Podvádzanie v armáde

25. jún 2023

caute...nedavno som bola von s jednou mojou znamou...obidve mame partnerov vojakov. Zacali sme rozoberat temy vztahov a podobne. Ale co mi porozpravala, nestacila som sa cudovat. Hlavne zeny vojacky su tam strasne promiskuitne a uz tam porozbijali viacero manzelstiev. Jedna dokonca sa takto preveluje kade tade, vsade rozbije rodinu a ona potom ide na ine miesto :D dalej nejaka zenska, ktora tam uz snad celu rotu pretiahla a to ma este partnera, ktory tam s nou robi :D ze je to take verejne tajomstvo. Chcem sa opytat ak su tu nejake zeny, co mate partnerov vojakov alevo sami ste v armade, vyjadrite sa k tomu. Nepotrebujem pocuvat nazory ludi, co neziju v tomto prostredi....potrebujem realne vediet, ci to je take zle alebo su to vynimky ako vsade. Popravde mam strach( aj ked nemam na to dovod) ze aj moj partner moze casom skoncit takto :D FAKT POPROSIM VYJADRENIA LEN LUDI, CO SU V TAKOM PROSTREDI!!!!! Ci su to len reci, vynimky alebo vazne mam mat obavy ?:D

hladamematku
25. jún 2023

Pracuje tam kamarátka potvrdzujem

autor
25. jún 2023

@hladamematku a na akom utvare je ? Myslim miesto

lujza123
25. jún 2023

😂 😂 😂 Zaujmave ze len ženy rozbíjajú rodiny. Úbohý muži sú v tom nevinne.

1234321
25. jún 2023

Moja známa je tiež v armáde a takisto vystriedala viacero mužov🤦‍♀️ chudák ženy tých mužov. A zas… keby muzi nechceli tak s ňou neskončia v posteli, čiže tak…

shinon258
25. jún 2023

Moja kamarátka mala otca vojaka a tiež podvádzal jej mamu

gabym
25. jún 2023

No dovoľ. Mám 30 a som bývala vojačka. Boli tam somnou 4 baby na rote v mojom veku a poviem ti, že všetky sú verné a dokonca už všetky máme bábätká. Hľadala by som príčinu nevier v armáde asi v druhom pohlaví, nakoľko viem koľko mužov tam je ženatých dokonca majú aj deti a podvádzajú manželky. A ešte ti poviem že keď je žena promiskuitná ako vravíš, tak je jedno aké má povolanie nie? Podvádzala by aj ako sekretárka, zdravotníčka alebo predavačka. Mala som 23 keď som tam začala a skúšali to muži aj na mňa.. A predstav si nepodľahla som.. A toto sa ma veľmi dotklo táto tvoja úvaha debilná. Už dávno neplatí že ženy sú v armáde matrace

chcemradu
25. jún 2023

Chudák tvoj muž, určite nechcel podľahnúť. 🤣

marca12
25. jún 2023

Potvrdzujem,ale to mas aj v policii,zdravotnictve...

adri266
25. jún 2023

Ale to vobec nezavisi od toho, ci Tvoj manzel pracuje ako vojak. Ja som uz pocula tolko pribehov z roznych odvetvi...lekari a farmaceuti, ktori chodievaju na rozne konferencie, rozne teambuildingy firiem, nedavno som bola s dcerou na lieceni a hoci som si vzdy myslela, ze tie famy o nevere v kupeloch su iba famy, bola som svedkom jedneho pariku....
A nestava sa to iba v praci ci na dovolenke, znama mi rozpravala svoj zazitok, ze kym jej mama kopala v zahradke, otec sup sup k susedke cez plot... Rozum sa cloveku zastavuje.

Moja rada? Prestan na to mysliet, Doveruj. Lebo ak sa ma nieco stat, nezabranis ani stihanim, ani obskakovanim, ani divokym sexom 😀 Nadych, vydych....

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bosorkabb
25. jún 2023

Robila som v armáde aj mimo nej. Muž je bývalý vojak,svokor a svagrina tiež a teda je to rovnaké ako kdekoľvek inde.
Armáda nie je výnimka.

bloger
25. jún 2023

Nemyslím, že by tam ešte mali kedy sexovať. Tam je to prísne doslava až šikana.

pininka1
25. jún 2023

Áno potvrdzujem, môj muž robí u letectva a okrem nás sa u nich všetci rozviedli a väčšina si aj krásne povymienala partnerov. To vieš, keď sluzis 24ky......

janaolas332
25. jún 2023

Reálne poznám pár vojakov a o svojich ženách,frajerkach vždy rozprávajú veľmi pekne,proste rodina na prvom mieste,ženatí 30 rokov, ale zas viem od nich,že tam podvadzaju aj ženy aj muzi. Myslím,že je to o povahe človeka nie zamestnani.

viestta
25. jún 2023

Chudáci vojaci, s pištoľou pri hlave ich vojacky donútia k nevere.

vesimelonimarsista
25. jún 2023

Ak si sa vydala za take nesvojpravne zvieratko, ktore skoci na kazdu ochotnu kobylu, tak by si sa mala pre istotu pravidelne testovat na pohlavne choroby.

zuza265
25. jún 2023

Pre mna je zvlastne, ze toto ti sposobilo obavy. Toto sa deje v kazdej pracovnej sfere a nie je to o povolani, ale o ludoch - o tom konkretnom cloveku. Cize ak ta muz bude chciet podvadzat, tak to spravi. Ak nie, tak nie. Je jedno ci je tam zena radodajka, ona nema s tvojim muzom nic spolocne. Ak ona bude chciet, tak on nemusi. Ries si to co mas doma ♥️ ty si zadana s nim, veris mu, tak sa nenechaj spochybnovat tymto, co existuje vsade navokol.

zuza265
25. jún 2023

@viestta boze presne😂😂😂 a on za nic nemoze a fuj ani nechce

zuzubb007
25. jún 2023

Akoze zena rozbije vztah, to je vtip hadam? ked muz chce byt verny je verny takze nehadzala by som vinu na zeny ale na chlapov, ked nechce tak nechce, a ano je to pravda su neverny ale to asi je jedno v akej brandzi

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
25. jún 2023

Vôbec nezáleží či je to armáda alebo úplne iné pracovisko, páry sa vytvárajú všade. Ešte si asi nepočula historky zo zdravotníctva, školstva, rôznych firiem ....

liljana
25. jún 2023

Sami muzi, vacsinou v dobrej kondicii, lebo vela cvicia, vacsinou mladsi, par zien, mala zenska konkurencia a pokusenie velke.

autor
25. jún 2023

@zuza265 dakujem 🙂 ja praveze mojmu partnerovi verim, ale tieto reci znamej ma dostali. Uplne som dostala taky strach, ze coak pridu problemy...pms urobi svoje :D ale asi ako tu aj viaceri pisali, vzdy je to o cloveku a jeho charaktere 🙂

shewinka
25. jún 2023

mam kamosku vojačku a potvrdzujem vsetko napisane 🙂

zuza265
25. jún 2023

@autorka presne tak♥️ nenechaj sa ovplyvnit recami, ktore sa ta netykaju. Zbytocne urobia doma dusno a popritom sa nic nedeje. Toto nemoze nastrbit vas vztah a vasu doveru

adka176
25. jún 2023

To čo opisuješ, že sa deje v armáde sa presne deje u nás v jednej nemenovanej firme (a asi nie len v jednej) takže asi tak ....

rebrambora
25. jún 2023

Moj muz bol davnejsie v armade, ked sme spolu este neboli a kedze si hovorime vsetko, asi by ti prislo zle keby som to tu dalej rozoberala. A nejde ani tak o zeny vojacky, ako vojakov ako takych 🙃 cest vynimkam.

nikus93
25. jún 2023

Sice nie v armade ale my pracujeme na zachranke a je to tam podla mna dost podobne kolko aferiek tam uz bolo niekedy mam pocit ze kazdy s kazdym :D ale samozrejme ako vsade je to o ludoch.

viestta
25. jún 2023

Autorka, je uplne jedno kde chlap robi, ked chce podviezt podvedie s hocikym inym, netreba mu na to kolegynu, ani 24 smeny, ani teambiudingy sluzobky... Ked podvadzat nechce, tak kazda snaha akejkolvek zeny je marna. Bud vies koho si si vybrala, alebo nevies. Nenechaj sa zdeptat recami nejakej babizne.

autor
25. jún 2023

@viestta dakujem 🥹