Prdenie vo vzťahu

18. okt 2023

Ahojte podľa mna takato tema tu ešte nebola ale ke to problem ktorý ma trapi. Priateľ dost prdi, nemá problem si pri mne nahlas prdnut. Chapem že je to prirodzene a bla bla ale mne to proste vadi. Minule som sa ho spýtala či si nemôže ísť prdnut na wc a povedal na to “sory”. Ma 30 rokov a podľa mna ziadnu vychovu.🙈

syslik81
18. okt 2023

stane sa ze "ujden " to sa da odpustit,ale aby predomnou alebo hocikym pustal vetry si neviem predstavit ..i ked sa vravi,ze az vtedy je to ozajstny vztah pre mna big no... aj moja 9 rocna vie ze ma ist vedla alebona wc

zuzanna33
18. okt 2023

V manželstve sa to len zhorší keď si človek zvykne a nemá v sebe výchovu (videl to doma ako vzor)a to prdenie je ešte slabí odvar ale slušnosť určite patrí k životu ale k niektorým jedincom nie.Zmenu nečakaj a vaše deti budú len kópiou hlavne chlapci

h2
18. okt 2023

Ale bola tu už takáto téma a nie raz. Jednu si pamätám, že bola aj vtipná, skúsim pohľadať.

solange7
18. okt 2023

Teraz si predstavujem, ako k vam niekto pride a pouzije vasu zaprdenu toaletu. 😀

ivik4
18. okt 2023

Za mma je to uplne nechutne . Ok niekedy sa moze stat, ale vyslovene prdiet medzi sebou ,to nie 🤢. Nechcela by som aby sa mi tym chlap zhnusil. Ten moj ide prec

dadka128
18. okt 2023

Taketo veci neriešim, prdkáme si spolu , samozrejme, že je to neslušné robiť medzi cudzími ľuďmi... nehladaj problémy kde niesu, .. podla mňa to ku vztahu patrí

autor
18. okt 2023

@dadka128 podľa mna teda nie. Do mna matka vstiepovala etiketu a platí u mna aj vo vztahu.

ivik4
18. okt 2023

A samozrejme nikdy som mu nepovedala nech ide prdiet inam, ide sam od seba

zafir01
18. okt 2023

Sme spolu 17 r. Nezenieme to do extrému , nesedime vedľa seba a nepoprdkavame si do rytmu . Ale keď niekomu ujde ,druhý sa naňho pozrie a buď s varovným prstom spomenie gretu thunbergovu ,a "hádame sa " o množstva metánu ,ktoré sme za deň vypustili a prispeli ku globálnemu otepľovaniu ..
Prípadne sa jeden na druhého pozrieme a povieme si " aspoň bruško nebolí " .samozrejme po " nehode " dotyčný vždy povie pardon . Učíme tak si deti .
Aké teda keď je zjavné,že sa " niečo chystá " ideme každý väčšinou von ,alebo mimo izbu

bessie12
18. okt 2023

Mne to bolo na začiatku vzťahu trápne, ale teraz už nie. Veselo si spolu prdíme a ešte sa z toho aj smejeme a jeden druhého sa pýtame co sme také jedli, keď to v očiach "štípe"😂 ale len doma. V spoločnosti sa kontrolujeme.
Apropo kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí 🤷‍♀️

miadi
18. okt 2023

Bola tu vela krat Tato tema raz sa 14ka stazovala na mamu ze prdi. Napisala som ze moze mat zdravotne problemy neprislo mi ok ako opisovala vlastnu mamu ze je nechutna humusacka. A hnet mi tu jedna napisala ze zijem v ghette a som hnus ked nejdem niekoho ukamenovat . Ze urcite trubim kade chodim. Ze ona si v zivote neprdla ani pred muzom. To musi byt rachot ked taky clovek spi .😜 co ti poradit dospeleho cloveka nezmenis. Jednoduchsie bude najst niekoho co nema vetry alebo sa vie lepsie ovladnut a vypusti ich mimo teba.

zanka777
18. okt 2023

@zafir01 😂😂😂👌

minenkak
18. okt 2023

Keby si vedela čo ja mužovi robím tak by si bola rada ,že len nahlas prdí

rebrambora
18. okt 2023

Praveze tychto tem je tu vela.
Neviem si predstavit zit v stabilnom vztahu a neprdiet pred sebou 😀 sorry.

t1nusa
18. okt 2023

preboha to nemyslíš vážne 😂🙈🙈 mne to teda príde úplne normálne, čo ho má chudáka rozdrapiť? alebo ma hneď utekať na záchod kvôli tomu? 🤨

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valeria_h
18. okt 2023

My prdíme spolu ostošesť 😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milos81
18. okt 2023

Myslím si, že ak vo vzťahu nie je dôvera a úplná otvorenosť, k nejakému prdeniu pred sebou asi nikdy nedôjde, je to aj taký spoľahlivý ukazovateľ a občas to môže byť aj celkom sranda, najmä ak ste škodoradostní😁 snáď to ešte niekedy zažijem 🙂

stankadu
18. okt 2023

No u nás by ťa "šlak trafil" 😀 my si s mužom prdíme a dcéra mladšia takú občas grgne, že to určite aj susedia vo vedlajšom dome počujú 😂 No hádam nám brucho rozdrapí?

valeria_h
18. okt 2023

@sheila121 Aj Alexandrovcov 😁

minenkak
18. okt 2023

Moje decko od malého mala tak prdí , že by sa to dalo lopatou vyniesť a vždy pri vianocnej večery aj teraz keď je to dospelý človek a tie oči pri tom, bože ako ja milujem prdy svojho muža a dieťaťa

sickynickyobsadene
18. okt 2023

🤣🤣 prvé príspevky ma vystrašil!! Tie ďalšie má už ukludnili.

janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valeria_h
18. okt 2023

@janka2000 Máme to rovnako 😃

minenkak
18. okt 2023

@janka2000 presne nám ešte aj decko keď príde na návštevu,ono sedí na záchode, ja na vani muž stojí vo dverách a rozprávame sa

janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
18. okt 2023

Bola a nie jedna, stále ju admin zmazu

marseillefan
18. okt 2023

V South Park bola taká epizóda, kde ľudia v čerstvom vzťahu zadržiavali prdy a dostalo sa to až do takého štádia, že potom vybuchovali. Takže odmietam riskovať...