Pozerajú sa vaši muži po iných ženách?

20. jún 2021

Myslim, ze spolu niekde ste a postrehnete, ze sa Vas muz/priatel pozrel po inej
Ako to vnimate a znasate? Ste s tym ok?

Dik

patka06
20. jún 2021

úplne normálne - som s tým ok ...veď aj aj sa pozriem na iného chlapa

77daniela77
20. jún 2021

Ano.

pininka1
20. jún 2021

Ano, aj spolu a zhodnotime co a ako.

vevesh
20. jún 2021

Nie, nepozera a za nas vztah sa obzrel asi jeden jediny krat🙈a pokial to je obzretie, nevadi mi to. Pri cumeni, ostrom sledovani a inych podobnych opisoch, ano, to by mi vadilo...

blondiee83
20. jún 2021

Jasné, však oči máme na to, aby sme pozerali. Sľúbili sme si vernosť, nie slepotu.
Resp. sa zvykne ešte hovoriť -menu si kľudne pozeraj, ale večerať budeš doma 😁😁
Ak máš zdravý vzťah, navzájom si dôverujete, nevidím problém v tom, že ten druhý sa pozrie aj na iné osoby. Ty sa nepozries na sympatického muža?
Samozrejme je iné, ak muž vyslovene cumi na inú ženu až tak, že je to nepríjemné...Ale teda mne sa také ešte nestalo...

july0
20. jún 2021

áno pozerá normálka.

mamamasama
20. jún 2021

Pri mne nepozera, mimo mna, neriesim

petamich
20. jún 2021

ked sme spolu ani velmi nie, obcas mu ocko ujde a to je taky nenapadny 😂 a ked je sam isto sa pozrie, ja tiez ze ano

nezabudka3391
20. jún 2021

ano pozrie sa, ved aj ja sa pozriem nevidim na tom nic zle pokial ju neocumuje kazdu chvilu a neslinta tak ok

july0
20. jún 2021

@petamich 😂 môj sa tiež snaží nenápadne až mi to príde také smiešne 😂

petamich
20. jún 2021

@july0 mne tak isto a najviac, ked mu potom poviem, ze ta mala "ale dlhe tie nohy" tak pozrie na mna s vyrazom v tvari pristihnuty pri cine - a ze ktora nevsimol som si 😂😂😂

nttnnt
20. jún 2021

pozre sa jasne ale to len tak chvilkovo aj ja sa pozrem ale keby vyslovene cumi stale bez hanby ze vedla seba ma manzelku tak dostane po zatylku ocapek :D :D zatial este nedostal :D

elizabet173
20. jún 2021

úplne normálne to beriem, je zdravý, normálny muž. Písala som ešte v inej téme, že ho aj upozorním - pozri tamtá je aká dofúkaná a pod. Tak isto sa aj ja obzriem, veď je to normálne, nie zase že by sme narážali na ulici do lámp. čo si ideme krky vykrútiť, ale obzrieť sa obzrieme.

katpox
20. jún 2021

Ano.Jak sme spolu chodili, sama som pokukovala po chalanoch a navrhla som, ze "" pozerat, ale nechytat",", 😀😀 a muzovi sa to tiez zalubilo,... 😀😀

anonym0001
20. jún 2021

Ano, vsetci chlapi pozeraju po zenach. Aj ja pozeram po chlapoch 😀

kkovacovak
20. jún 2021

Áno pozerá. Ako každý zdravý muž. Niekedy spolu hodnotíme tým babám zadky 🤔 a niekedy sa snaží tváriť že sa nikam nepozerá 😄 Bolo by čudné keby sa nepozeral

kisskiss
20. jún 2021

Kategória témy Rozpad vzťahu? To musí byť ale nejaké uslintané očumovanie a nie pozeranie.
A s partnerovým pozeraním sa po ženách som OK, podla mňa to robí každý človek.. aj ja sa pozriem aj dvakrát, po chlapoch, aj po ženách.. som vizuálny typ, keď sa mi niekto zdá krásny, je mi jedno či je chlap či žena :D ženy ma sexuálne vôbec nepriťahujú, ale proste sa mi už stalo, že som videla tak peknú ženu, že som sa musela nútiť prestať pozerať a ohúrene skúmať jej črty 😂

orta
20. jún 2021

nech sa pozrie, ved slubil mi vernost, nie ze sa na ziadnu nepozrie, aj ja sa pozriem a neriesim 🙂

renab
20. jún 2021

Ja to ani nesledujem. Ak sa aj pozera, nekomentuje a uz vobec nepozera s umyslom si nieco zacat, takze mi je to jedno. U nas je absolutna dovera.

number19
20. jún 2021

Poznam par, kde muz diskretne pozeral. Zena super citliva na to, vzdy kazdu taku skritizovala (vzdy vsetko prilis male, alebo prilis velke, alebo prilis dlhe, alebo prilis kratke a vzdy samozrejme blba jak tago).
Chlap sa raz pod vplyvom trosku nastval a povedal: pocuj ak schudnes 10kg, spravis si normalne vlasy, lepsie sa nasminkujes a pokecias so mnou o niecom inom ako o po okolo chodiacich babach, tak z teba nespustim oci...
Uz spolu nie su.

titla
20. jún 2021

Ano, pozrie sa. Je zenaty, nie slepy. A ja sa tiez pozriem, aj za peknym chlapom, aj za peknou zenou. A o 5 min si uz nespomeniem.

kiwi3
20. jún 2021

ja mam asi divneho, lebo sem ako prva napisem, ze nepozera. dnes som mu dokonca "musela" hovorit, ze jednej zene trcalo prso, ked isla okolo. ale ja tiez vacsinou nekukam po ludoch vonku, ani znamych si casto nevsimnem. a mozno to je aj tym, ze sme z ba, vnimam to tu ako nepisane pravidlo - neocumovat ostatnych.

marca12
20. jún 2021

Nesledujem to,ci pozera,ak aj pozera,tak diskretne,lebo si to nevsimam. Sme ludia,vsimneme si opacne pohlavie aj ja sa pozriem. Pokial partner doslova nevisi pohladom a neslinta po okoloiducej,tak je to ok

janulka1802
20. jún 2021

Moj sa pozrie, hlavne pri šoférovaní mu sem tam mykne hlavou, ale ja to absolútne neriešim. Vačšinou to obrátim na žart, že či nezastaví a nepojde pomocť nejakej slabej žene s nákupom, kočíkom atď... Pokiaľ to nerobí v kuse a nejako chlípne nekomentuje, tak mi to nevadí. Zato známa má muža a ten ide oči nechať na násťkach a patrične ich komentuje a pripomína jej, že aj ona by mala tak isto vyzerať po 3 deťoch v 40-ke. Tak ten by mal pri mne rýchly koniec!!!😁

katkamatka7
20. jún 2021

Áno, pozrie sa. Aj spolu cez naše vytrenovane čítanie myšlienok vieme, že si navzájom dôverujeme. Z opačnej strany: tvrdiť, že sa po mne nepozrú iní muži, by bola lož.

number19
20. jún 2021

@kiwi3 No neviem, ja osobne nemam z ba skusenost, ze tam je nepisane pravidlo - neocumovat ostatnych. V porovnani s inymi mestami kde som zila...BA je v tomto asi najhorsia...

kiwi3
20. jún 2021

@number19 tak asi len slusnejsi ludia to dodrziavaju. Ale uz som teda videla na ulici vselico a nikto sa nad tym nepozastavoval.

number19
20. jún 2021

@kiwi3 Aj ja pochadzam zo slusneho prostredia.
Ale teda co som v BA videla, tak nikde inde...bez zabran...

moonlight1210
20. jún 2021

Jasne, za sa pozrie.
Neriesim.

jana_eyre_2
20. jún 2021

Samozrejme som si pár krát také čosi všimla, ale nikdy to nerobí okato, nekomentuje, len ukradomky pozerá na dlhonohe slecny.. tak mi to vyhovuje.. nemyslím že by mal byť slepý, ale ak sa mu ktosi páči príde mi slušne že si to nechá pre seba.. tak isto sa aj ja pozriem na pekneho muža ale nerobím to okato.. nikdy som okato nikomu neukazovala že sa mi páči ani keď som bola slobodná.. také flirtovacie správanie mi bolo vždy nesympaticke či pri mužoch, alebo ženách ..