Pre muža už nie som atraktívna

30ericka
8. jún 2021

Ahojte..
myslim si, ze pre mojho muza uz nie som pritazliva.. ani mi to moc nedava pocitit,, sex mame mozno tak raz, dva krat za mesiac.. nedava mi pocitovat, ze som pre neho ta "jedina".. proste, ja si myslim, ze zena by mala byt pre svojho partnera bohyna.. ja si skor myslim, ze som pre neho len krava :( nehladam nejaku radu, len mozno sa tu najde nejaka zena, ktora to ma podobne.. tak ja len, ze nie ste same..
a prosim vas, nepiste mi tu nejake urazky a podobne.. nepotrebujem to, budme k sebe ludske

dassena
8. jún 2021

je mi luto, ze sa takto citis v manzelstve, zena by sa tak citit nemala :(

hederamonstera
8. jún 2021

@30ericka to je smutne. Ale vie aj on o tom, ako to ty vnimas?

dadia
8. jún 2021

To je smutne, no mozno mate len teraz take obdobie.Preco myslis,ze si pre neho krava?

30ericka
autor
8. jún 2021

@hederamonstera jasne, uz som mu to vravela, ale ako moc sa nezmenilo

marseillefan
8. jún 2021

A ty mu dávaš pocítiť, že je pre teba jediný, atraktívny a boh?

30ericka
autor
8. jún 2021

@dadia to uz mame dlhsie..aj dva roky.. lebo jeho spravanie tomu nasvedcuje.. taky je chladny

30ericka
autor
8. jún 2021

@marseillefan vies co ano, ja ho stale aj pochvalim, aj mu hovorim, ze je sexy, aj mu napeciem nieco co ma rad, proste staram sa aj o neho

a_adamcova
8. jún 2021

@30ericka Tak toto poznám. Myslíme si, že keď priberieme, tak sme už pre chlapa menej atraktívne. Tak u mňa je to asi naopak. Schudla som 30 kíl (mala som nadváhu, takže to neni o tom, že by som teraz vážila 40 alebo niečo podobné), no a muž sa ma ani nedotkne. :/ A to doslova. Vidí, že iní chlapi, by o mňa aj prejavili záujem, ale s ním to proste nič nerobí. Tiež som mu to už povedala, ale nič žiadna zmena. Nespali sme spolu 3 mesiace :O Už keď som veľmi protestovala, tak to akože raz pretrpel, a odvtedy opäť nič :(

30ericka
autor
8. jún 2021

@a_adamcova ach :( ja mam pocit, ze kazdemu chlapovi sa po case zunuje zena, to je jedno ze ako velmi je sexy, proste uz ho omrzi po rokoch a chcel by nieco ine

eliskadad1
8. jún 2021

možno nejaká zmena by pomohla. ja ti verím, že sa musíš cítiť zle, no ja by som vyskúšala všetky možné ženské zbrane

ckocka
8. jún 2021

@30ericka Každému nie. Sme spolu vyše 20 rokov, pribrala som, roky sú poznať. Na jeho záujme o mňa sa to nijako neodráža.

30ericka
autor
8. jún 2021

@ckocka to je super! 🙂

elizabet173
8. jún 2021

@30ericka atraktivnost ale nie je len o vzhlade, ale o celkovom prejave, vyzarovani. Samozrejme, ze je dolezite sa o seba starat- postava, vlasy, zuby, nechty, oblecenie, ale nemenej dolezite je spravanie, sposob komunikacie. A napokon to, ze muz si nikdy nesmie byt zenou celkom isty, vzdy by tu mal byt priestor, aby o nu mohol bojovat. Nikdy by ten muz nemal byt jedinym zmyslom jej zivota, mala by mat zivot svoj, do ktoreho ten muz patri. Nepasovat sa do role jeho matky, opatrovatelky, upratovacky a kucharky v jednom. Brala si predsa dospeleho muza, mala by sa k nemu spravat ako partnerka. Ty si ale spojila dve veci - jednou je, ze mas pocit, ze muza nepritahujes, ze mate intimne chvile velmi zriedka, ale za tym moze byt aj zdravotny alebo psychicky problem. No pises, ze si o tebe mysli, ze si krava. Preco si to myslis?

elizabet173
8. jún 2021

@30ericka a tiez si myslim, ze kazdemu muzovi sa zena nezunuje po rokoch. My tahame len druhe desatrocie, ale moji rodicia vyse styridsat rokov a stale spolu ako milenci. A takych parov poznam viac, skratka sa nasli. A nezunoval sa aj on tebe? Tak ma to napadlo, ked si zalozila diskusiu Aky muzi nas pritahuju

dadia
8. jún 2021

Mozes byt krasna prekrasna,ale ak sa k sebe nespravate pekne,alebo casto kricis,frfles,vycitas,tak ta chlap chciet nebude.

szdan
8. jún 2021

@ckocka presne, to nie je o rokoch a kilach. Je kopec chlapov, ktorí podvádzaju krásne manželky, ktorí podvádzaju od začiatku...
Problém je asi skôr vo vzťahu

30ericka
autor
8. jún 2021

@dadia ano, je to pravda, ze kricim :(

30ericka
autor
8. jún 2021

@elizabet173 nezunoval sa mi 🙂 ale diskutovat o vselicom mozem predsa. aj so zadanymi kamoskami rozoberame chlapov a to neznamena, ze ich chceme opustit alebo podviest

dadia
8. jún 2021

@30ericka toto maju aj moji znami.Su spolu roky rokuce,mali krasny vztah.Ona zacala postupne nieco jemu vycitat,on nemal chut nic napravit a viem,ze spavaju spolu minimalne.Takze je to aj o tom.

michaela.g
8. jún 2021

Nema tak okolo 40-50 rokov? Vraj mavaju prechod, aj moj je taky prispaty obcas 😝

nominativ
8. jún 2021

A sama pre seba sa cítiš ako bohyňa?

ckocka
8. jún 2021

@nominativ Áno, základom spokojného života je byť spokojný sám so sebou. Nikto iný ma nemože presvedčiť že som hodnotný človek, ak dobré hodnotenie nevychádza zo mňa samej.

dadia
8. jún 2021

@30ericka myslim si,ze je to tym.Zazila som to.Mali sme pred niekolkymi rokmi našťastie kratke obdobie hadok.Ja som stale vyryvala,stale mi nieco vadilo.Samozrejme sa to ukazalo aj v spalni.Aj to som vycitala,aj to ,ze sa na mňa ani nepozrie,len tak ma nepohladka.Ja som mala problem a ventilovala som si to na nom.Vedeli sme sa aj porozpravat,ale furt som vycitala.Raz mi povedal,ze uz sa ani domov netesi,lebo vie,ze budem zduta.Toto bola pre mna facka,ktoru som potrebovala a som za nu vdacna.Zmenila som to,ukludnila som sa a hned je to vo vsetkom lepsie.

marcellka32
8. jún 2021

Každému chlapovi sa zunuje žena po rokoch... nemáš pravdu, včera sme mali 15. výročie sobáša a každý deň mi dava najavo lásku činmi....na vzťahu treba pracovať stále a obaja, spoločne trávenie času...sama pre seba sa cítiš atraktívne? Vôbec pre neho nemusíš vyzerat ako bohyňa (ani ja nemám miery modelky), hlavne vzájomný rešpekt a úcta navzájom, hľadanie kompromisov je dôležité

30ericka
autor
8. jún 2021

@nominativ niekedy sa citim pekna, niekedy nie.. ved nie kazdy sa stale citi dobry a sexy

trixi12
8. jún 2021

no pozri... chápem, že občas sa posťažovať treba, ale to pomôže len jednorazovo... treba niečo robiť. Mužovi sa nesťažuj, nevyčítaj, nebuď nepríjemná, miesto toho si začni život užívať, taká aká si, lebo si krásna. Nepoznám ťa, čiže neviem, ako sa o seba staráš, takže nasledovné ber ako všeobecné rady. Ráno vstaneš, choď do kúpelne, pozri sa na seba do zrkadla, usmej sa a povedz si: som krásna, a je jedno, či si to niekto všimne alebo nie, ja to viem. V kúpeľni stráv o 2 min viac ako obvykle, možno dnes máš náladu na jemný či výraznejší make up, alebo na ten "lepší" účes, ktorý sa ti tak veľmi hodí. Pusti si obľúbenú pieseň, ktorá ti spraví náladu. Možno dnes je ten správny deň na kúpu tých šiat, čo sa ti už dlho páčili, alebo trička, či dačoho iného, v čom vyzeráš super. Možno je čas vyhodiť tie pohodlné, ale staré tepláky, čo aj tak nosíš len na doma. Alebo si nájdeš hodinku na robenie niečoho, čo ťa baví, a ak nie, tak si aspoň pri nákupe potravín kúp aj ten kvet, čo si si priala dostať, daj si ho doma do vázy a teš sa z jeho krásy. že máš nejaké to kilo navyše? no a? ani nevieš, koľké ženy by ti závideli, lebo pribrať chcú, ale nedá sa. A keď sa budeš dobre cítiť ty, o pár dní si možno aj muž všimne, že si nejaká "krajšia", a ak aj nie on, aspoň tvoje okolie určite.

tulipanicek
8. jún 2021

@30ericka Tiež si nemyslím, že každému mužovi sa jeho žena zunuje. My sme spolu vyše 15 rokov a vôbec to tak nevnímam. Práve naopak.
Teraz čítam, že kričíš. To ako po mužovi?

katpizur
8. jún 2021

@marcellka32 suhlasim, je nutne pracovat na tom, ale obaja musia ak ma v tom vztahu byt stale aj po rokoch iskra 🙂

nominativ
8. jún 2021

@30ericka ja sa pýtam len pre to, či sama sa neponizujes, ako vyzeráš a presviedčaš o Tom aj svoje okolie.

A dáš sa pre neho niekedy "do gala" alebo tak?

Ja ti ale veľmi neporadim, ja som s mužom 8.5 roka a skôr mi lezie na nervy, že vkuse nejaké komplimenty a aká som nádherná, úžasná, dokonalá, bohyňa a bla bla bla. Už som naň vybehla, že max raz za dve hodiny chcem niečo také počuť.

... sebakriticky som čistý priemer ženy...

elizabet173
8. jún 2021

@30ericka nie, tak som to nemyslela, že nemôžeš diskutovať o chlapoch, robíme to tiež