Práca verzus vzťah

17. sep 2024

Nejaký ten rok som vo vzťahu no moja otázka je čo by ste si mysleli o mužovi ktorého sa pýtate čo cez víkend? Odpovie… že mi to dá koncom týždňa vedieť… všetko podriaďuje práci a vlastne v sobotu bude istotne pracovať …necítim tu žiadnu istotu..

robertoo1
17. sep 2024

Ahoj dosť smutne že nemá čas na rodinu.

barka1
18. sep 2024

Ale veď istotu máš - bude pracovat. Len tebe sa taká istota nepáči.
Ja už by som si nič nemyslela, ale konala by som. Rozhovor. Ako si predstavujem budoucnost s ním, co by som chcela a co nie, co mozem ponuknut a zaujímalo by ma, co na to on.
Podla vsetkeho asi nemate deti, takze by som kludne volila rozchod.

anketkarka
18. sep 2024

Prioritou toho pána je práca. Tak to bude asi od začiatku vzťahu. Prečo si očakávala, že sa to nejakými rokmi zmení?

marcellka32
18. sep 2024

Necelý rok vo vzťahu by muž nemal ešte dokázať dýchať bez teba (obrazne povedané), tešiť sa na teba každú voľnú chvíľu

sissy27
18. sep 2024

Nie si prenho dolezita, si len nieco, co vyplni volny cas ak nahodou nejaky je. A ver mi, ak chlap chce, tak si ten volny vikend vie spravit…

alexis617
18. sep 2024

Nehnevaj sa ,ale podľa mňa na tom není nič zlé keď si buduje karieru a snaží sa mať určitý príjem do budúcnosti bude ťa vedieť aspoň finančne zabezpečiť prepáč ale v dnešnej dobe je všetko dosť drahé v mojich očiach vyzerá ako solidny partner do budúcnosti čo by si mala s takého čo by ti sedel pri zadku a žili by ste od výplaty k výplate ?

melanta
18. sep 2024

Pozri, sú ženy, ktorým by také niečo nevyhovovalo. Patrím medzi ne, nechcela by som mať muža preč v noci či cez víkendy, či dokonca celý mesiac preč. A potom sú ženy, ktoré to vnímajú tak, že aspoň sa muž stará o financovanie rodiny, aby sa mali dobre. A že muž nie je s nimi a ich deťmi, to berú ako daň za to. Niektorým vlastne stačí, že muž nosí peniaze domov. Je ideálne nájsť si partnera, s ktorým ste na jednej vlne.

alexis617
18. sep 2024

Ja som bola ako ty kedysi som chcela nech je môj muž hlavne somnou doma ale teraz mám už svoj vek a kde čo prežité robím denne 11 hodín 5 dní v týždni prídem uťahaná domov a zas je všetko na mňe domácnosť,úlohy s deťmi ,nákupi môj muž si zvykol že chcela som aby kedysi bol doma a mal len 8 hodinový pracovný čas a stále s tým argumentuje ,že práve toto som od neho chcela daj si pozor aby si tak neskončila aj ty

autor
18. sep 2024

@alexis617 obaja pracujeme veľa ,a dosť dlho preto si vikendy cením a posledné čo chcem je počuť že ešte aj v sobotu bude robiť …a večer pôjde na hokej,futbal akoby nič… podotýkam nebývame spolu .. naoplatku v nedeľu keď nebude mat žiaden program bude čakať že budem k dispozícii lebo bude sam doma a nebude vedieť čo so životom .. takze toto nie je otázka peňazí žeby ten jeden deň ho obohatil… a ešte slovami “či mám lepší program” ako ten žeby on pracoval

alickapusinka
18. sep 2024

Nájdi si chlapa pre ktorého budeš prioritou nie takého čo budeš ešte žobrať aby s tebou cez víkend bol a ten si zmysli v sobotu mať robotu a večer s kamarátmi.Pre kamarátov si čas nájde pre partnerku nie.Vieš kto chce hľada spôsob kto nechce hľada dôvod.Nie si pre neho nič lebo chlap ak ťa miluje tak si čas pre teba najde každý deň za predpokladu že vás nedelí 500 km.Takže nema ťa za nič zbytočne stracaš čas.Nie si jeho priorita.Aby priateľ mal na mňa čas v nedeľu 3 hodiny to je aký vzťah.Už by bol ex.Toto sa ani neda nazvať že je to tvoj priateľ.Je to asi kamarát ked má svoje mužske potreby a vtedy pride má na teba čas ale ináč nevidim v tom žiaden zaujem o teba.TY máš program ON to zruši ak by s tebou chcel byť miloval ťa a ľúbil ako TY jeho tak by ťa vyhľadal každu voľnu chvíľu.Podľa mna sa zbytočne vnucuješ.Nájdi si takeho pre ktoreho budeš prva a jedina TY. A nie na 3 mieste a na prvom práca na druhom kamaráti a na treťom TY ak má svoje potreby.Tu ani nie je čo končiť ak nič ani nezačalo to čo TY nazyváš vzťah pre neho je to len sex.Môj osobný názor

marcellka32
18. sep 2024

@alickapusinka tu súhlasím

vilma7
18. sep 2024

Kef som bola slobodná, žila som pre prácu.. priority ľudí sq často menia ich situáciou. Takže otázne je, ako by to pán riešil, ak by ste si založili rodinu a či vôbec nejakú chce. .ja musím a pracujem aj napriek rodine aj cez víkendy, lebo to odnáša moja práce, ktorú mam veľmi rada a nás živí. Ale zas si.to vynahradzujem s deťmi cez týždeň. Nepracujem samozrejme každý víkend.
A deti si zas ten čas užijú s oteckom.

astronaut321
18. sep 2024

Peniaze nie sú všetky.

alexis617
19. sep 2024

@astronaut321 ale lepšie sa plače v mercedese ako v trolejbuse a nemysli si ,že som zlatokopka na ten mercedes som si sama zarobila tvrdou prácou a usilovnosťou

astronaut321
19. sep 2024

@alexis617 Preto vravím, že nie sú všetky 😂😂

dextersk
19. sep 2024

@astronaut321 nechcel si povedat skor vsetko ? :D

trisha_r
19. sep 2024

Všetko je prednejšie ako ty.... Záleží či to chceš od života alebo nie

astronaut321
20. sep 2024

@dextersk nie nechcel

lucia147852
20. sep 2024

@alexis617 to že máš blbca muža neznamená, že top vzťah je s workoholikom, ktorý nevytiahne päty od pc. A nechápem prečo je všetko na tebe, keď tvoj mužik je očividne doma skôr… čo robí?

sense
20. sep 2024

Nie nechcela by som vzťah keby mám do piatku večera čakať či si milostivy nájde na mňa v sobotu alebo nedeľu cas
A keď si žiaden program nenájde tak si spomenie že existujem.
Nie si pre neho dôležitá , si len prostriedok na vyplnenie času keď nič nema

autor
20. sep 2024

@sense a ono to aj tak dopadlo …ja som skončila doma s teplotami a on sa nezabudol vyjadrit že síce do tej prace v sobotu nepôjde ale na poobedie už má program ..rozumej od 12 do dobrej 21 ale že má strašne ľubi… a chce byt so mnou cez víkend (neviem kedy?!) no za mnou neprišiel keď som mu povedala ako zle sa cítim.. aj to o niečom hovorí

sense
20. sep 2024

Áno to hovorí veľmi veľa o Tom ako berie on vás vzťah s čo k tebe cíti s je len na tebe ako sa k tomu postavis

luccija
20. sep 2024

Koľko máte rokov?inak to berie človek v 30 tke a, keď máte 50 r.Preco nebyvate spolu?
Bude pracovať...no tak ma zákazku, je živnostník, workoholik neviem na to je sto odpovedí...je dôležité, aby si aj ty mala kamarátky, hobby a nečakala či on bude mať čas...ženy sa často neprimerane upnu na mužov.Ber si z neho príklad a budúcu sobotu si niečo naplanuj bez neho.
Načo mal prísť za tebou, aby ochorel?Ženy su iné muž je chorý hneď by mu utekali robiť čaj, spoločnosť, pomaranče🙂musíme si brať nieco z ich sebeckosti, pohodlia

@marcellka32 píše nejaký rok...tak asi viac ako rok

autor
20. sep 2024

@luccija po 30,spolocne byvanie sa riesi…
No lenze tento vikendovy program je kazdy tyzden a led clovek cez tyzden sa malo vidi lebo pracujeme a z tych restauracnych posedeni ja vela nemam tak sa tesim aspon na vikend ale z toho je nic ….

luccija
20. sep 2024

Tak to je blbé. ...keď mu je priorita všetko iné ako ty.Tak si na nedeľu určite sprav svoj program a nečakaj, že nemá futbal, hokej a má čas na teba

alexis617
20. sep 2024