Podozrenie, že ma manžel podvádza

29. júl 2023

Ahojte, neviem ani kde začať s manželom sme 8 rokov spolu, presťahovali sme sa na opačnú stranu Slovenska. Kúpili sme dom,prerobili a bývame. (Deti nemáme). Problem je že susedov sme chytili mladú rodinku s malymi detmi. Hned ako sme sa zoznamili tak ona mi prišla taka koketna,flirtuje s chlapmi a este ked vypije (sem tam nejaka susedska akcia) tak to je koniec, nevadi jej ze tam ma muza proste vytancuje kazdeho chlapa co sa na party nachadza,koketuje a vzdy ked sa dana zena dotycneho nepozera tak jemne dotyky a tak. Jej muž je sice fajn vyzerajuci (vysoky,tmavy,cvici,dobre vyzera) ale taky tuťko. Ona je oproti nemu strela,rychlo rozprava,vsade ju pocut,vsetko vie a vsade bola. Ale teda k veci … vsimla som si ze sa ma nejako moc k mojmu manzelovi. Bezne ked sme na dvore prehodime par slov a tam to konci ale hocikedy manzel robi nieco von a vidim cez okno ako sa smeju,debatuju. Moj manzel je fesak,sikovny,stale vonia proste sa o seba stara. A teraz gro … nasla som doma v posteli cudzi vlas. Ok hovorim si moze to byt aj moj (obe sme brunety) ale teda ona ma vlasy po plecia a ja po zadok. Neriesila som… o par dni som prisla z prace, sla som mu dat pusu a vonal po damskej vonavke !!!! Co mam robit? Podvadza ma s nou?

kornelies
29. júl 2023

6.zmysel neklame. Mozno niektora poviete, ze som paranoidna, ale...Pokial nemate deti a ty upratujes postel, dokazes posudit, ci bola opatovne upratana.

martyzpp
29. júl 2023

A mali by na to cas? Je niekedy manzel sam doma? Robi z domu?

janinah
29. júl 2023

Pokial by v mojej spalni niekto cudzi bol,tak by som to vedela zistiť na 100%,aj by som vedela nastražiť pascu.Ty si muža poznáš,vieš ake silne puto je medzi vami,či by toto dokázal a ešte k tomu vo vašej posteli.Istotu budeš mať len s dôkazmi a na to existuju tiež služby ,čo ti to zistia.Nevera,ak existuje,tak sa prevalí skôr či neskôr,otázka je čo potom s tým.

dadis
29. júl 2023

@janinah Ja som nezistila 🤷‍♀️ a pravidelne sexovali cez obednu prestavku v nasej posteli 🤢..niektore zeny nemaju uroven

janinah
29. júl 2023

@dadis tak tie ženy bez urovne v tej posteli nie su samé....

rebrambora
29. júl 2023

Nezabudaj ale, ze ak, tak na vine je tvoj muz a nie ona.

autor
29. júl 2023

@kornelies ved prave ze 6 zmysel,,, neviem ani z nej vyjst stale sa chova ku mne rovnako, nic som nespozorovala. Skor mi ide o to ze ci ho hned konfrontovat alebo este cakat a hladat dokazy

autor
29. júl 2023

@dadis 🙈🙈🙈 toto hadam nie

autor
29. júl 2023

@martyzpp nerobi home office, ale casto krat je doma ako ja aj o 3h a ona ako kedy niekedy je doma,niekedy pride neskoro z prace a tak… ale aj deti ma dve male dievcata tak ich dava k svokre casto a mazel jej toez niejje casto doma, chodi vecer takze priestor by mali

jamimo
29. júl 2023

tieto typy žien idú aj cez mŕtvoly, žiadna brzda, je im jedno, manželka, deti, najlepšej kamarátky manžel, ich rodina... poznám takú, 2 rodinky chodili spolu s deťmi na chaty, výlety, dovolenky. Ona- s*xu chtivá obšívala manžela z druhej rodiny. Trvalo to 3 roky kým to prasklo. Teraz potopa. Ona bez mihnutia oka pokračuje ďalej. Myslím, že sa nikdy nezmení....
Podľa toho čo píšeš, tvojmu manželovi lichotí, ona mu šteboce jedna radosť. Spozornela by som. Neskôr na rovinu. My doma napr. všetko komunikujeme, dôverujeme si. Mne kurizoval sused, slizko... hneď som ho zrušila. Doma sme sa s chlapom o tom rozprávali a aj zasmiali, že ako si fandí 🙄 Iná by sa možno chytila hneď 🤔
Fakt záleží, aký zaujme postoj pán manžel...

dadis
29. júl 2023

@janinah presne tak 😀

autor
29. júl 2023

@jamimo myslim si ze manzel by to nespravil, akoze mame velmi pekny vztah ale mame posledne troska problem v posteli… (z mojej strany) nejako nemam chur neviem cim to je, preto sa aj bojim ze by sa dal zlomit

Spavame spolu cca raz za 2 tyzdne (viem,malo) ale nevycita mi to nejako moc. Sem tam zašomre. Ale predsa ona je kocka,pud je pud

mamamasama
29. júl 2023

Podla mňa ťa podvádza. 8 ročny vztah, stereotyp, bez deti, tak nema koho stratiť(prepáč)
Ona nadržaná, doma s dvoma deťmi, chlap sa jej už znudil, hľadá dobrodružstvo a ak píšeš, že je koketnejší typ, tak jej len lichotí ak je o ňu stále záujem. Ak vám to hapruje v posteli a hentá sa mu do nej hodí, nepovie nie.
Ty poznáš svojho chlapa, ale ja by som ruku do ohňa nedala za žiadneho. Videla som už na vlastné oči tolko podvádzania, že som extrémne obozretná.

gejb
29. júl 2023

K tvojej otázke ci ho konfrontovať alebo nie.... ja by som bola zatiaľ ticho. Lebo AK sa to deje, a ty mu povieš o svojom podozrení začnú si dávať väčší pozor... takže môžeš teraz zbierať dôkazy, lebo zatiaľ ich máš malo a každý sa dá nejako vysvetlit.
Skôr či neskôr na to prídeš...drzim palce aby to bolo len nedorozumenie.

autor
29. júl 2023

@mamamasama a co mam robit? Este cakat a sledovat? Alebo rovno sa opytat? Nemam problem sa opytat len ide o to ze ked bude vediet ze ho podozrievam a je to pravda tak si zacnu davat pozor a nepridem na to . Pisat si nepisu urcite na soc. sietach

0silvia0
29. júl 2023

Skus byt sexuchtivejsia smerom k tvojmu muzovi. Ked sa nechyti na tvoj apetit a nepotesi sa, evidentne uz asi riesi inde.

ropucha6
29. júl 2023

Tak ja budem trochu mimo, ale kebyze moj muz vonia od damskej vonavky (nie mojej), tak ja by som sa teda spytala, ze co to ma znamenat.

tanyag
29. júl 2023

@dadis ani ja som nezistila a bežne bola u nás v našej posteli 🤢

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
29. júl 2023

@tanyag @dadis a to dievcata co boli za zeny? Nejake kamosky, kolegyne ci uplne nezname zeny? Lebo naozaj nanominovat sa do cudzej postele do cudzieho domu, to je silna kava.

barborachors
29. júl 2023

a tvoj muz? nechal by sa len tak zviest? je divne ze mu neveris, to mate aky vztah?

diaszoky
29. júl 2023

Nastraz pascu hoc kup malu kameru alebo nieco v spalni vymysli… nehovor este nci sleduj vsetko a chci viac sexu . Ak sa bude vyhovarat on tak je to jasne

ibrunova
29. júl 2023

Ja by som zatiaľ čušala a nenápadne sledovala..

zuzana9393
29. júl 2023

Kúp si baby pestúnku, tuším býva aj taká na wifi. Ak by to objavil, tak povieš,ze si ju kupovala kamoške. Hlavne by som sa ho na to nepýtala, lebo buď tá vysmeje (ten vlas je hlupost a tu voňavku tiež môže poprieť), alebo si bude dávať väčší pozor.

tanyag
29. júl 2023

@ropucha6 v našom prípade to bola mladá 19 ročná 😀 a on 40tník 🤣 zachcelo sa mu mladé mäsko...a ona o mne nevedela, narozprával jej také bájky, žeby ste sa ženy čudovali 😀 pokecala som si s ňou, keď sa to prevalilo, slušne, bez drámy a ponechala som jej ho 😀

spadnutaslivka
29. júl 2023

"dôkazov" nevery je všade milión, stačí byť len trošku paranoidný. Keď chce niekto neveru, je úplne jedno, ako často majú sex. Ale jeho absencia určite nepridáva na odhodlaní odolať pokušeniu. Nehľadaj dôkazy nevery, tá sa skôr/neskôr prevalí aj tak, ale popracuj na vašom vzťahu. Ak ešte chceš byť s ním.

autor
29. júl 2023

@spadnutaslivka ano chcem, ako vravim mame pekny vztah hlavne odkedy sme sa prestahovali do KE, z nasho rodneho mesta tak je to super medzi nami. Len teda bojim sa co z tohto este bude .. stale verim ze to bude mat nejake vysvetlenie.

autor
29. júl 2023

@zuzana9393 skusim to objednat a niekde to zasit v spalni. Nechce sa mi hrat detske hry na zistovanie ci ma podvadza. Predsa mame obaja po 30ke. Len teda klamana byt nechcem tiez. Zatial teda budem dalej sledovat a uvidime ci sa to prevali, ona ma nieco po 40ke a teda co ju poznaju aj ini susedia tak vraj taka bola cely zivot, jej vlastna sestra tvrdi ze “Linda bola taka cely zivot, cudujem sa ze Tibor si ju zavesil na krk a este jej deti spravil” takze asi uz ide len o to ci moj muz sa nechal zlakat alebo nie

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spadnutaslivka
29. júl 2023

@zuzanockamt povedal, že býva so sestrou, nie? 😀