Práva láska

14. aug 2024

Práva láska vaše storytime o vašich posledných partneroch ktorých môžete nazvať pravou láskou, prosím píšte aj vek v ktorom ste ich spoznali, moc ďakujem (teším sa na čítanie)

lenus81
14. aug 2024

Prvá, tá pravá a jediná bola v 15rokoch,chodili sme spolu 8 rokov a 20 rokov sme manželia.

thirstymonk
14. aug 2024

Spoznali sme sa v školke, 20 rokov života sme sa neznášali a 11 rokov sme spolu, z toho 7 rokov v posvätnom manželskom zväzku 🙂

Pravá láska je v tvojej hlave. Tvoje slobodné a rozumové rozhodnutie chcieť druhému dobro. Žiadna chémia - tá vyprchá. Žiadna krása - tá s vekom zmizne. Ale tvoje rozhodnutie nemusí zmiznúť nikdy. Závisí od teba.

minenkak
14. aug 2024

Tá pravá a jediná je k sebe samému

lonely66
14. aug 2024

@thirstymonk veľmi pekne napísané. trošku by som to upravila, že pravá láska závisí od oboch. darmo sa jeden snaží, aby ten druhý bol šťastný. ak mu to nie je mesiace, roky opätované, aj tá jeho pravá láska časom vyprchá... o vzťah sa musia starať obaja.

modrykolibrik
14. aug 2024

Prava laska prisla u mna v 35 a u muza v 33. Nevymenila by som ho za nic. Nuz ale cakat ma nechal velmi dlho 😀

autor
14. aug 2024

@modrykolibrik To nevadí 35 nieje až tak veľa a hlavne že prišla, niektorý ľudia ju nespoznajú nikdy .

i_vu_li_cek
14. aug 2024

Ahoj. My sme sa spoznali na letnej brigáde. On mal 21, ja 19. Obaja sme po dvoch mesiacoch vedeli, že k sebe niečo cítime a v predposledný deň brigády sme sa to rozhodli vyjaviť (bez toho, aby sme sa o tom vopred rozprávali, skrátka sme cítili, že je čas). On rozmiestnil po kancli útržky citátu z jednoho romantického filmu. Mala som ich nájsť, poskladať a zodpovedať na otázku. Ja som priniesla sviečky a kým bol preč, poukladala som ich do tvaru srdca a zapálila...už sme spolu roky a stále sa smejeme, že sme po sebe nepoupratovali, ale šéf bol v takom zhone, že si nič nevšimol. :D
Držím palce v romantických životoch teba aj všetkých nekonfliktných prispievateliek na MK.

domkakvet
14. aug 2024

@thirstymonk presne tak, super napisane a @minenkak, tak to sa musis mat dost zle.

minenkak
14. aug 2024

@domkakvet a prečo????

domkakvet
14. aug 2024

@minenkak ked vidis najvacsiu lasku sama k sebe.

minenkak
14. aug 2024

@domkakvet a ku komu by mala byť,musíš v prvom rade milovať seba a až potom dokážeš naozaj milovať iných aby boli slobodní

minenkak
14. aug 2024

@domkakvet a čo je na tom zlé

domkakvet
14. aug 2024

@minenkak no to je pravda, ale ked uz najdes tu svoju polovicku, tak by si tu mala byt predovsetkym pre nu.

minenkak
14. aug 2024

@domkakvet a čo niečo iné píšem

domkakvet
14. aug 2024

@minenkak tak potom dobre ☺

adkoalauri
14. aug 2024

On prišiel z Ameriky, ja som cestovala domov zo školy. Stála som pri zadných dverách v autobuse. Mal vyšportované telo,slnečné okuliare,šiltovku. Autobus bol tak plný,že nastupoval zadnými dverami. Trikrát ma pozdravil, bol to chlapec z dediny. Keďže som ho nespoznala,len som sa popozerala okolo mysliac si, že si ma niekým pomýlil. Neodzdravila som. Keď sme po hodine cesty vystúpili, dal si dole okuliare. Hanbila som sa ako pes. Spolu sme išli domov, rozprávali sme sa ale nič. Pár dní na to začal vyzvedať od brata,keďže spolu hrávali stolný tenis,či mám niekoho. A ten mu povedal, že on nevie, nech sa na to spýta mňa. Začali sme sa stretávať, chodiť na prechádzky, lenže on už mal kúpené letenky a išiel do Anglicka na pol roka. Ja posledný rok štúdia tu, on vonku. Každú nedeľu volal,písal nádherné listy, boli to krásne chvíle.Tak nejako to začalo pred 22 rokmi, sme 15 rokov manželia. Ja tvrdím, že tá chémia a ako on hovorí, tá vôňa tam stále je.

naneta258
14. aug 2024

@adkoalauri to je krásne 🙂