ho vyhodis z hlavy a budes ignorovat. Najlepsie pre teba.

seahorse27
22. sep 2024

Tymto ti len potvrdil, ze si dobre urobila. Nezrely, manipulativny, emocionalne vydieracsky blb. Treba ti toto?

cimage
22. sep 2024

Mozno tam ani ziadna nespala a ked ano, tak to bolo zo zufalstva. Blokni a kasli na neho.

ninusa221
22. sep 2024

Ja som mala takého frajera v 16 tich. Tiež mi poslal fotku že všetko najlepšie láska a s dakou druhou v posteli revala som ako dážď a poslala som ho do teplých krajín 😀. Potom si už našiel riadnu frajerku do ktorej sa zaľúbil a ona si našla iného a aj snim otehotnela 🤣 takže ak je to pravda karma existuje neboj a dobre si spravila 👌🏽

biba_18
22. sep 2024

@pribinak robia to aj dospelí…

oliolijanka
22. sep 2024

Mala si mu napisat, ze asi za vela nestala, ked on ma stale potrebu ta kontaktovat.

No a odpoved na tvoju otazku, ze preco ti to robi...
Robi ti to preto, lebo on ma nejaky problem a nevie, ako sa ma v takej situacii zachovat.
Zdravime sa v podstate od narodenia niekokokrat denne, ale niektori ludia sa nevedia poriadne pozdravit ani v styridsiatke.
Clovek sa ale rozchadza iba raz-desatkrat za zivot a väcsinou je to s inou osobou, takze vzdy original. Clovek nevie, ako sa spravne zachovat. Nejeden/nejedna porobi hluposti, za ktore sa potom bude hanbit, niektorym to ale nedocvakne ani za cely zivot.
Jeden znamy zobral partnerke pri rozdelovani majetku jej oblubeneho kocura. Robil si nanho narok, lebo zevraj on ho kupil. A ked uz byvali osamom, dal ho uspat, lebo sa mu nechcelo onho starat.
Ona mu naoplatku, ked si bola vyzdvihnut posledne veci, omazala cely byt a najviac kuchynsku linku hovnom(neviem cim alebo akym😁).
Ludia robia pri rozchodoch nezmysly, hluposti, aby zahojili poranene ego.
Neumozni mu kontaktovat ta a vec bude vybavena.

pinkmamba
22. sep 2024

sadisticky sa vyžíva v tom ze sa trápiš a toto si podľa mňa vymysel aby si mu odpísala bože nie prečo ved ja ta ľúbim atd očividne ma nízke sebavedomie a hladká si tým ego

olimuc
22. sep 2024

Nemala si pisat nic, ignorància je pre ego najvacsia urazka. Kym reagujes vie, ze to to nie je jedno

hugoboss1923
22. sep 2024

Ak ti miesto "prepáč" napísal "spala u mňa iná", potom si tvoju lásku ozaj nezaslúži.

dadis
22. sep 2024

@oliolijanka Boze, chudak kocur.

biba_18
22. sep 2024

@dadis nie som si istá či sa dá u nás uspať zviera len preto že ho nechcem…

dadis
22. sep 2024

@biba_18 Tiez som nad tym rozmyslala, podla mna to nejde..

danica2711
22. sep 2024

prečo? Jednoduchá odpoveď. Lebo je primitív

mimikarol
22. sep 2024

Mala si sa ho opýtať či dobrovoľne a následne ho všade zablokovat

barborachors
22. sep 2024

Chudak, klame az tisne. Preco to robi? Lebo ho to baví. Ze aj niekto iny sa bude citit zle. Lebo on sa citi zle cely zivot, kedze je to zakomplexovaný debilko.

oliolijanka
22. sep 2024

@dadis Veru, tiez som to nevedela spracovat.

Ale teraz si uvedomujem, ze som to pomotala.

On zobral kocura jednej a az dalsia priatelka, uz manzelka, mu pri rozvode omazala byt hovnom.
Tej neviem, co spravil. Ale asi si zasluzuil.

Este k tomu, aky dokaze byt zivot nespravodlivy... ta prva baba, ktorej bol kocur zobraty, si nasla velmi dobreho manzela. A ked ich babo malo pol roka, manzel zomrel. Mlady, iba tak. Infarkt alebo porazka, neviem. A hovoril mi to ten, co jej zobral kocura. Uz sa uzmierili a toho kocura mu bolo luto... teda, ze sa zachoval, ako sa zachoval.

Cize ludia robia pri rozchodoch blbosti.

dadis
22. sep 2024

@oliolijanka No, moze byt. Niektori to nezvladaju. Mne psychologicka hovorila, ze pri rozvode su mnohi ludia schopni ublizit a spravat sa tak, ako za normalnych okolnosti nie je pre nich pripustne. Tak ako ludia su pocas vojny schopni konat vojnove zlociny, tak aj pocas rozvodu vela ludi zo seba dostane von tie nsjtemnejsie stranky osobnosti. No mojho ex to este nepreslo 😅🤡

rozculena
22. sep 2024

@dadis jaký kocúr??

dadis
22. sep 2024

@rozculena oliolijanka 9:27 pisala o utrateni spolocneho kocura nejakym ohrdnutym muzom po rozchode

rozculena
22. sep 2024

@dadis jaaj,nečítala som všetko...to bol teda idiot

trisha_r
22. sep 2024

Keby mi môj toto spravil, tak by som vedela,že som u neho to najposlednejsie hovno . Od takého ruky preč.

egonsk
22. sep 2024

baby, ani po 12tich hodinach vam tu nechyba ziadna reakcia autorky? 😁 ... tu sa ukazuje, pravdivost porekadla, ze zeny sa dokazu vyvadit aj same so sebou a nepotrebuju k tomu ani spolupracu/oponenta 😉😁

mantilka
23. sep 2024

Manipulator...to spraví len veľmoci zlý človek. Od takého ďaleko, má rád pomstu.