Potrebujem čas vo vzťahu

29. jún 2024

Musi kazdy vztah vznikat zalubenim, krasne? Ja som po rozchode, spoznavam muza, ktory je zalubeny, hoc podla mna minulost uplne nepustil, ja za inych okolnosti som uz citila viac, teraz nie...po par dnoch spoznavania sme sa aj nezhodli v nejakych veciach, neviem ci to nie je skoro na nezhodu. Zazili ste take nieco a ze to aj fungovalo?

egonsk
29. jún 2024

zena vacsinou byva vo vztahu (na zaciatku) ta poblaznenejsia, takze ak to u teba nie je, moc ruzovo to nevidim.

autor
29. jún 2024

@egonsk u mna to bolo vzdy naopak

lindous
29. jún 2024

Mne zas príde divné hovoriť o zaľúbenosti po pár dňoch, ale tak všetky moje vzťahy vznikli z kamarátstva 😅 nezhoda je úplne normálna, keby ste mali na všetko úplne rovnaké názory bolo by zo až divné, dôležité je ako ste sa k tomu postavili, odkomunikovali… ja by som nad tým zatiaľ nerozmýšľala tak moc, ak ti je s ním fajn, cítiš sa pri ňom príjemne, je ti sympatický a máš chuť ho spoznávať ďalej, tak ho spoznávajú ďalej, buď úprimná voči sebe aj jemu, netlač na to, daj tomu ešte nejaký čas a ono sa to ukáže… ak prevažujú pochybnosti a nemáš chuť to ďalej rozvíjať, sekni s tým pre dobro oboch

egonsk
29. jún 2024

tak hlavne neanalyzuj hned kazdu muchu, uvidis kolko negativ sa po case nakopi a ci ta budu trapit, potom sa zariadis. Aj nezhody patria do zdraveho vztahu a ci pridu hned, alebo po rokoch zalezi aj od intenzity a otvorenosti, ale i podnetoch, ktore k nim povedu.

dadka1997
29. jún 2024

Si po rozchode.. este sama nevieš co chces

autor
29. jún 2024

@dadka1997 viem

dadka1997
29. jún 2024

Tak si daj od vztahov pauzu, to nie je laska, iba to vyplní pocit, aby sa nebola sama

januska12323
29. jún 2024

Po pár dňoch je zaľúbený? Môžeš sa mu akurát páčiť, na zaľúbenie treba tú osobu aj poznať. Stretávajte sa ďalej ak ti je s ním príjemne ak nie tak to ukonči.

autor
29. jún 2024

@januska12323 zalubeny moze byt aj po par dnoch
@dadka1997 praveze nepotrebujem byt sama

vanilkovazmrzka
29. jún 2024

Pokym nemas spracovany minuly vztah do nikoho noveho sa nezamilujes. Nehovorim ze mas tohto pustit, v klude sa mozes donho zamilovat. Moze ti pomoct vysporiadat sa s minulostou, uzavriet to, a casom k nemu pocitis lasku.

Zas si tu neidealizujme, ze kazdy vztah musi nutne zacinat nejakou sialenou zamilovanostou. Hlavne ked uz nie si teen.

dadka1997
29. jún 2024

Ale potrebuješ, píšeš, ze si chvilku po rozchode a uz sa ideš hneď dávať do noveho vztahu ? Takže mas pravdu nepotrebuješ byt sama, potrebuješ mat pri sebe stále niekoho, ale to nie je zalubenost ani laska, ale iba potreba pre svoje uspokojenie

autor
29. jún 2024

@dadka1997 ja som v tom vztahu bola sama

mantilka
29. jún 2024

Si nezrela...tvoja rec ťa prezrádza.