Prečo chcú muži po rozchode zostať kamarátmi?

3. apr 2024

Prečo chcú muži po rozchode zostať kamarátmi aj keď s vami nevedia komunikovať normálne?

sissy27
3. apr 2024

tak má to byť taká náplasť, niečo v zmysle "mrzí ma, že vám zdochlo šteniatko, ale tak môžete si ho nechať"... alebo proste pootvorené zadné dvierka, že keby nebolo do čoho pichnúť, tak bude aj dobrá kamoška-exka...
ono dá sa byť s ex kamoška, aj my to tak máme, ale nešlo to hneď po rozchode, potrebovalo to svoj čas a prišlo to prirodzene. A nie, nespíme spolu 😀 proste porozchodové emócie opadli, každý máme svoj život, všetko vyriešené, takže sa už vieme s odstupom času baviť normálne ako kamoši. Hneď po rozchode to ale rozhodne nešlo.

egonsk
3. apr 2024

nevyznieva to potom tak chrapunsky, ako razny rez a ignoracia...

c3po
3. apr 2024

No však na rýchlovku

marseillefan
3. apr 2024

Ak si dala kopačky ty jemu, tak preto, že dúfa, že sa k nemu vrátiš
Ak dal kopačky on tebe, tak preto, že dúfa, že si s tebou občas nezáväzne vrzne

petronellla87
3. apr 2024

Podľa mňa nechcú je to len taká otrepana fráza aby sa nepovedalo

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
3. apr 2024

Kde si to pocula?

miadi
3. apr 2024

@marseillefan presne tak.

ivangeline
3. apr 2024

Netuším. Hlúposť. Ozvať sa raz za čas či pozdraviť keď sa vidíte, to je za mňa ok, byt ozaj kamaráti, to sa ani nvm či dá..

jozko_z_lesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
3. apr 2024

....lebo nechce povedat na sedlaka ze "zmizni mi zo zivota, uz ma nebavi ta prasit." Tak zadre "zostanme kamarati" a dufa ze uz sa mu viac neozves.

barborkabar
3. apr 2024

@marseillefan veľmi trefne napísané 👍

gribka1
3. apr 2024

To sú len zadné dvierka.

mqkm
3. apr 2024

Ja neviem či som taká čertica 😈 ale mňa keď chlap nechal, a každý jeden ex ma nechal okrem toho môjho manželíka 🤞 tak mi ani jeden nepovedal že chce byť so mnou kamarát. Dokonca ma úplne zablokovali a ako by som ne-existovala vtedy po tom rozchode. Asi chceli na mňa tak zabudnúť skôr lebo inak nemohli. A najlepšie je že všetci do jedného sa mi ozvali po niekoľkých mesiacoch alebo rokoch, dali si ma na sociálnych sieťach, a napísali správy aj keď vedeli že som mala frajera alebo už manžela.
A manžel keď sa povadíme mi len toto kričí - “keďby sme sa rozišli a ja odídem tak o mne už nikdy v živote nebudeš počuť!” Aby som sa bála s ním ja niekedy rozísť.. 😁😅

Chlapi 🤭 ja si myslím že ten ktorý ťa najviac ľúbi ťa nikdy neopustí. Nikdy.