Podvádza ma. Ako ho konfrontovať?

4. máj 2021

Ahojte. Zistila som ze ma asi podvadza? Jedna baba co Som si myslela, ze moze s nou podvadzat pridala fotku z jeho vytahu, (viem to podla podlahy a praskline v podlahe, a vzhladu vytahu) ze je to u neho. Mam spravenu tiez fotku v tom vytahu ale asi spred roka, a nikam som ju nepridavala(len pre seba). Presne sedi vsetko, zdrkadlovy odraz. Inde nemohla byt, lebo on ju dakedy sledoval, ale ako sme spolu ju prestal... je to mala nova bytovka v hl.meste s par bytmi a v ktorych inych by bola. Ach jaj🙈.. no jedna sa o priatela, a budem to s nim musiet ukoncit. A prave vtedy ta fotka,ked som povedala ze sa nevidime lebo musim nieco robit a mam povinnosti.

Viem ze to pride ako blby dokaz ale ako ho mam konfrontovat ohladom tohto? Tusila som, hladala som aj nasla "dokaz".. uz len povedat dost. Rozmyslam ze mu proste nenapisem, kompletne prerusim s nim kontakt lebo to budu nejake vyhpvorky typu, bola u neho na pracovne atd, pricom to moze byt, ale nie bez mojej pritomnosti a bez mojho vedomia.. jemu by sa tiez nepacilo keby chodim s kadejakym kamaratom von toboz ku mne do bytu on.

Ako na tuto situaciu? Prosim srandu a vtipky bokom, skutocne sa pytam. Sme spolu 1,5 roka.

michaelapeller
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
4. máj 2021

Ukonči to okamžite a bez rečí, bude vám lepšie obom.

autor
4. máj 2021

@michaelapeller no ved to mam chut mu povedat ako ma to nasralo, a ci si mysli ze som taka blba a dostat to zo seba. Ale na druhej strane som taka, ze co tym vlastne docielim.. dozvie sa, ze mi na nom zalezalo tymto sposobom (co vie aj tak)... akurat sa mi mozno nachvilu ulavi.

deti95060810
4. máj 2021

troška to závisí aj od povahy človeka... Niekto by pridal aj zaucho, niekto by sa len jednoducho odmlčal...
u mňa jednoznačne povedať aj dôvod....

aniko2
4. máj 2021

Ty nemusíš počkať na jeho výhovorky. Oboznám ho s tým, že vieš o tom a že je koniec. Bodka. Hotovo.

martina1201
4. máj 2021

Nejak to nechápem. Ste priatelia, milenci alebo čo vlastne ste. Ty si si myslela že ťa podvádza a chcela si to ukončiť a teraz si našla dôkaz a chces vedieť ako ho konfrontovať? Asi najjednoduchšie by bolo stretnúť sa s ním a ukázať mu tu fotku a opýtať sa ho, či to nie je náhoda, že aj ty máš presne takú istú fotku z jeho výťahu a opýtať sa ho, či tá baba nebola náhodou u neho.....aj tak to chces ukončiť lebo mu nedoveruješ, tak prečo to robiť s hnevom?
Podľa mňa výhovorka typu je tam malo bytov tak ku komu by išla neobstojí. Môže tam mať kamarátku,frajera, rodinu. Aj keby tam boli len 2 byty nemôžeš vedieť v ktorom byte bola a kým nenájdeš dôkazy o tom, že bola v byte tvojho priateľa tak dôkaz o nevere nemáš.....

zuzubb007
4. máj 2021

V žiadnom prípade to neukonči, tak že mu to nepovieš, bude ako na koni a ešte on bude za toho dobrého pred vsetkymi, že ty si ho opustila, narovinu povedať, viem to a to, ako sa mohol tak zachovať by som si vychutnala ten jeho vyraz

aniko2
4. máj 2021

Podľa mňa má pravdu @martina1201 . Ja kebyže už idem k niekomu kto má priateľku necapem fotku net. Nevieš na 100% či bola unho

malinoismum
4. máj 2021

Veď mu rovno pošli tu fotku, s popisom že dúfas že si to užili a hotovo... Na čo zbytočne polemizovať nad spôsobom , ako to ukončiť.... ani energiu by som nemrhala nad takým...

- ale nedá mi- po 1,5 r by bola foto z jeho výťahu asi len posledný dôkaz,
však to si z neho musela aj “cítiť “ že za podvádza, či?😢
Alebo nejaké iné indície tam museli byt.... hm?

malinoismum
4. máj 2021

@aniko2 - podľa toho ako denne na MK vidím, ako vedia byt baby zákerne, tak verím skôr verzii ,
že dotyčná tu fotku náročky vycapila, resp. Bol v tom zámer....

ckocka
4. máj 2021

Keby mňa priatel konfrontoval s dokazom: viem že ma podvádzaš, tento chlap dal fotku z tvojho výťahu - ešte s dodatkom že nesmiem do svojho bytu niekoho pozvať bez jeho vedomia a prítomnosti - tak mu zariadim liečenie.

malinoismum
4. máj 2021

@ckocka preto si myslím, že tam bude asi aj nejaký iný dôkaz a iné veci, okolnosti,ktoré ju vedu k tej myšlienke, že si to mysli... - veď ešte aj vedela akú osobu si ma “ceknut” a presvedčila sa, že tam naozaj bola...

aniko2
4. máj 2021

V podstate môže byť, že ak vie baba ako ste natom a má zaujem o tvojho priateľa + všimla si , že ju sleduješ alebo niečo, vôbec niekde nebola len chcela vyprovokovať hádku

marcellka32
4. máj 2021

Podľa výťahu ste usudili,že bola u neho? Mohla byť v ktoromkoľvek byte odtiaľ...

autor
4. máj 2021

@martina1201 sme milenci sa da podla vsetkeho povedat. Kupil mi snubny prsten s tym, ze pockame rok na planovanie svadby a spolocne byvanie, kvoli mojej situacii v rodine a praci. U nho mam nejake veci(oblecenie, hygienu...) on nejake u mna. Takto sme stale boli aj spali bud u neho alebo u mna.

malinoismum
4. máj 2021

Milenci čo sa idu brat?! To myslíš vážne...?

autor
4. máj 2021

@marcellka32 ale nie kazdy vchod ma vo vytahu prasknutu podlahu na rovnakom mieste. Je to urcite tam... uz som takto s nim bola blba, a takto prehliadla na zaciatku vztahu este.

dskjhfdlkdjhl
4. máj 2021

Povedz mu, ze sa s nim musis rozist, lebo si videla fotku vytahu z bytovky, v ktorej byva🙊 A potom sa uz nebudes musiet rozchadzat, to zvladne aj sam😉

marcellka32
4. máj 2021

No ale koľko je vo vchode bytov? Tam kde je ten prasknutý výťah, lebo zatiaľ mi to stále nepríde ako dôkaz k nevere

taga
4. máj 2021

Akoze, keby aj hned bola v tom vytahu aakeby aj hned isla k nemu do bytu, to je nejaky fokaz, ze spolu spali??? Ci vy si pri svafbe budete slubovat vernost az na level, ze ani do 'tvojho' vytahu ina zena nevstupi??

martina1201
4. máj 2021

A podľa čoho si myslíš že ťa podvádza, len na základe fotky z výťahu? Alebo sa zmenilo jeho správanie voči tebe? Prestal k tebe chodiť, alebo ty k nemu? Prestal s tebou spávať? Lebo na základe jednej fotky sa to určiť nedá. Možno ho tá baba uháňa ale on o ňu nestojí a tak sa všemožne snaží poštvať ťa proti nemu, nech sa s ním rozideš. Však keď ti kúpil prsteň tak asi nebude s inou zahýbať. Alebo ho tak poznáš, že by toto dokázal robiť?

malinoismum
4. máj 2021

No toto je cele divne od milencov cez svadbu po výťah a jeho prasklinu, s dodatkom ktorý si sama priznala že “už si s ním takto bola blbá na začiatku vášho vzťahu” 🤦🏻‍♀️

autor
4. máj 2021

@malinoismum mal to byt darcek na moje narodeniny. Ked som ho dostala som sa potesila a som sa ho hned spytala, ze ci to znamena zasnuby alebo ako si mam vysvtelit pekny prsten... on, ze moze byt zasnubny ale chce to oficialne riesit pred znamymi(mame spolocnych) az o rok ked bude v inej situacii.

aniko2
4. máj 2021

Ale prečo ste len milenci?

malinoismum
4. máj 2021

No a teraz je to už úplne cele divne 🙆🏻‍♀️
milenci a pritom -vedia o vás vaši známi,
ktorým čakáte kedy referovať zásnuby 💁🏻‍♀️
(tie majú byt primárne o vás keby si nevedela...)
A dojalo ma- “a on že môže byt zásnubný “ tak chudák ani nevie že či si ta vziať len mu napadlo s tebou súhlasiť...
Prosím ta, fakt NEPROVOKUJEM!!! - ale napis nám, koľko máš rokov?

autor
4. máj 2021

@aniko2 No oficialne sme vo vztahu, pred vsetkymi znamymi. Ale mne po tomto pride, ze ma mal len na vyplnenie volneho casu, emocnu oporu a sex. Ja od neho asi iba ten sex, ked som sa nad tym zamyslela.

aniko2
4. máj 2021

Tak chalan , ktorý je tvoj verejný milenec a tajný snúbenec ťa podvádza lebo baba si spravila fotku v jeho výťahu..

chrumka120
4. máj 2021

A čo keď ta baba tam ma napríklad babku v tom vchode ?:D

aniko2
4. máj 2021

Tak nemáš v podstate čo ukončiť a ani ťa nepodvadza. Možno tú babu podvádza s tebou.. už som zamotaná 😂

malinoismum
4. máj 2021

@chrumka120 ... 🙆🏻‍♀️ vies čo už ani manžel by ma neprekvapil🙂