Prečo mi stále píše bývalý partner?

22. jan 2022

Je to čudné. Rozišiel sa on so mnou. Má už inú priateľku, ma vraj jasno v tom, že ja som už iba kamarátka a nechce nič so mnou. Ale na čo mi píše každý deň a informuje ma čo robí, celkom tomu nerozumiem. Viem, že by som ho mala bloknút, ale s rozchodom som už vyrovnaná a chcela som zostať kamarátka, nakoľko sa stretavame náhodne vonku, v obchode a tak. Nemám dôvod ho úplne mazať zo života, ale myslím, že každodenné písanie je trochu prehnané.

mata1001
22. jan 2022

Vadí ti to? Vadí...tak ho blokni a mas pokoj ...

deti95060810
22. jan 2022

neodpovedaj na jeho správy a po čase ho to prejde...

hsara99
22. jan 2022

On ti každý deň pise, ale ty mu každý deň odpisujes… 🤷🏽‍♀️

madeline1
22. jan 2022

To sa spytaj jeho a napis mu to, co nam...ze si myslis, ze je to prehnane...

cyberk
22. jan 2022

Ale ved ho chudaka nechaj, ocividne mu plan vychadza, ked mu furt odpisujes a ani sa nenazdas a skoncite v posteli a ty zas so zlomenym srdcom ;)

pribinak
22. jan 2022

Keď ho nechceš zablokovať, prečo mu nenapíšes, aby ti nepísal, že tá jeho Denny program nezaujíma?
Ty mu odpisujes?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
22. jan 2022

Tak ho zablokuj. Jednoduché a rýchle riešenie

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
22. jan 2022

No veď urob. Je rozdiel ak by ti napísal raz za čas že čau, ako sa máš a čo máš nove, ale keď píše každý deň, tak to je taktika, ako zostať v kontakte, držať si tá emočne naviazanu a mat tak stále otvorené zadné dvierka

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
22. jan 2022

Fakt veríš že všetko je tak super a všetko tak super funguje? Čo máš 14 rokov?
Ak by to tak bolo, tak by nemal čas ti vypisovať každý deň. Čas a energiu by venoval priateľke

pribinak
22. jan 2022

Ešte raz, zablokuj ho a problém je vyriešený

autor
22. jan 2022

@pribinak Ok 🙂

bennn
22. jan 2022

Nechapem prečo si ženy nie sú schopné zablokovať na sociálnych sieťach bývalých frajerov. Akože čo im chcete? To s akou "láskou" vieš byť kamarát a pozerať sa a počúvať ako je jej s jej frajerom dobre, čo idú robiť a podobne? Však to človeka psychicky ničí.
Tam, kde fakt bola láska, neexistuje niečo ako priateľstvo potom. Ale dnes máme xy vzťahov len aby bolo, nie preto, že sú si súdení alebo si rozumejú. Tak takí jasné, keď nič k tomu človeku necítiš, tak ťa to netrápi.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janage
22. jan 2022

Môžete, lenže je veľký rozdiel poslať sms na meniny či narodky, ozvať sa raz za 3 mesiace či pol roka a dennodenne.
Na začiatok neodpisuj, keď sa náhodné stretnete ako si písala a opýta sa prečo, odpovedz nerobí mi to dobre. Už som ti hovorila. Povedz čau a chod opačným smerom.

elizabet173
23. jan 2022

@bennn niektoré ženy sa asi radi týrajú, neviem. A v kútiku duše dúfajú v návrat, ináč si to neviem vysvetliť. Alebo sa rozídeme normálne, ak k sebe necítime nenávisť, pošleme si SMS na narodeniny, meniny, ak sa stretneme, prehodíme pár slov a finito, alebo ho bloknem, ak ma jeho písanie otravuje a nemám problém

elizabet173
23. jan 2022

prečo ti píše? Možno mu robí dobre, že aj keď má novú priateľku, tak aj tá bývalá je ešte hotová z toho, že jej stále píše a nie je schopná ho zablokovať. Nemáš dôvod mazať ho zo života, to určite nie, ale máš dôvod ho zablokovať. Zo života ho nevymažeš, veď ho stretávaš, ale nemusí ťa obťažovať písaním. Keby si mu ty neodpisovala, po dvadsiatich správach ho to prestane baviť

vilma7
23. jan 2022

Keď ti to vadí, je také ťažké tie správy ignorovať?

tykat
23. jan 2022

Lebo mu odpisujes. A bud rada ze nie si ta druha frajerka... mozno aj ona tu ma na konovi diskusiu "frajer si denne pise s byvalou, co mam robit?"

oli18
23. jan 2022

Ved sa opytaj jeho, preco ti pise. Ako to my mame vediet? 🙉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vahcaac
23. jan 2022

Pocit viny 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
23. jan 2022

Zablokuj (tel.cislo aj na soc sietach) a mas po probleme zabere ti to par sekund maximalne minutu

elizabet173
23. jan 2022

na čo by si s ním lozila do kina? Má novú priateľku, vás vzťah definitívne skončil, tým, že ti vypisuje takéto nezmysly, iba dokazuje, že je tĺk. Dávno si ho mala bloknúť. Jemu robí dobre, že má dve a nemiluje ani jednu. Vytešuje sa, že bývalá mu odpisuje, že jej ešte stále nie je ľahostajný, keby vedel, že preto založila tému, tak by podrástol o 5cm a druhú má tiež na háku, lebo je s ňou a vypisuje druhej. Cíti sa ako najneodoľatelnejší pod slnkom a ty mu na to skáčeš

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. jan 2022

@elizabet173 jasné, viem že mu to robí dobre jeho egu. Lebo reálne ja z toho nič nemám, že mi vypisuje a informuje ma čo robí. Nebudem klamať, dúfala som že ten rozchod nemyslí vážne, preto som ešte udržiavala kontakt, ale už je čas to zastaviť.

lily14
23. jan 2022

Ako dlho ste boli spolu? A aký máte vek?