Poníženie od bývalej priateľky

21. aug 2023

Dobrý večer, s ex priateľkou som chodil 3 roky, nie sme v kontakte asi 5 rokov, rozišli sme sa ani neviem prečo, aj keď som ju veľmi ľúbil, keď sme sa náhodou stretli, sme sa pozdravili a išli ďalej, sme z toho istého mesta, pri poslednom stretnutí išla s našou spoločnou kamarátkou a mňa úplne ignorovala, vôbec to nechápem, ani sa neodzravila. Čo si o tom myslíte?

luliu
21. aug 2023

Že na to, že je 5 rokov ex, príliš to riešis

luliu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kandelabra
21. aug 2023

Po 5 rokoch toto riesis? No si pre nu uz cudzi clovek, tak naco by ta zdravila, zrejme to doteraz aj tak robila len zo slusnosti. Bolo by pre teba dobre, keby si sa niekam posunul a uz na nu nemyslel.

cacianka
22. aug 2023

Že riešiš blbosti.
Už nie si 5 rokov v jej zornom poli a neodzravenie ťa malo ponížiť? Ako prosím ťa ? Chlapče, ty ani nevieš čo je ponizovanie

moonlight1210
22. aug 2023

Znamena to len tolko, ze za tych 5 rokov si sa postupne uplne vytratil z dolezitych veci v jej zivote. Z expriatela si sa stal postupne len znamym a zo znameho postupne len jednym z ludi v tom istom meste.

Neber to tak osobne. Uz netvorite par dlhsi cas, ako ste ho tvorili. Nabuduce iba nadviaz ocny kontakt, ak nebude reagovat (pripadne sa odvrati), je cas vziat na vedomie, ze jej uloha v tvojom zivote skoncila.

jaskolka
22. aug 2023

Prečo toto vlastne riešiš?
5 rokov nie ste v kontakte, možno ťa ona ani neregistrovala, keď sa bavili s kamoškou a nie si zrejme už pre ňu niekto koho "by si vždy všimla".

domkakvet
22. aug 2023

Vobec to neries, lebo je to uplne jedno.

drakvak
22. aug 2023

Mňa by sa to tiež dotklo, 3 roky boli spolu, hádam človek stojí za pozdrav už len zo základnej slušnosti a úcty, nie? Nebrala by som to ako poníženie, skôr ako poučenie, že osoba, ktorá ma ignoruje a tvári sa, že sa nepoznáme, mi nestojí za trápenie a bola by som rada, že už nie je súčasťou môjho života…

lb1984
22. aug 2023

Myslím si to iste ako @drakvak ak som s niekym bola 3 roky a on sa po 5 rokoch tvári ze ma nepozná. Zabolelo by to. Ale možno ta len prepocula .... ak nie tak si jej možno už ukradnutý ale nič to ľudia sa vždy časom menia možno o ďalších 5 rokov ta pozdraví w obijme ako starého známeho ak ste si neublížili chce to len dozrieť v dospelého človeka a vyrovnať sa sama so sebou 😉

jaskolka
22. aug 2023

@drakvak tak ja napríklad niekedy idem po ulici a som zamyslena, alebo sa sústredím na niečo, a nevšimnem si aj kamošku, ktorá ide oproti mne. Keď ma neoslovi, tak by som ju tiež ignorovala, no nie preto, ze chcem, len skratka vôbec ju neregistrujrm. A zvlášť ak by, som ešte s niekym šla a rozprávala sa, to fakt sa mi stane, ze nevnímam okolie.
Nie vždy človek ktorý "ignoruje" okolie, to robí zámerne. Proste sa sústredí na niečo iné, je zamyslený, alebo rozptýleny niekym iným

drakvak
22. aug 2023

@jaskolka Áno, to by bolo vysvetlenie, ale autor písal, že bola v spoločnosti kamarátky, ktorú tiež poznal, ja som to pochopila tak, že tá sa mu pozdravila a ex nie, tak mi to neprišlo ako náhoda…

topgabo
22. aug 2023

Vitajte v novej dobe, ex priatelka sa somnou rozisla cez SMS 3r. vztah, ze zasluzim lepsiu. Jedna veta.

lija22
22. aug 2023

lebo si sa za tych pat rokov tak zmenil na sexy chlapa, ze ta proste nespoznala 😉