Prečo je to v živote také ťažké?

andy48
2. apr 2023

Áno viem, je tu takých tém veľa....
Ale veľmi by som potrebovala, keby mi niekto pomohol, povzbudil aspoň slovom..
Prečo? Prečo je to v živote také ťažké? Prečo to tak veľmi bolí, keď ma sklamal človek, ktorému som verila!!!!??
A naviac bola to moja chyba. On bol moja minulosť a tam mal aj zostať. Ale on sa vrátil po 14 rokoch, stretli sme sa....aj pekné veci spolu zažili... zrazu sa niečo zmení a STOP!!!! Prečo to tak musí bolieť????

bloger
2. apr 2023

@andy48 Lebo si ho mala rada a verila si mu. A prižili ste spolu aj pekné veci. Neboj tá bolesť raz pominie. A ty budeš nakoniec silnejšia a skúsenejšia. Všetko dobré.

zuzinka888
2. apr 2023

Lebo si sa nepoucila z minulosti.

mirkava
2. apr 2023

@andy48 neverila by som človeku, ktorý má už raz sklamal, ale na to je už neskoro. Neboj nič, pozbieras sa z toho. Čas všetko zahojí 😉 a všetko sa pre niečo deje. Držím palce

dzulli1980
2. apr 2023

Zrejme ste to nemali medzi sebou uzavreté, preto sa do Tvojho života vrátil ... do môjho života sa takto trikrát vrátil ex, 15 rokov sa to dokopy ťahalo ... ja som bola do neho straaašne zaľúbená, normálne ma fyzicky duša bolela zakaždým, keď sme sa rozišli ... až ten tretíkrát som to v sebe tak nejak uzatvorila ... krátko na to som stretla svojho teraz už manžela ... život vie byť strašný lapaj, všetko sa pre niečo deje ... teraz keby vedľa seba postavili tohto môjho ex a môjho muža, vyberiem si svojho muža a to som o tomto svojom ex bola presvedčená, že je láskou môjho života ... zrejme potrebuješ túto etapu uzavrieť, aby mohlo prísť čosi nové a lepšie ... 🍀

andy48
autor
2. apr 2023

@dzulli1980 myslím si, že je to presne ako píšeš. Ja som si toľko hlavu lámala nad tým, prečo on sa zjavil znova v mojom živote a po toľkých rokoch??? Už som to pochopila, zjavil sa v mojom živote preto lebo nebolo to ukončené vtedy pred rokmi. Teraz mi on veľa vecí vyjasnil, povedal...a ešte ma aj sklamal .... Tak takto to malo byť, takto sa to malo ukončiť...

gabriellle
2. apr 2023

Všetko sa deje v tomto svete pre niečo, síce na to nemáš teraz možno odpoveď, každopádne príde sama raz niekedy 🙂 ALE aj toto (teraz pre teba ako negatívna skúsenosť) je veľká skúsenosť a posunie ťa neskutočne vpred. Všetko chce len čas a ten je pre každého drahocenný a nesmierne dôležitý, všetko sa zahojí len tomu ver a postav sa pevne na nohy. Veľmi ti budem držať palce a som si istá, že budeš v živote šťastná s niekym kto si ťa bude vážiť, milovať ťa a dopraje ti pocit bezpečia a istoty ❤️

danica2711
3. apr 2023

každý zažije v živote bolesť a sklamanie. Dôležité je 1. poučiť sa z toho 2. neľutovať sa!