Potrebujem ujsť zo vzťahu

dominika2505
4. feb 2023

Ahojte,
V mojom prípade som do tohto vzťahu skočila príliš rýchlo ,čo si priznávam. Po rozchode som spoznala pána dotyčného a od začiatku som vedela,že to nebude jednoduché. Jeho záľuba bol od začiatku alkohol a ja som stále dúfala,že ak má ten človek má rád,tak by s tým mohol seknut,ale povedzme si otvorene,že to tiež nejde z jedného dňa na druhý. Pracujeme obaja v zahraničí,po 2mesacnej pauze sme sa vrátili naspäť a od decembra sme v zahraničí. Samozrejme,že to čo som predpokladala,sa aj naplnilo a tu je to samozrejme len o alkohole každý deň. Po 6tyzdnoch ma už toto divadielko,ale prestáva baviť a aj všetky tie city,čo boli....som k nemu úplne stratila. Posledný x to už naozaj prehnal a ja som sa naozaj rozhodla,že to chcem ukončiť,lenže som sama v zahraničí,musím dodržať výpovednú dobu....no on sa zrazu spamätal a chce všetko napraviť,ale ja už aj tak mám voči takémuto vzťahu predsudky a predsa len...človek sa nezmeni o 360°. Nechcem mu ublížiť,ale potrebujem ujsť z tohto vzťahu a som zúfalá,že ako ....

dadka128
4. feb 2023

@dominika2505 alkohol .. o com chces premyslat ? Vies si s nim predstavit buducnost ? Ruky preč

moonlight1210
4. feb 2023

Bud k nemu chladna, co sa tyka citov a trvaj na svojom. Sanci uz dostal dost. Kazdy raz po tom, co pil a ty si neodisla, si skrtol dalsiu a dalsiu sancu. Kolko ich uz takto zahodil (mysliac si, ze sa mu to zas len prepecie, tak sa ani nenamahal prestat)?

A ty teraz uvazujes, ako mu neublizit?
Ublizil si sam.

Bud kamoska, ale akonahle pridu citove gesta, ci vylevy, tak ho stopni, ze toto uz nebudete silit, ani stopiatykrat este raz skusat. Beztak sa pojde zas len napit (pre akykolvek dovod). Seknut s alkohol zvycajne nie je lahke. Naopak, velmi lahko sa sklzne k recidive.
To by musel mat inak silnu volu.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divokykonik
4. feb 2023

No neverím tomu, že sa len tak vzdá alkoholu, už je na ňom závislý od začiatku zrejme. Alkoholik môže milovať ako chce, zo závislosti sa sám nedostane. Ja by som ho surovo postavila pred hotovú vec, že s ním končíš. Skrátka sa nezmení, bohužiaľ alkohol býva silnejší.

nnnuuunnn
4. feb 2023

Nechápem, prečo si zúfalá? Zablokuj ho, viac sa nepoznáte a je vybavené.

mikadooo
4. feb 2023

@dominika2505 počkaj to obdobie, ktoré tam musíš teda byť. A potom proste odíď 🤷. V rámci výpovednej mu teda môžeš naoko "dať šancu", ak spolu žijete a z praktických dôvodov sa s ním teraz nemôžeš rozísť.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zmrzlinka2021
4. feb 2023

@dominika2505
Nechces mu ublizit?
A chces teda sebe ublizit a neustale ublizovat?

Ved rozchod neznamena, ze ho zastrelis. Proste si treba sadnut a povedat mu, ze si ho vazis, mas rada, ale nevnimas ho ako svojho buduceho partnera a preferujes byt s nim kamoska. A zvysok je na nom.

Ver, ze na 110 % by si s nim mala v buducnosti peklo.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika2505
autor
4. feb 2023

Ďakujem všetkým,ja som len potrebovala prečítať to,čo tu píšete ...potrebujem fakt len nakopnúť

miskamicha
4. feb 2023

@dominika2505 no..ako pises zmenil sa o 360°....

mimi3008
4. feb 2023

@jj298 sak ved toto🤭🤭🤭

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
4. feb 2023

@dominika2505 co chces pocut, citat? Zablokuj ho, nekontaktuj ho, ignaruj ho ak sa bude ozyvat. Aky byvate spolu, hladaj ine ubytovanie. S alkoholikom netreba mat ziadne zlutovanie. On ublizuje tebe, nie ty jemu ublizis, ked od neho odides.

zero1
4. feb 2023

koniec vzťahu áno, a to natrvalo. ale som proti úplnému blokovaniu. alkoholik je chorý človek a potrebuje pomoc. nie odkopnutie od všetkých.

yomiko98
4. feb 2023

Alkohol je dobrý sluha ale zlý pán.

moonlight1210
4. feb 2023

@zero1 iba ak sa citis na to pomoct mu. Inak ta alkoholik (ci inak zavisly clovek) doslova psychicky a emocionalne vyzmyka ako citron. Chce to od cloveka, co mu pomaha, silne citive puto k nemu a obrovsku silu osobnosti. Musi mat oboje. Inak ho alkoholik stiahne so sebou ku dnu a znici.

zanka777
5. feb 2023

@dominika2505 ale veľmi sa mýliš...... Človek sa zmení o 360 stupňov na počkanie.....veď to bude tam kde bol 😂😂😂to nie je také ťažké

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondtana
6. feb 2023

@elizabet173 Poznám chlapa, ktorý kvôli žene prestal chlastať, sesternica mala muža, už keď sa brali chlastal, po rokoch sa to zhoršilo tak, že odišla, prestal piť, kúpili auto, chodia po výletoch, dovolenkách, turistikách a on je šofér, je taká šťastná a on taký kľuďas, ako nebol ani počas ich chodenia 😉

heidi4
6. feb 2023

@miskamicha mozno keby o 720 stupnov, uz by to bolo lepsie... ;) :D

miskamicha
6. feb 2023

@heidi4 🙈🙈🙈🙈

vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
8. feb 2023

@elizabet173 zabudla si na tu, ktorá s miminkom chodí za chlapom debilom a jeho debilnou rodinou