Pozerám si profily svojich ex

21. jan 2023

ahojte. Mam taky problem, ktory ma velmi obtazuje. Kazdy den niekolkokrat si musim pozerat profily niektorych svojich ex a tak. Aj ked nemam ucet na danej socialnej sieti, viem si nieco vyhladat na internete a obcas si urobim ucet, aby som si to cekla a hhned ho zrusim. Nie je to normalne viem a velmi ma to obtazuje. Verte mi. Kazdy bozi den si hovorim nie , dam si ultimatum, ale stale ma to nutka si to pozerat. Ide ma z toho porazit. Zeny prosim vas...nejake osvecene rady ako to nerobit? Budem vdacna

ttonicum
21. jan 2023

Najst si iny konicek 😀. Vseobecne obmedzit pouzivanie telefonu, zamestnat si hlavu a ruky niecim, kde nemam cas rozmyslat nad niecim inym..

anavixy
21. jan 2023
dagmarovita
21. jan 2023

Musis vydržať podľa mňa, postupne. Uvedomiť si strácaš čas, ze to je slepá ulica, mas vymedzený čas života, cenný čas, ktorý mozes vyuzit inak. Ale je dobré, ze si to uvedomuješ. Radsej si zacvič z youtube nieco, urobis nieco dobré pre seba, zahodit to co ťa zdržuje od Tvojich cieľov. Je to ale tazké, nutkave konanie

pielka
23. jan 2023

Čo ti to dáva? Aké máš pocity, keď si to pozrieš? Čo pri tom cítiš? Myslím, že tieto otázky si musíš zodpovedať a postupne si uvedomíš, že nie je to pre teba prospešné, že ti to viac menej len ubližuje.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz