Povedali ste milencovej manželke, že ju podvádza?

lepabrena
23. jún 2023

Čaute, už ma nebaví byť len milenka, ale keď ho nemôžem mať len ja, tak nechcem, aby ho mala žiadna. Povedali by ste jeho žene, že ju muž podvadza?

maminkasisa
23. jún 2023

alenah31
23. jún 2023

@lepabrena Otázne je či to ona vie alebo nie - bola by si prekvapená koľko podvádzaných manželiek vie o tom, že manžel má milenku. To čo tebe tlačí do hlavy je jedna vec - to ako skutočne doma žijú a aké majú dohody medzi sebou je vec druhá. Ostatne vedela si, že je zadaný tak čo riešiš??

vikiki29
23. jún 2023

@lepabrena rob ako myslíš, ale kludne sa môže stať, že dosiahneš presný opak toho čo chceš dosiahnuť 🤷‍♀️

banderaska29
23. jún 2023

som tu iba kvôli komentom 😀

queen_mary
23. jún 2023

Vacsinou tu pisu, ze by to mala vediet😊

pribinak
23. jún 2023

🍿

svetlonos
23. jún 2023

@lepabrena
no ty si ina hyena bezcharakterna. Nie nepovedala! Mam velmi dobru kamaratku, ktora mala podozrenie, ze ju muz podvadza. Pozname sa od 16 rokov, navstevovali sne sa aj pobich svadbe, rozumieme si super aj s jej muzom a 3
detmi!
Vtedy mi povedala, ze sa chcela vctej chvili zabit!
A teda vsetko jedno mi nebolo! Nechala by po sebe 3 deti, lebo v tom momente bola zifala a jednala by skratovo!
Ty si nevyzreta truba a ked si isla do mileneckeho vztahu so zenatym, snad si necakala rozpravkovy koniec?
Ty radsej dozrej, pretoze take svinstva sa vtacaju.
Moze stat, clovek sa zamiluje do zadaneho, ok slak to zraf...
Ale byt taky hajzel ako ty? Ved to ani niet divu, ze ten chlap s tebou byt nechce, pokial zisti celu krasu tvojho charakteru.

casavina
23. jún 2023

☕🍰

lenkasarka
23. jún 2023

Šľak ma trafí.. snáď si nemyslíš, že si ho privrie do dverí. Že keď ho nemôžem mat ja tak nechcem aby ho mala žiadna🤦‍♀️🤮

katkazocele
23. jún 2023

@svetlonos to čo napíšem teraz, asi mi neuveríš, ale Ja by som chcela vedieť, ak by ma môj podvádzal a kľudne aj od danej milenky... Snáď, si nenechám utiecť drahocenné roky🙏 pekne by som si opätovne zariadila život aby som bola Happy.

abbey1
23. jún 2023

@lepabrena Nie, nebola by som milenkou zenateho muza. Mam uctu sama voci sebe.

viveglo
23. jún 2023

@lepabrena Tvoja moralka a pohnutky su ubohe. Nezabudaj, ze karma je zdarma. Kazdopadne, som zastanca, ze by som to chcela vediet (zazila som to), ale iba ak by to niekto myslel dobre a nie s touto tazkou negatovnou emociou, ktoru mas ty.

luxus10
23. jún 2023

@lepabrena a to dieta co mas, je jeho?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denden77
23. jún 2023

👌🤣🤣🤣
pokojne to sprav.. jeho zena ho kopne do riti, on kopne do riti teba.. a najde dalsiu 🤷‍♀️😁

maca1984
23. jún 2023

😂 No veď povedz.
Asi očakávaš že žena ho vyšmarí, on pricupitká k tebe a budete žiť štastne.
Len aby nebolo že možno jeho aj žena do zadku pošle, ale on pošle teba a ty budeš čo ? ... nenapíšem to, domysli si..

martinka13
23. jún 2023

@denden77 nieeeee, žena ho kopne do riti, príde sa zotaviť k milenke a o pár týždňov si narazi ďalšie.

lenqua_12325
23. jún 2023

Povedala .... nebola to ale manželka.
Nebola to pomsta, ale ľútosť.
Zamotamý príbeh klamára.

Platí ale v živote pravidlo:
" Podvedie ju s Tebou, podvedie Teba s inou. "
Nemusí to byť rovnaký muž.

lepabrena
autor
23. jún 2023

@lenqua_12325 ako si jej to povedala?

blancheporte
23. jún 2023

@lepabrena Ja len otázky?Tebe by sa páčilo, kebyže si manželka a manžel ťa podvádza? Prečo to robia ženy ženám?

vroni
23. jún 2023

Oh áno, povedz jej to. Uboziaka, ktorý sa nechá uloviť obyčajnou kurvou, by som nechcela. A povedzme si pravdu, nič iné nie si.

michaela16
23. jún 2023
zorkahorka
23. jún 2023

Akoze ty by si ho aj chcela, kebyze im to prekazis? 🫢 nesranduj

lenqua_12325
23. jún 2023

@lepabrena napísala na Facebooku.
Bol to ale somár, čo to zrejme ťahal na viac strán a klamal a klamal a klamal.
Bol u nich doma cirkus.
Potom mali svadbu a už sú aj rodičia.
🙂

katkati
23. jún 2023

Vieš čo si o tebe pomyslí jeho manželka? Že si zlá a skazená žena. A toto bude hustiť do svojho manžela, kým mu neotvorí oči a kým ťa nenechá, Nie preto, že ju to nezraní, alebo mu to hneď odpustí, ale preto, aby sa na teba vykašľal a preto, aby ty si z toho vyšla ako chudera. A ona sa až potom zariadi podľa toho, ako jej to bude vyhovovať. Aj takto to môže napr. dopadnúť.

h2
23. jún 2023

Neverím, že toto sem niekto napíše pod svojím profilom s fotkou a bydliskom.

terina25
23. jún 2023

@lepabrena ako kamaratka ano,ako milenka nie

konikmodry111
23. jún 2023

A možno mu to nakoniec povieš, on teba pošle do teplých krajín a ostane s jeho manželkou 🙈 či sa začali na Sk nejaké prázdniny 🙈

zuzinka888
23. jún 2023

A co myslis, preco si stale len milenka. Keby ta tak lubil ako si myslis, keby im to tak neklapalo,ako ta presvedcil- uz by si nebola len milenka. Robis mu len matreac, a asi sa mu nechce zhanat pochybne stetky pri vypadovke- tak si nasiel teba. Gratulujem.

katkami123
23. jún 2023

Chlap ťa nechce na vzťah a rozhodol sa, že s tebou ani neplánuje budúcnosť, čiže si si vybrala ten najzúfalejší krok, po krotom už budeš za úplnú chuderu - myslieť si, že keď to manželke oznámiš, vyberie si teba. Dopredu oznamujem, že nie, nevyberie si ťa, aj keby sa mali rozviesť, pôjde radšej za ďalšou a s tousi začne vzťah, ty nie si jediná žena na svete. Keď ta raz nemiluje, tak si to nevynútiš, aj keď sa mu rozpadne manželstvo. A po takom čase ani nečakaj, že sa niekedy zamiluje, tento vlak ti už ušiel, sama si sa degradovala. Ty si samu seba nevážiš a spavaš s ním, aj keď vieš ako to je, on si ťa už vôbec nepotrebuje vážiť, svoju funkciu mu spĺňaš.

Tvoja chyba je, že si vedela, že je ženatý, čo si čakala? Tí chlapi chcú poväčšine iba zasinúť, plnohodnotný vzťah so všetkým má doma. Keby si rozmýšľala tým, čo máš na krku a nie tým, čo máš medzi nohami, už dávno si mohla viesť úplne iný spokojný život. Ty sama si si strojcom vlastného šťastia. Akých chlapov si vyberáš, to len v živote máš. Len sa ti teraz všetko vracia.