Prebiehajúci rozchod

1. jún 2022

Aktuálne sa rozchádzame a ja cítim nenormálny hnev a aj ďalších xy veľkých emócii. Nechcem si to "vybíjať" na ňom, ani s ním komunikovať, rozchod je naozaj jediné riešenie. Ale moja otázka, ako pracovať s tými emóciami? Mám pocit, že každou minútou explodujem. Všetci a všetko mi ide na nervy. Zažili ste to?

tosomja
1. jún 2022

Nie, nezažila. Len úľavu a pokoj vnútorný.
Preto viem, že to bolo správne.

deti95060810
1. jún 2022

máš niekoľko možností:
vyhľadať psychológa ktorý ťa naučí dýchacie cviky na ukľudnenie,
môžeš sa pomodliť - ak si veriaca,
dať si predpísať niečo na ukľudnenie Neurol u obvodného aj s dovetkom že máš ťažké životné obdobie
cvičiť jogu
skúsiť beh

mandzula
1. jún 2022

Ja som zažila obrovskú úľavu, pocit slobody a radosť zo začiatku nového života. Skús sa na to pozrieť takto.🙂 Ak sa však cítiš ukrivdená, skús debatu so psychológom, vykecať sa u kamošky, boxovacie vrece, fitko, choď behať, niekde sa fyzicky riadne sundaj.

h2
1. jún 2022

Choď do prírody. Sama.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka92
1. jún 2022

a aky bol dôvod rozchodu? pri niektorých dôvodoch a okolnostiach je to pochopiteľne

mandzula
1. jún 2022

@zoro9836 ved ano, preto pisem, ze ak sa citi ukrivdena...

autor
1. jún 2022

ani jeden nevidíme v pokračovaní význam. mali sme veľa problémov a všetky moje snahy o komunikáciu boli roky ignorované. snažila som sa to držať v sebe pretože keď to raz za čas buchlo, vždy som mala pocit, že ho tým obťažujem a môj monológ si len mlčky odtrpel. a tak som sa každou debatou viac a viac učila dusiť to v sebe a neobťažovať ho tým. a teraz ako keby všetko čo som roky dusila vo mne ožilo a ja idem z tých emócii vyskočiť z kože.

autor
1. jún 2022

Uľavujúce pocity sa veru zatiaľ nedostavili.

saraxyz
1. jún 2022

Chpd niekam von a vykric sa. Nedus nic v sebe. Mozes buchat do vankúša, hocico. Len to dostan von

pbra40
1. jún 2022

Isla by som na tyzden na dovolenku. Sama. Teraz su take last minuty, ze uz by ma nebolo